گوش به زنگگوش به زنگ
گوش به زنگ خبرنامه هوشمند ارسال بلوک های محتوایی تلکسیران است که شما می توانید با انتخاب نوع خبر و کلید واژه های خود اخبار مورد علاقه تان را در تلگرام یا ایمیلتان دریافت کنید. ما در گوش به زنگ براساس کلید واژه های شما اخبار متنی ، اخبار ویدیویی ، اخبار تصویری ، ویدیو ، مقاله و کتاب را ارسال می کنیم. تنها کافیست فرم زیر را برای ما تکمیل و ارسال نمایید.
نحوه دریافت

در صورتی که برای دریافت اطلاعات منابع خواصی (خبرگزاری ها و انتشارات و کانال ها و ...) را مد نظر دارید می توانید با پیشنهاد دادن این منابع علاوه بر بهرمندی از اطلاعات مارا در توسعه سامانه گوش به زنگ یاری دهید.

نوع محتوای درخواستی
با توجه به آنکه انتخاب صحیح کلید واژه، پروسه دریافت محتواهای تعیین شده را تسهیل می نماید، لذا خواهشمند است در زمان انتخاب کلید واژه، موارد ذیل را که به صورت نمونه ذکر گردیده است مد نظر داشته باشید:
  • کلمات کلیدی عمومی: کلمات کلیدی که ممکن است اخباری نامرتبط با اخباری که مورد نظر ما هست ارائه کند، برای مثال برای جستجوی "دکتر جواد ظریف" ممکن است کلمه ظریف را به کلمات کلیدی اضافه کنید، حال آنکه ظریف کلمه ای عمومی است و ممکن است در نتایج جستجو "ظریف کاری" نیز مشاهده شود که مطلوب نیست.
  • کلمات کلیدی با پیشوند و پسوند غیر موثر: کلمات کلیدی بصورت دقیق جستجو می شوند، برای مثال کلمه " دکتر جواد ظریف" و "محمد جواد ظریف" هر دو دارای کلمه کلیدی "جواد ظریف" هستند، پس جواد ظریف برای هر دو کلمه کفایت می کند، از آنجایی که جواد ظریف نامی عمومی نیست، نیازی به پیشوند و پسوند ندارد.
  • کلمات کلیدی بزرگ و متفاوت: بعضی کلمات مثل "ارتش جمهوری اسلامی" و "ارتش ایران" از آنجایی که کلمه کلیدی"ارتش" ممکن است با "ارتش آمریکا" نیز همراه باشد، پس باید همه کلمات متفاوت ارتش ایران مانند "آجا" را نیز به عنوان کلمه کلیدی درج نمایید.
  • کلمات متفاوت هم معنی: بعضی کلمات مانند "حسن روحانی" ممکن است در خبرها "رئیس جمهور ایران" نیز نامیده شوند، پس کلماتی کلیدی هم معنی آن کلمات هم باید در خبر درج شود، در این مورد می توان از "رئیس شورای عالی دفاع ملی" نیز نامبرده که همچنان رئیس جمهور می باشد.
  • کلمات کلیدی با دیکته متفاوت: ممکن است در بعضی اخبار "رئیس جمهور ایران" بدون حمزه و با ی نوشته شود مانند "رییس جمهور ایران" که باید به این نکات نیز توجه داشت.
  • کلمات هم خانواده: در بعضی خبر های روز ممکن است کلماتی هم خانواده باشند، مثلا در اخبار امروز "بصره" به عنوان یک شهر در عراق، "اغتشاشات عراق"، "اعتراضات مردم عراق" هم خانواده هستند، اما الزاما هم معنی نیستند.
{{keyword}}