خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایتنا
خبرگزاری عصرایران
خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان
خبرگزاری ورزش 3
خبرگزاری تابناک
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری مهر
خبرگزاری فرارو
خبرگزاری ایتنا
خبرگزاری عصر ایران
خبرگزاری خودرو بانک
خبرگزاری فرارو
خبرگزاری ایتنا
خبرگزاری عصر ایران
خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان
خبرگزاری ورزش 3
خبرگزاری تابناک
خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری مهر
خبرگزاری فرارو
خبرگزاری ایتنا
خبرگزاری عصر ایران
خبرگزاری خبر آنلاین

درباره تلکسیران

پورتال خبری تلکسیران با هدف بازنشر اخبار خبرگزاری ها ، روزنامه ها و مجلات معتبر داخلی و خارجی و اخبار شرکتها و بنگاه های اقتصادی سراسر جهان درسال 1396 با همت همکاران سخت کوش ، مومن ، متعهد و متخصص در حوزه رسانه ، IT ، اقتصاد ، تجارت ، صنعت ، فرهنگی و اجتماعی تاسیس و راه اندازی گردید . پرواضح می باشد که درمسیر رشد و تعالی تلکسیران سعی گردید ازنقطه نظرات صاحبان علم و معرفت به قدر بضاعت مان بهره مند گردیم .

تلکسیران هیچ لحظه و ثانیه ای را برای تکامل خود ازدست نداده و بدون اغراق بطور روزمره درحال پوست اندازی و بروز شدن به معنی واقعی کلمه می باشد ، ما روزانه بیش 30 هزار مطلب خبرگزاری های معتبر داخلی مانند : خبرگزاری فارس، خبرگزاری ایرنا،خبرگزاری تابناک،خبرگزاری انتخاب ،خبرگزاری تیک ،خبرگزاری فرارو،خبرگزاری باشگاه خبرنگاران،خبرگزاری الف،خبرگزاری دنیای خودرو،خبرگزرای ایتنا،خبرگزاری تسنیم ،خبرگزای دانا و غیره را در دسته بندی اخبار سیاسی ، اقتصادی ،ورزشی، اجتماعی، فرهنگی ، علمی ، فنآوری ،حوادث و همچنین اخبار مراکز استان ها را ، طبقه بندی و درپورتال تلکسیران در معرض دید هموطنان قرار می دهیم .

درگام بعدی اخبار خبرگزاری ها و مطبوعات و مجلات معتبر بین المللی با هدف دسترسی سریع و آسان و هدفمند به اخبار مورد نیاز اقشار دانشگاهی و فعالین حوزه های اقتصادی ، تجاری ، صنعتی ، دریافت و در دسترس عموم قرارخواهد گرفت .

درتلکسیران ما به دنبال پوشش ، بازنشر و اشتراک گذاری اخبار 190 خبرگزاری داخلی و 50 خبرگزاری خارجی و روزنامه و مجلات ایرانی و بین المللی با بیش از 60 هزار خبر بصورت روزانه در قالب اخبار شنیداری ، دیداری و مکتوب می باشیم ، تا بتوانیم نیاز واقعی و رو به گسترش کاربران ایرانی را پاسخ دهیم .

اخبار و اطلاعات مرتبط با کد کالای و تعرفه ها و مجوزهای مورد نیاز واردات کالا هم اکنون در سایت HSCODE.CO از سایت های وابسته به تلکسیران قابل مشاهده می باشد و آمار روزانه واردات ، ترانزیت ، ثبت سفارش گروه های کالای به زودی به این مجموعه اضافه خواهد شد .

گروه تلکسیران درتمام ساعات شبانه روز ، حتی ایام تعطیل آماده دریافت نقطه نظرات خوانندگان ایرانی از طریق ارسال پیام از طریق فرم بخش تماس باما می باشد .


سعید پورفرهادی
مدیر و موسس گروه تلکسیران
loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن