گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری خودرو

مک لارن 720 تیونینگ DMC با 1000 اسب بخار قدرت!


به تازگی تیونر DMC کیت تیونینگ جدیدی را برای «مک لارن 720» درنظر گرفته که ضمن بهبود جذابیت بدنه، قدرت خودرو هم تا 1000 اسب بخار افزایش یافته است.


به تازگی تیونر & ;DMC& ; کیت تیونینگ جدیدی را برای «مک لارن 720» درنظر گرفته که ضمن بهبود جذابیت بدنه، قدرت خودرو هم تا 1000 اسب بخار افزایش یافته است.

این خودرو که نام & ;Rhein& ; را یدک می کشد، هم اکنون در مرحله آزمایش قرار دارد و تیونر خودرو قصد دارد 10 نمونه از این مک لارن جذاب را در رنگ های مختلف به تولید برساند. دو نمونه برای بازار هدف چین، یک نمونه برای هنگ کنگ، تایوان یا ماکائو و یک نمونه از هر کدام برای بازارهای آمریکای شمالی، سوییس، جنوب شرقی آسیا، ژاپن، کره، روسیه و دوبی ساخته می شود. کیت بدنه درنظر گرفته شده توسط DMC، مبلغ 19.990 برای خریدارن هزینه دارد، در حالی که بسته کامل تقویتی این خودرو، 89.990 دلار قیمت خواهد داشت.

این مبلغ، 30 هزار دلار بیش تر از قیمت یک ب ام و M2 Competition است. بزرگ ترین تغییرها در پیشرانه خودرو انجام گرفته و اکنون قدرت پیشرانه 4 لیتری تویین توربوی 8 سیلندر، به 1000 اسب بخار افزایش یافته است. به منظور دست یابی به این توان، DMC روی توربوشارژهای فابریک و لوازم داخلی موتور کار کرده تا 300 اسب بخار قدرت بیش تر حاصل شود. به این ترتیب،شتاب گیری صفر تا 100 کیلومتر این خودرو تنها در 2.9 ثانیه و صفر تا 200 کیلومتر بر ساعت در 7.8 ثانیه انجام می گیرد. بیشینه سرعت مک لارن DMC هم به 341 کیلومتر بر ساعت می رسد. در قسمت بدنه، یک کیت فیبرکربنی نصب شده که شامل سپر جدید، رکاب های کناری، دیفیوزر و بال عقب بدون نیاز به چسب یا سوراخ کاری می شود. به منظور هماهنگی بیش تر بدنه و کابین، رنگ تودوزی کابین هر خودرو منحصر به فرد خواهد بود. عکس ها و اطلاعات بیش تر از این خودرو، در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد.
پایگاه خبری اسب بخار
منبع: Carscoops