گوش به زنگگوش به زنگ
خاصیت ضد سرطان چای سبز
عضو هیات علمی پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران با اعلام خبر تولید عصاره ضد سرطان از چای سبز در این پژوهشکده، گفت: استفاده از آنتی‌اکسیدان‌های مصنوعی خود باعث ابتلا به سرطان می‌شود.
آتش گرفتن تلفن هوشمند جدید اپل در جیب یک کاربر!
به تازگی فردی در ایالت اوهایو به دلیل انفجار آیفون ایکس اس مکس آن، نه تنها آیفون را نابود کرده بلکه شکایتی به دنبال داشته است. تاکنون مشکلات نرم افزاری و باگ برای آیفون های جدید گزارش شد اما خبری از انفجار نبود.
تنبلی چشم را جدی بگیرید
یک کارشناس ارشد روان‌شناسی بالینی یکی از رایج‌ترین بیماری‌های چشمی که بسیاری آن را به اشتباه با ضعف بینایی اشتباه تصور می‌کنند، تنبلی چشم یا آمبلیوپی عنوان کرد که خیلی از خانواده‌ها، آن را جدی نمی‌گیرند .
سینوزیت را چگونه درمان کنیم؟
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان و متخصص گوش، حلق و بینی گفت: سینوزیت التهاب و گرفتگی سینوس‌های صورت است؛ گاهی به دلایل مختلف این سینوس‌ها دچار التهاب می‌شوند که شایع‌ترین علت‌ها سرماخوردگی و یا باد سرد است.
تکرار ادعای دیدار محمد خاتمی با ملک عبدالله توسط نماینده دلواپس
نطق نماینده عضو جبهه پایداری در مجلس با حواشی همراه بود.
خروج محسن هاشمی با قهر از صحن علنی شورا!
محسن هاشمی در طی موافقت اعضای شورای اسلامی شهر تهران در خصوص موافقت اعضای برای حذف دو بند از طرح ادغام معاونت‌های شهر تهران و در پی درگیری لفظی با محمد سالاری از صحن شورای شهر تهران با قهر خارج شد.
در مراسم ختم سلطان قیر چه گذشت؟
حمید باقری‌درمنی معروف به سلطان‌قیر از مفسدین اقتصادی بود که هفته قبل اعدام شد. چهارشنبه مراسم ختمی در مسجد شهرک غرب برگزارشد و میزبانان سفره‌ای در رستوران برج لیدوما برای مهمانان پهن کردند.
بپذیریم كه قانون اساسی نیاز به اصلاحات دارد
در کشور ما حزب هراسی وجود دارد. متاسفانه ما تحزب را مانند گرسنگی یک فرد گرسنه، پنهان می‌کنیم! فردی که گرسنه است را می‌توان از رنگ پریدگی چهره‌اش، از بی‌رمقی و خشکی زبانش متوجه شد. مساله تحزب با اینکه نیاز عرصه سیاسی است را در کشور کتمان می‌کنیم و نهایتا به «تشکل‌های سیاسی» اکتفا می‌شود.
ساز و کار ویژه مالی اتحادیه اروپا چگونه کار می کند؟
بر اساس اعلام اتحادیه اروپا قرار است SPV (ساز و کار ویژه مالی ) تا پایان ماه دسامبر سال جاری میلادی به عنوان راهی برای حفظ و ارتقای داد و ستدهای مشروع با ایران مستقر شود، اما به نظر می‌آید این ساز و کار در گام نخست صرفا نیازها و کالاهای "انسانی" را در برمی‌گیرد.
تیترى كه كیهان از سخنان ظریف پسندید
ظریف وزیر امورخارجه در پاسخ به سئوال یك رسانه چینى مبنى بر این که اگر سه سال پیش که برجام را امضا کردید می دانستید آمریکا از آن خارج می شود چکار می کردید؟ گفت: اگر به سه سال قبل بر می گشتیم حتما سختگیری بیشتری انجام می دادیم.
"کربلای ۴" عملیات فریب یا فریب عملیاتی: روایتی از بحث برانگیز ترین عملیات دوران جنگ تحمیلی
بعد از کشف اجساد ۱۷۵ شهید غواص بود که بعد از مدت ها عملیات کربلای ۴ بر سر زبان ها افتاد و واکنش های متفاوتی هم به دنبال داشت، در ان زمان هم آقای محسن رضایی از این عملیات دفاع نمود و حتی آن را از افتخارت خود نامید.
چهارمین نشانه کاهش تنش بین تهران و ریاض
تغییرات گسترده در کابینه عربستان سعودی و برکناری عادل‌الجبیر وزیر امورخارجه که به گرایشات ضدایرانی شهره بود، فارغ از پیامدهای داخلی همچون تحکیم پایه‌های قدرت محمد بن‌سلمان و پاسخ به فشارهای آمریکا در پرونده قتل جمال خاشقجی روزنامه‌نگار سعودی، اما دارای چند پیامد منطقه‌ای و در ارتباط با ایران نیز هست.
سفر به سرزمین زخمی: روایت رییس کمیسیون امنیت ملی از سفر به عراق
حشمت الله فلاحت پیشه در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری خانه ملت گذاشته است به تشریح سفر خود به کشور عراق پرداخته است.
روایت مرحوم آیت‌الله هاشمی از کربلای ۴: عملیاتی که «فریب» نبود
توییت محسن رضایی درباره عملیات کربلای ۴ با واکنش های مختلفی بخصوص از سوی خانوادهای شهدای این عملیات مواجه شده است. رضایی بیان کرده است که این عملیات برای فریب دشمن برگزار شد در حالیکه آیت‌الله هاشمی که در سال ۶۵ فرمانده جنگ بود، روایت دیگری از این عملیات ارائه کرده است.
سید حسن خمینی: هیچ تضمینی وجود ندارد که ما بمانیم/ زیربنای یک جامعه احساس رضایت مردم است
یادگار امام با تأکید بر اینکه زیربنای یک جامعه احساس رضایت مردم است، گفت: باید قواعد رفتار انسان ها و علل سقوط و ثبوت را به دست بیاوریم تا در زندگی رعایت کنیم؛ و الّا هیچ تضمینی وجود ندارد که ما بمانیم و دیگران بروند. اگر قواعد را رعایت نکنید، عرصه را از شما می گیرند.

آخرین ویدیوها