گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سیاسی

از انتخابات آمریکا تا پایان صفر

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سیاسی

حضرت علی‌بن موسی الرضا (ع) در یازدهم ذی‌القعده سال 148 هجری در مدینه متولد شدند و در پایان ماه صفر سال 203 قمری، به دست مأمون به شهادت رسیدند.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24

نظر به اهمیت گزارشات اتاق خبر 24، در هفته‌ای که گذشت، مهم‌ترین آن‌ها را در این گزارش می‌خوانید.

 

تحریم های تکراری به علاوه عقب نشینی

 

همه ی تحریم های قبلا برگشته اند و اثرات خود را روی اقتصاد و بازار ایران گذاشته اند. از جو روانی توئیت ها و جلسات و بیانه های خصمانه ی آمریکایی ها که بگذریم با یک نگاه گذرا روی بازار و نرخ ارز به این نتیجه خواهید رسید که هر روز حتی بعد از این تحریم های توخالی جدید به ثبات بازار ارز و سایر ارکان اقتصاد داخلی افزوده خواهد شد.

 

 

بدهی، بی آبرویی و افول آمریکا

«نوام چامسکی»، اندیشمند آمریکایی، آمریکا را امپراطور در حال سقوط می‌داند. از نگاه وی، اگرچه اصول تسلط امپریالیستی آمریکا تغییر کرده اما ظرفیت پیاده‌سازی آن، به شکل قابل ملاحظه‌ای، کاهش یافته است. آمریکا هم در داخل و هم در خارج در حال سقوط است.

 

 

13آبان بدون سانسور

موج استکبار ستیزی ایرانیان در سالروز تسخیر لانه جاسوسی و مصادف با شروع دور جدید عداوت تحریمی آمریکا، رسانه های دنیا را فرا گرفت.

 

 

 

صفر تا صد انتخابات میان دوره ای آمریکا

امروز انتخابات میان دروه ای آمریکا در ایالات متحده برگزار میشود. انتخاباتی که گرانترین و یکی از مهمترین انتخابات تاریخ آمریکا لقب گرفته است.

 

سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)

28ماه صفر سالروز رحلت پیامبر مکرم اسلام و فرزند بزرگوارشان، امام حسن مجتبی علیهما السلام است. ضمن تسلیت به مناسبت این دو مصیبت بزرگ اعمال مستحبی این روز را در گزارش زیر مشاهده خواهید کرد.

 

 

شرط توحید از زبان غریب الغربا علیه السلام

حضرت علی‌بن موسی الرضا (ع) در یازدهم ذی‌القعده سال 148 هجری در مدینه متولد شدند و در پایان ماه صفر سال 203 قمری، به دست مأمون به شهادت رسیدند.