تبلیغات در تلکسیران

تراکتورسازی ترکیب خود را شناخت/ خارجی‌ها فیکس شدند؛ ملی‌پوشان نیمکت‌نشین


جان توشاک از یازده بازیکن اصلی خود برای مصاف با صنعت نفت رونمایی کرد.

به گزارش آناج، تیم فوتبال تراکتورسازی در نخستین گام از فصل جدید جام حذفی باشگاه‌های کشور از ساعت 20 امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی آبادان به دیدار صنعت نفت می‌رود.

در آستانه این بازی که در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی برگزار می‌شود، ترکیب تراکتورسازی از سوی جام توشاک سرمربی این تیم به شرح زیر اعلام شد:

محسن فروزان، محمد طیبی، علی عبدالله‌زاده، محمدرضا مهدی‌زاده، رضا شربتی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی‌رضا نقی‌زاده، مهدی مهدی‌پور ، یوکیا سوگیتا، آنتونی استوکس و لی هری اروین

با تصمیم کادر فنی تراکتور، هر سه بازیکن خارجی سرخ‌پوشان در بازی امروز از ابتدا به میدان می‌روند و این درحالی است که یاران ملی‌پوش این تیم کار را از روی نیمکت آغاز می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع: آناج

580 میلیارد تومان کالای احتکاری در آذربایجان شرقی کشف شد


مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: انواع کالای احتکار شده به ارزش بیش از 580 میلیارد تومان در این استان کشف و ضبط شد.
580 میلیارد تومان کالای احتکاری در آذربایجان شرقی کشف شد

به گزارش آناج به نقل از مهر ، سید احد یوزباشی اظهار داشت: با اجرای طرح تشدید کنترل بازار و مبارزه با احتکار 50 فقره پرونده احتکار در تعزیرات حکومتی استان تشکیل شد.

وی ادامه داد: از این تعداد 30 فقره پرونده به ارزش 350 میلیارد تومان رسیدگی و حکم قطعی صادر و دستورات لازم برای توزیع کالا در شبکه رسمی صادر شده است.

یوزباشی اظهار داشت: همچنین تاکنون 7 پرونده اخفا و امتناع از عرضه کالا تشکیل شده که 6 فقره آن مختومه شده است.

وی با تاکید بر اینکه از زمانی که رای تعزیرات حکومتی به مرجع مربوطه ابلاغ شد، حکم لازم الاجراست، گفت: این کالاها با قیمت مصوب سازمان حمایت از مصرف کننده در اختیار مصرف کنندگان در شبکه قانونی قرار می گیرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی با اشاره به عرضه کالاهای احتکار شده، اظهارداشت: تاکنون تمامی برنج های احتکاری ضبط شده به طور کامل عرضه شده است.

وی افزود: از 10 هزار و 400 تن میلگرد احتکاری کشف شده در آذربایجان شرقی 5 هزار و 800 تن بین مصرف کنندگان عرضه شده و مابقی نیز باید به زودی عرضه شود.

یوزباشی گفت: مقرر شده سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی تا پایان هفته نسبت به تعیین و تکلیف در خصوص کالاهای خانگی احتکار شده جهت توزیع اقدام کند.

منبع: آناج

دستگاههای مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب وبه پنجه قضایی بسپارند


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ضمن تسلیت به خانواده شهدای حادثه اهواز،تأکیدکردند: دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی موظفند با سرعت و دقت دنباله‌های جنایتکاران را تعقیب و آنان رابه سرپنجه قضائی کشور بسپارند.
دستگاههای مسئول دنباله جنایتکاران را تعقیب وبه پنجه قضایی بسپارند

به گزارش آناج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در پی حادثه تروریستی امروز صبح در اهواز که به شهادت و زخمی شدن جمعی از مردم عزیزمان منجر شد حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با تسلیت به خانواده شهدای این حادثه تلخ و تأسفبار تأکید کردند: دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی موظفند با سرعت و دقت دنباله‌های جنایتکاران را تعقیب و آنان را به سرپنجه‌ی مقتدر قضائی کشور بسپارند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

حادثه‌ی تلخ و تأُسفبار شهادت جمعی از مردم عزیزمان در اهواز به دست تروریستهای مزدور، یک بار دیگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ایران را آشکار ساخت. این مزدوران قسی‌القلب که به روی زن و کودک و مردم بیگناه آتش میگشایند وابسته به همان مدعیان دروغگو و ریاکارند که پیوسته دم از حقوق بشر میزنند. دلهای پرکینه‌ی آنان نمیتواند تجلّی اقتدار ملی در نمایش نیروهای مسلح را تحمل کند. جنایت اینها ادامه‌ی توطئه‌ی دولتهای دست‌نشانده‌ی آمریکا در منطقه است که هدف خود را ایجاد ناامنی در کشور عزیز ما قرار داده‌اند. به کوری چشم آنان ملت ایران راه شرافتمندانه و افتخارآمیز خود را ادامه خواهد داد و مانند گذشته بر همه‌ی دشمنی‌ها فائق خواهد آمد.

اینجانب تسلّا و همدردی خود را به خانواده‌های این شهیدان عزیز عرض میکنم و صبر و سکینه‌ی الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهیدان مسألت مینمایم. دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی موظفند با سرعت و دقت دنباله‌های این جنایتکاران را تعقیب کنند و آنان را به سرپنجه‌ی مقتدر قضائی کشور بسپارند.

سیّدعلی خامنه‌ای
31 شهریور 1397

منبع: آناج

زنان خانه دار با چه شرایطی می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟


سازمان تامین اجتماعی به منظور گسترش و توسعه بیمه به آحاد افراد جامعه، زنان خانه دار را بر اساس مقررات بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار داده است.
زنان خانه دار با چه شرایطی می توانند بیمه تامین اجتماعی شوند؟

به گزارش آناج به نقل از مهر ، مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در خصوص شرایط بیمه زنان خانه دار گفت: زنان خانه داری که کمتر از 50 سال تمام سن دارند، می توانند نسبت به ارائه تقاضا و انعقاد قرارداد بیمه اقدام نمایند و چنانچه سن متقاضی در زمان ثبت تقاضا بیش از 50 سال باشد، پذیرش درخواست وی منوط به دارا بودن سابقه پرداخت حق بیمه قبلی معادل مدت مازاد سنی مقرر خواهد بود.

منصور آتشی افزود: زنان خانه داری که حداقل دارای 10 سال سابقه پرداخت حق بیمه می باشند نیز می‌توانند بدون لحاظ شرط سنی، نسبت به ارائه تقاضا و انعقاد قرارداد بیمه اقدام کند.

وی با بیان اینکه نرخ حق بیمه و حمایت های بیمه ای در این نوع بیمه، همانند ضوابط بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد خواهد بود، اظهار داشت:نرخ حق بیمه 14 درصد (12 درصد سهم بیمه شده + 2 درصد سهم دولت) شامل بازنشستگی و فوت بعد از بازنشستگی، نرخ حق بیمه 16 درصد (14 درصد سهم بیمه شده+ 2 درصد سهم دولت) شامل بازنشستگی و فوت قبل و بعد از بازنشستگی و نرخ حق بیمه 20درصد (18 درصد سهم بیمه شده+ 2 درصد سهم دولت) شامل بازنشستگی، فوت و ازکارافتادگی است.

منبع: آناج

کشف انبار بیش از 3 هزار ثوب البسه قاچاق در مراغه


فرمانده انتظامی مراغه گفت: ماموران پلیس مبارزه با کالای قاچاق موفق به کشف 3 هزار و 232 ثوب انواع البسه خارجی قاچاق به ارزش 4 میلیارد ریال را از یک انبار شدند مه در این ارتباط یک نفردستگیرشده است.
کشف انبار بیش از 3 هزار ثوب البسه قاچاق در مراغه

به گزارش آناج به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی مراغه، سرهنگ رضا اصلانی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به کشف انبار نگهداری کالای قاچاق در این شهرستان اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با کالای قاچاق این شهرستان موفق شدند 3 هزار و 232 ثوب البسه خارجی قاچاق را از یک انبار نگهداری پخش عمده کشف کنند.

فرمانده انتظامی مراغه در هشدار به افرادسودجو اظهار کرد:نیروی انتظامی اجازه نمی‌دهد افرادی سودجو با وارد کردن کالای قاچاق به اقتصاد کشور ضربه بزند و به شدت با متخلفان برخورد می‌شود.

وی گفت: براساس تحقیقات پلیسی، این انبار و مغازه توسط فردی که در زمینه قاچاق البسه به صورت عمده فعالیت می‌کرد اداره می‌شد که ماموران پلیس مبارزه با کالای قاچاق در اقدامی اطلاعاتی محل را کشف و بعد از طی مراحل اداری موفق شدند لباس‌های قاچاق را کشف و ضبط کنند.

سرهنگ رضا اصلانی‌فر اضافه کرد: در بازرسی ماموران پلیس از مغازه و انبار فرد مورد نظر شناسایی تعداد 3 هزار و 232 ثوب انواع البسه خارجی کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه مبارزه و برخورد با سودجویان و اخلال گران اقتصادی در دستور کار پلیس است افزود: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک در این زمینه مراتب را به سامانه 110 پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ 

منبع: آناج

تغییر درصد جانبازی مدیران بازنشسته ممکن نیست


نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای تغییر درصد جانبازی با توجه به تشکیل کمیسیون ویژه پزشکی ممکن نیست، گفت: نباید با بیان اظهارات بی اساس شأن جانبازان زیر سئوال برود.
تغییر درصد جانبازی مدیران بازنشسته ممکن نیست

به گزارش آناج به نقل از دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم تبریز در مجلس، زهرا ساعی با اشاره به وجود شائبه‌های مبنی بر تغییر درصد جانبازی مدیران بازنشسته،اظهار داشت: تغییر درصد جانبازی مدیران بازنشسته با توجه به پروسه پیچیده و دقیقی که در بنیاد شهید و امور ایثارگران وجود دارد، به راحتی ممکن نیست.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: برای بررسی تک تک پرونده‌های پزشکی، کمیسیون پزشکی تشکیل می‌شود و پزشکان با بررسی‌های دقیق و موشکافانه نسبت به میزان درصد جانبازی افراد اظهار نظر می‌کنند.

وی یادآور شد: همچنین با توجه به شناختی از که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران وجود دارد، وی اجازه اعمال فشار برای ارتقای درصد جانبازی بازنشستگان را نخواهد داد و با توجه به حساسیت‌‎های ایجاد شده، بنیاد شهید هم نسبت به این موضوع حساس شده است.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: با بروز هرگونه تخلف در این زمینه به شدت باید برخورد شود و نمایندگان مجلس نیز در زمینه بعد نظارتی اجرای قانون  ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان، اجرای صحیح این قانون را با جدیت دنبال می‌‎کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تأکید کرد: نباید شأن جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس زیر سئوال برود و از خودگذشتگی آن‌ها با اظهارات نسنجیده پایمال شود.

انتهای پیام/

منبع: آناج
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟