گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری خودرو

قیمت جدید جیلی GC6 با مدل 98 منتشر شد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار خودرو

بعد از آغاز موج افزایش قیمت های رسمی در کارخانه هایی چون مدیران خودرو و کرمان موتور، حال این بار نوبت به خودروسازان بم رسیده است. این شرکت که در حال حاضر نماینده مونتاژ جیلی در ایران است، GC6 اکسلنت مدل 1398 را 138 میلیون تومان قیمت گذاری کرده است. این در حالی است hellip


بعد از آغاز موج افزایش قیمت های رسمی در کارخانه هایی چون مدیران خودرو و کرمان موتور، حال این بار نوبت به خودروسازان بم رسیده است.

این شرکت که در حال حاضر نماینده مونتاژ جیلی در ایران است، GC6 اکسلنت مدل 1398 را 138 میلیون تومان قیمت گذاری کرده است. این در حالی است که خودروسازان بم قیمت 125 میلیون تومان را پیش از آغاز سال جدید برای نمونه فیس لیفت جیلی GC6 اعلام کرده بود. افزایش قیمت این سدان اقتصادی اتوماتیک در حالی اتفاق افتاده که در بازار آزاد، دلالان قیمتی حدود 121 تا 123 میلیون تومان را برای این خودرو اعلام می کنند. با اعلام بهای جدید جیلی GC6 اکسلنت، هنوز بازار آزاد واکنشی هم راستا برای خودروسازان بم از خود نشان نداده و حال باید ببینیم که در روزهای آینده، آیا بازار خرید این خودرو بهتر می شود یا خیر؟

خودرو قیمت ( تومان ) – مدل 97 قیمت ( تومان ) – مدل 98
جیلی GC6 اکسلنت 125،000،000 138،000،000


برای آشنایی بیشتر با این خودرو می توانید با کلیک بر روی لینک، ویدیوی تست و بررسی جیلی GC6 (الیت) را تماشا نمایید.
همچنین برای آشنایی بیشتر با نسخه فیس لیفت این خودرو، می توانید ویدیوی معرفی جیلی GC6 اکسلنت را با کلیک بر روی لینک تماشا کنید.

پایگاه خبری اسب بخارaddup.center