گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سایر

اکنون زمان تسویه‌حساب‌های سیاسی نیست/ امکان پرداخت 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سایر

رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: اکنون زمان تسویه‌حساب‌های سیاسی نیست و همه باید برای عبور از بحران اقتصادی بسیج شوند‌‌.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی، سید پرویز فتاح با اشاره به دغدغه مسئولان در ساماندهی وضعیت معیشتی مردم اعلام کرد: تصمیمات مهمی به نفع همه مردم کشور به‌ویژه اقشار آسیب‌پذیر در حال نهایی شدن است که به‌زودی شاهد اجرای آن خواهیم بود.

وی تأکید کرد: اکنون زمان تسویه‌حساب‌های سیاسی نیست و همه باید برای عبور از این بحران اقتصادی بسیج شوند.

فتاح با اعلام اینکه برای جبران مشکلات اقتصادی اعتبارات وام ضروری و کمک‌های موردی به اقشار نیازمند افزایش یافته است گفت: تا عبور از این بحران باید حمایت از مددجویان با شرایط خاص افزایش یابد.

رئیس کمیته امداد از تغییر برخی بسته‌های حمایتی این نهاد به نفع مددجویان با توجه به مشکلات اقتصادی خبر داد و افزود: این بسته‌ها متناسب با خانوارهای تحت حمایت دارای بیمار خاص، اجاره‌نشین یا مددجویان در شرف ازدواج طراحی شده است.

وی با اعلام اینکه زمان صف انتظار دریافت خدمات کمیته امداد کاهش می‌یابد گفت: بر اساس ضوابط و مقررات این نهاد افراد متقاضی دریافت خدمات که شرایط تحت حمایتی را داشته باشند بر اساس نوع نیاز تحت حمایت قرار می‌گیرند.

فتاح با اشاره به اینکه امسال با افزایش 100 درصدی اعتبارات اشتغال‌زایی مددجویان امکان پرداخت 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات فراهم شده است گفت: امسال طبق تبصره 16 قانون بودجه، 2 هزار و 500 میلیارد تومان به اشتغال مددجویان روستایی اختصاص یافته است.

انتهای پیام/

منبع: آنا


addup.center