گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سینما

«دیدن این فیلم جرم است» هم به جمع فیلم‌های سانس ویژه‌ای پیوست

مهر/ محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به بیان گزارشی درباره سانس‌های فوق‌العاده در روز هفده بهمن ماه در این جشنواره پرداخت.
محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی صاحب 2 سانس فوق‌العاده در سینما آزادی و سینما شکوفه شد همچین فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار در 2 سینمای آزادی و ایران مال به سانس فوق‌العاده کشیده شد.
وی افزود: در این میان سینما کورش و سینما ماندانا نیز پذیرای 2 سانس فوق‌العاده برای «ماجرای نیمروز؛ رد خون» به کارگردانی محمدحسین مهدویان شد و «سرخ‌پوست» به کارگردانی نیما جاویدی نیز در سینما ماندانا و کورش به فوق العاده رفت.
فرجی عنوان کرد: «مسخره باز» به کارگردانی همایون غنی‌زاده در سینما کورش، «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان در مگامال، «قصر شیرین» به کارگردانی سیدرضا میرکریمی در سینما زندگی و «جاندار» به کارگردان حسین امیری دوماری و پدرام امیری نیز در سینما آستارا فوق العاده ای شدند.
مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پایان عنوان کرد: پرمخاطب‌ترین سینماها در روز 16 بهمن ماه نیز به ترتیب آزادی، کورش و زندگی شناخته شدند.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید


addup.center