گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سیاسی

معیارهای ‌‌شما ‌‌‌‌برای انتخاب مدرسه فرزندتان چیست؟

رپرتاژ آگهی/ همه والدین به هنگام تصمیم گیری برای انتخاب مدرسه فرزندانشان مشغله ذهنی دارند و گاه نگرانند‌. آنها به خوبی به این مسئله واقفند که یک مدرسه خوب می تواند آینده ای موفقیت آمیز برای دلبندانشان فراهم سازد و بالعکس.
از اهمیت محیط مدرسه و امکانات آن به عنوان خانه دوم دانش آموزان نیز نباید غافل شد. رتبه علمی معلمان، امکانات آموزشی،برخورداری از کلاس های تقویتی و ...موارد مهمی هستند که در تمامی مدارس یافت نمی شود. از آنجایی که والدین نیاز دارند تا بر اساس مشاهدات و تحقیقات خود تصمیم بگیرند،اولین نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیردولتی و صنایع وابستهکه توسط اداره آموزش و پروش و با همکاری شورای هماهنگی موسسان مدارس غیر دولتی برگزار گردیده این بستر را فراهم می سازد تا مدارس و مراکز آموزشی در بستری رقابتی دستاورد های خود را به معرض نمایش گذاشته تا برای شما والدین محترم امکان سنجش و شناسائی بهترین مدارس و مراکز آموزشی را فراهم نماید .
والدین می توانند با شرکت در این نمایشگاه و مشاهده امکانات و دستاوردهای مدارس، با مدیران و مسئولان ارشد آموزش و پرورش دیدار و گفتگو داشته باشند و یکی از مهم ترین تصمیم های خود را با دقت و تحقیق بیشتری به انجام رسانند . همچنین در این نمایشگاه تجهیزات مدارس، لوازم التحریر و استارتاپ های حوزه مدارس و ... نیزحضور دارند.

علاقه مندان جهت شرکت در نمایشگاه ( با ظرفیت محدود ) و یا بازدید از نمایشگاه به اطلاعات زیر مراجعه فرمایند :
زمان : 5-8 اسفند ماه 1397
مکان : مصلی بزرگ امام خمینی تهران
ساعت بازدید :10-18
اطلاعات لازم جهت حضور فعالان صنعت آموزش :

http://school-expo.com/

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید


addup.center