گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری خودرو

بی وای دی F3 دنده ای 170 میلیون تومانی!

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار خودرو

وضعیت اقتصادی کشور کار را به جایی رسانده که سدان اقتصادی بی وای دی در بازار، آن هم با نسخه های کارکرده قیمتی فراتر از 170 میلیون تومان را تجربه می کند! بی وای دی F3 دنده ای که قرار بود با قیمتی کمتر از 50 میلیون تومان در بازار کشور حضور داشته باشد، حال hellip


وضعیت اقتصادی کشور کار را به جایی رسانده که سدان اقتصادی بی وای دی در بازار، آن هم با نسخه های کارکرده قیمتی فراتر از 170 میلیون تومان را تجربه می کند!

بی وای دی F3 دنده ای که قرار بود با قیمتی کمتر از 50 میلیون تومان در بازار کشور حضور داشته باشد، حال بعد از گذشته مدت نه چندان زیادی مانند سایر خودروها قیمت های نجومی را تجربه می کند. پیش از آغاز موج گرانی اخیر، می شد تا یک دستگاه بی وای دی F3 دنده ای با کارکرد کمتر از 5 هزار کیلومتر را در بازه 105 تا 118 میلیون تومان خریداری کرد. اما می بینیم که تنها بعد از گذشته چند هفته، مالکان این خودرو به خاطر افزایش قیمت خودروهای دیگر اقدام به افزایش بهای آگهی های خود کرده اند و بهایی فراتر از 170 میلیون تومان را برای سدان اقتصادی بی وای دی طلب می کنند.
افزایش قیمت بی وای دی F3 دنده ای کارکرده در شرایطی رخ داده که دنا پلاس معمولی به عنوان رقیب این سدان چینی در هفته های گذشته، از قیمت 120 میلیون تومان به 150 میلیون تومان رسیده است. همچنین نسخه توربو دنا پلاس هم با مدل 1398 قیمتی فراتر از 180 میلیون تومان را تجربه می کند. نگاهی به قیمت اصلی ترین رقبای بی وای دی F3 دنده ای نشان می دهد که مالکان این خودرو سعی دارند تا این محصول کارمانیا را همچنان در رده رقابت گذشته حفظ نمایند.
اما با افزایش رخ داده در بازار خودروهای کشور، امروز سوال بسیاری از مشتریان کارمانیا این است که حواله های بی وای دی F3 دنده ای با چه بهای نهایی تبدیل به خودرو می شود؟ آیا خودروسازی کارمانیا می تواند در تابستان سال جاری تحویل سری دیگری از F3 را آغاز نماید؟
بی وای دی F3 دنده ای به عنوان ارزانترین محصول خودروسازی کارمانیا به حساب می آید و از ابتدا به روش CKD در خط تولید بم این شرکت مونتاژ و تولید شده است. این خودرو به پیشرانه 1٫5 لیتری 107 اسب بخار با گشتاور 145 نیوتن متر مجهز است و جعبه دنده 5 سرعته دستی توان آن را به چرخ های جلو می رساند. وجود امکاناتی نظیر سانروف، استارت دکمه ای، سنسور نور، چراغ روشنایی روز، تریم داخلی چرم مصنوعی، آینه های تاشو برقی، مانیتور، دوربین و سنسور پارک عقب، دوربین زیر آینه شاگرد، سیستم عامل اندروید، رهیاب ماهواره ای، کامپیوتر سفری و… باعث شد تا F3 دنده ای تا حدی بالاتر از سایر سدان های دنده ای چینی قرار بگیرد.
در شرایط فعلی بازار خودرو بی وای دی F3 دنده ای رقبایی چون دنا پلاس، برلیانس H330 دنده ای، ام جی 360 دنده ای، رنو تندر 90 پلاس دنده ای و… را به خود می بیند.

شما مخاطبان اسب بخار می توانید برای آشنایی بیشتر با این خودرو بر روی لینک ویدیوی تست و بررسی بی وای دی F3 کلیک نمایید.


پایگاه خبری اسب بخار
عکس ها: عرفان حمیدی