گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری خودرو

نمونه های گرند ویتارا و کیزاشی از سوزوکی به علت نقص فنی در کیسه هوا فراخوانده شدند

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار خودرو

با وجود این که خودروهای سوزوکی ، دیگر در بازار آمریکا عرضه نمی شوند، اما این شرکت به تازگی برای نمونه های کیزاشی و گرندویتارا فراخوان صادر کرده است.


با وجود این که خودروهای & ;سوزوکی& ;، دیگر در بازار آمریکا عرضه نمی شوند، اما این شرکت به تازگی برای نمونه های & ;کیزاشی& ; و & ;گرندویتارا& ; فراخوان صادر کرده است.

به گفته سازمان امنیت ترافیک جاده ای آمریکا (NHSTA)، مدل های 2006 تا 2013 گرندویتارا به همراه مدل های 2010 تا 2013 کیزاشی، از سنسور مخصوصی در قسمت صندلی شاگرد بهره می برند که ممکن است در تشخیص کودک یا بزرگسال هنگام باز شدن کیسه هوا، نقص داشته باشد.

به گفته سازمان NHSTA، با گذشت زمان و چروک شدن پوشش چرم صندلی ها در اثر حرارت یا رطوبت، تأثیرات نامطلوبی در عملکرد سنسورها به وجود می آید، در این صورت ممکن است سنسور از تشخیص کودک با بزرگسال ناکام بماند و در حضور کودکان کیسه هوا را باز کند. تعداد 31.302 سوزوکی گرندویتارا و کیزاشی تاکنون فراخوانده شده اند. نمایندگی های سوزوکی در آمریکا این مشکل را با جایگزین کردن بالشتک های داخل صندلی به صورت رایگان، برطرف خواهند کرد.

سوزوکی هنوز اعلام نکرده کدام مالکان باید خودروی شان را برای تعمیر بیاورند، اما مالکان می توانند با نوشتن شماره خودروی خود در سایت NHSTA، از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل کنند. این مشکل می تواند برای دیگر خودروهایی که از روکش چرمی مخصوص سوزوکی بهره می برند و در بازار خارج از آمریکا عرضه شده اند نیز وجود داشته باشد.

سوزوکی در سال 2012 با وجود عرضه سبد محصولات متنوع، بازار آمریکا را ترک کرد. علت این تصمیم، عدم رقابت پذیری سوزوکی در بازار آمریکا بود که در نهایت منجر به ورشکستگی شعبه این شرکت در بازار ایالات متحده آمریکا شد.

کمپانی سوزوکی تاکنون از بازگشت به بازار آمریکا سخن نگفته اما برخی امیدوار هستند این کمپانی نمونه جیمنی را در بازار آمریکا عرضه کند.
پایگاه خبری اسب بخار
منبع: Carscoopsaddup.center