گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری خودرو

پژو خزر 406 (پارس اتوماتیک) با چه قیمتی در آذربایجان به فروش می رسد؟

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار خودرو

به تازگی بر اساس تصاویر ارسال شده از جانب مخاطبان اسب بخار، گویا پژو پارس ایران خودرو که در کارخانه خزر جمهوری آذربایجان با نام #8220پژو خزر 406#8221 مونتاژ می شود، به سوژه ای داغ برای رسانه های اروپایی تبدیل شده است. بر اساس تصاویر موجود پژو پارس ایران خودرو در نمونه 1٫6 لیتری 105 hellip


به تازگی بر اساس تصاویر ارسال شده از جانب مخاطبان اسب بخار، گویا پژو پارس ایران خودرو که در کارخانه خزر جمهوری آذربایجان با نام & ;پژو خزر 406& ; مونتاژ می شود، به سوژه ای داغ برای رسانه های اروپایی تبدیل شده است.

بر اساس تصاویر موجود پژو پارس ایران خودرو در نمونه 1٫6 لیتری 105 اسب بخار با گشتاور 142 نیوتن متر و اتوماتیک در اختیار مشتریان آذربایجانی قرار می گیرد. این خودرو در بحث امکانات رفاهی و ایمنی مانند پژو پارس بازار ایران است و به امکاناتی نظیر دو کیسه هوا، ترمزهای دیسکی با ABS و EBD، تنظیم سیستم صوتی از روی فرمان، بلوتوث، آینه های تاشو برقی، رینگ آلیاژی 15 اینچی، پشتی صندلی های جلو برقی، سیستم تهویه اتوماتیک، حالت اسپرت و برفی در جعبه دنده استپ گیت و… مجهز است.
پیش از اعلام این خبر، شرکت ایران خودرو در زمستان 97 اعلام کرده بود که تولید پژو پارس اتوماتیک در نفت چاله آذربایجان و کارخانه خزر آغاز شده است. حال بر اساس اطلاعات رسمی، کارخانه خزر پژو خزر 406 را با قیمت 17 هزار و 500 منات (ارز رایج آذربایجان) در اختیار خریداران می گذارد. بر اساس محاسبات ارزی رایج، امروز (26 فروردین 1398) این خودرو ارزش جهانی 10 هزار و 264 دلار را دارد.
لازم به ذکر است که بر روی پژو پارس تولید شده در کارخانه آذربایجان، نشان پژو و خزر بر روی درب صندوق این خودرو دیده می شود و رسانه های اروپایی، این خودرو را با نام پژو خزر 406 معرفی کرده اند.

پایگاه خبری اسب بخارaddup.center