گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سینما

کارگردان سریال «خط تماس»: حضور ما در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را نا اُمید می‌کند

باشگاه خبرنگاران/ جواد شمقدری کارگردان سینما و تلویزیون گفت: حضور ما در راهپیمایی 22 بهمن، بهترین ابزار برای ناامید کردن دشمنان است.
حضور ما در راهپیمایی 22 بهمن باید دشمنان را ناامید کندجواد شمقدری کارگردان سینما و تلویزیون، در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، ضمن پیوستن به کمپین «همه می‌آییم» اظهار کرد: تا امروز بجز آن روزی که باران شدیدی می‌آمد، همه راهپیمایی ها را شرکت کرده ام؛ چه در تهران باشم و چه دیگر شهرها حتماً در راهپیمایی 22 بهمن کنار مردم حضور دارم.
وی ادامه داد: به عقیده من کمترین کاری که می‌توانیم در قبال این انقلاب انجام بدهیم، حضور در راهپیمایی‌هاست. این حضور بهترین ابزار برای بیزاری از دشمنان اسلام و نا امید کردن آنهاست.
کارگردان مجموعه تلویزیونی «خط تماس» گفت: تمام دنیا و رسانه‌ها جمع شدند تا علیه ایران کار کنند؛ ما هم باید با حضورمان در راهپیمایی 22 بهمن طرح و توطئه دشمنان را نقش برآب کنیم و آنها را ناامید سازیم.
شمقدری با اشاره به پیام مردم ایران در راهپیمایی امروز تصریح کرد: پیام ایرانیان روشن است؛ مردم ما بیش از گذشته قدرتمند شده اند و قدرت و نفوذشان در این 40 ساله بیشتر شده است. البته دشمن هم در این سالها بیکار نبوده و همپای ما شاید هم بیشتر پیش آمده است. مردم ما هم باید هوشیار باشند و فریب امیدهای واهی را نخورند.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید


addup.center