گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری خودرو

فراتر از لندکروزر سری 200 ! + ویدیو

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار خودرو

تویوتا لندکروزر سری 200 یکی از محبوبترین شاسی بلندها و خودروهای آفرودی بازار جهان است. این شاسی بلند واقعی، در بازار ایران در کنار آفرودی بودن تا حدی رگ و ریشه ی لوکس بودن را هم در بازار ایران تجربه می کند. اواخر هفته ی گذشته یکی از فعالترین مجموعه های خودرویی کشور، لوکس ترین hellip


تویوتا لندکروزر سری 200 یکی از محبوبترین شاسی بلندها و خودروهای آفرودی بازار جهان است. این شاسی بلند واقعی، در بازار ایران در کنار آفرودی بودن تا حدی رگ و ریشه ی لوکس بودن را هم در بازار ایران تجربه می کند.

اواخر هفته ی گذشته یکی از فعالترین مجموعه های خودرویی کشور، لوکس ترین و خاص ترین تویوتا لندکروزر 200 را در اولین فستیوال تخصصی این شاسی بلند ژاپنی رونمایی کرد. مجموعه ی & ;رهیاب اسپرت& ; با سابقه ی فعالیت بیش از یک دهه در ارائه ی خدمات تخصصی به خودروهای لوکس، چند وقتی است که پا به عرصه ی دیزاین اختصاصی و همکاری با کمپانی سازنده ی کیت بنده ی لندکروزر 200 گذاشته است.
این مجموعه در فستیوانل لندکروزر 200، تعداد قابل توجهی از نسخه های بازطراحی شده ی خود را که در خیابان ها تردد دارند، به نمایش گذاشته بود. در حال حاضر، رهیاب اسپرت تخصصی ترین و معتبرترین مجموعه ی خودرویی برای ارتقای ظاهری تویوتا لندکروزر 200 و فیس لیفت آن در کشور شناخته می شود و از سویی مشتریان می توانند در کنار درخواست فیس لیفت های رسمی، کیت های مختلف بدنه ی این خودرو را به رهیاب اسپرت سفارش دهند. همچنین ارتقای سطح امکانات رفاهی و ایمنی به صورت استاندارد و فعالسازی ویژگی های جدید لندکروزر 200 در این مجموعه انجام می شود و مشتریان می توانند با وجود محدودیت واردات خودرو، لندکروزر های 200 مدل 2008 تا 2013 را به امکانات نمونه های 2016 تا 2019 ارتقا دهند.
در حال حاضر رهیاب اسپرت، در کنار ارائه ی این خدمات تخصصی، بحث بازطراحی و شخصی سازی کابین لندکروزر 200 را هم آغاز کرده و دارندگان این خودروی لوکس می توانند با مراجعه به این مجموعه و دریافت مشاوره، تریم داخلی خودرویشان را با توجه به سلیقه ی فردی تغییر دهند.
در فستیوال تویوتا لندکروزر سری 200، خودروهای خاصی از این شاسی بلند محبوب ژاپنی حضور داشت که در بحث طراحی و امکانات نسبت به سایرین متمایز بودند. رهیاب اسپرت در پایان این مراسم، خاص ترین لندکروزر 200 بازار ایران را رونمایی کرد که بخشی از بدنه ی آن توسط کیت های بدنه ی خاص تزیین شده بود و طراحی داخلی نیز، توسط تیم ماهان اسپرت به شخصی خاص به مرحله ی اجرا رسیده بود.

پایگاه خبری اسب بخارaddup.center