گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری خودرو

رنو مگان RS تروفی R مدل 2020 بدون پوشش مخصوص شکار شد + ویدیو

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار خودرو

با توجه به عکس های جدید منتشر شده از قوی ترین نمونه در خانواده مگان یعنی تروفی R، به نظر می رسد که رنو در یک قدمی معرفی این نمونه قرار دارد. مگان تروفی R


با توجه به عکس های جدید منتشر شده از قوی ترین نمونه در خانواده & ;مگان& ; یعنی تروفی R، به نظر می رسد که رنو در یک قدمی معرفی این نمونه قرار دارد. مگان تروفی R هفته گذشته در حالی در پیست نوربرگ رینگ دیده شد که بدون هیچ پوشش مخصوصی در حال حرکت بود.

همچنین دوربین های متعددی در بدنه خودرو دیده شد که نشان از ساخت فیلم تبلیغاتی & ;رنو& ; برای معرفی رسمی این نمونه دارد.

با نمایان شدن چهره خودرو می توان درباره تغییرهای ظاهری انجام گرفته، بهتر نظر داد. در نمای جلو روی کاپوت، ورودی هوای بزرگ تری قرار گرفته تا موتور 1.8 لیتری توربوشارژ این خودرو با هوای بیش تری تغذیه شود. اکنون این پرسش پیش می آید که با بهره گیری از ورودی هوای بزرگ تر، آیا قدرت موتور 4 سیلندر در نمونه جدید تروفی R از 296 اسب بخار و گشتاور آن از 400 نیوتن متر بیش تر خواهد بود یا خیر؟

برای مقایسه، نمونه مگان RS معمولی، 276 اسب بخار قدرت و 390 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. حتا اگر قدرت موتور افزایش نیابد، با توجه به کاهش وزن در نمونه تروفی R، این خودرو از نسخه استاندارد مگان RS بسیار سریع تر خواهد بود. بنابراین در قسمتی از رژیم کاهش وزن این خودرو، می توان حذف صندلی های عقب، استفاده از شیشه های پلی گلس و نصب رول بار برای افزایش مقاومت شاسی و بدنه را انتظار داشت.

افزون بر این، تغییرهای جدیدی از جمله ترمزهای بزرگ تر و لاستیک هایی با چسبندگی بیش تر به همراه رینگ های آلومینیومی با رنگ تیره مشاهده می شوند. استفاده از شاسی محکم تر به عنوان یکی از تغییرهای فنی جدید نیز محتمل به نظر می رسد.

رنو مگان تروفی R هر آن چه برای باز پس گیری رکورد سریع ترین خودروی دیفرانسیل جلو در پیست نوربرگ رینگ لازم باشد را خواهد داشت. این رکورد اکنون با زمان 7 دقیقه و 43.8 ثانیه در اختیار هوندا سیویک تایپ R است. در این ویدیو، قدرت نمایی رنو مگان RS تروفی R در پیست نوربرگ رینگ نمایش داده می شود.

پایگاه خبری اسب بخار
منبع: Motor1addup.center