گوش به زنگگوش به زنگ
جسد سارا را به جای دخترم اشتباه گرفتم/فقط مردم برای بچه هایمان دعا کنند
خبرگزاری میزان- چند روزی است که از حادثه مرگبار اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی می‌گذرد. این روز‌ها همه چشم انتظارند تا خبر سلامتی دانشجویانی که روی تخت بیمارستان بستری هستند را بشنوند. دانشجویانی که خانواده‌های آن‌ها تلخ‌ترین و سخت‌ترین روزگارشان را پشت در اتاق بیمارستان سپری می‌کنند.
بزرگترین بیمارستان کهگیلویه و بویر احمد به بهره برداری رسید
خبرگزاری میزان- مرکز آموزشی - درمانی شهدای دولت آباد؛ بیمارستان شهید دکتر قربانعلی جلیل به عنوان بزرگترین بیمارستان استان کهگیلویه و بویر احمد با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.
به قولی که یک سال قبل داده بودیم، عمل کردیم
خبرگزاری میزان- وزیر بهداشت گفت: حجم مراجعه بیماران به بیمارستان قصر شیرین کم است و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه می‌تواند از این ظرفیت برای توریسم درمانی بهره ببرد.
فعالیت ۱۱۰۰ تخت سوختگی و ۲۰۰ تخت ویژه سوختگی در کشور
خبرگزاری میزان- معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر، حدود ۱۱۰۰ تخت سوختگی و ۲۰۰ تخت ویژه سوختگی داریم و در تلاشیم تا کمبود‌های موجود را برطرف کنیم.
جسد سارا را به جای دخترم اشتباه گرفتم/فقط مردم برای بچه هایم دعا کنند
خبرگزاری میزان- چند روزی است که از حادثه مرگبار اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی می‌گذرد. این روز‌ها همه چشم انتظارند تا خبر سلامتی دانشجویانی که روی تخت بیمارستان بستری هستند را بشنوند. دانشجویانی که خانواده‌های آن‌ها تلخ‌ترین و سخت‌ترین روزگارشان را پشت در اتاق بیمارستان سپری می‌کنند.
عملیات ایجاد گذر آقا نورالله نجفی با نظر شورای عالی معماری و شهرسازی ادامه می‌یابد
خبرگزاری میزان- مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان در جمع کارشناسان ارشد میراث فرهنگی تاکید کرد: هرگونه فعالیت برای ادامه عملیات ایجاد گذر آقا نورالله نجفی اصفهان با نظر شورای عالی معماری و شهرسازی کشور صورت خواهد گرفت.
حال مصدومان دانشگاه علوم تحقیقات خوب است/ هیچ گونه کمبود دارو نداریم/ سه بیمار در اتاق عمل تحت درمان هستند
خبرگزاری میزان- سرپرست اورژانس کشور گفت:حال مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات خوب است و هیچ گونه کمبود دارو نداریم.
پیام تبریک رئیس سازمان میراث فرهنگی به مناسبت آغاز سال نو میلادی و سالروز ولادت حضرت مسیح (ع)
خبرگزاری میزان- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پیامی فرارسیدن سال نو میلادی و سالروز ولادت حضرت مسیح (ع) را به مسیحیان تبریک گفت.
حماسه نهم دی باید در سینما متجلی شود/سینمای انقلابی نیازمند این روزهای ماست
خبرگزاری میزان- کارگردان فیلم "به کودکان شلیک نکنیم" گفت: نهم دی ماه می‌بایست در سینمای ایران متجلی شود و مسئولین ارشد فرهنگی باید برای ساخت آثاری که به این اتفاق بزرگ تاریخی می‌پردازد بودجه تعیین کرده و فیلمسازان را در این راه حمایت کنند.
کارگردان فیلم‌های جکی چان و فرانکی درگذشت
خبرگزاری میزان- رینگو لام کارگردان مطرح و پر آوازه سینمای آسیا و چین دیروز در سن ۶۳ سالگی در حالی که جان خود را از دست داده بود در خانه‌اش پیدا شد.
حال مصدومان خوب است/ هیچ گونه کمبود دارو نداریم/ سه بیمار در اتاق عمل تحت درمان هستند
خبرگزاری میزان- سرپرست اورژانس کشور گفت:حال مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات خوب است و هیچ گونه کمبود دارو نداریم.
استقرار نظام ارجاع بدون کمک پزشکان عمومی غیرممکن است
خبرگزاری میزان- وزیر بهداشت گفت: معاونت‌های مختلف وزارت بهداشت فرصت ارزشمند همکاری با انجمن پزشکان عمومی کشور را غنیمت بشمارند چراکه در حال حاضر افراد شریف، لایق و منصفی در این مجموعه حضور دارند و قصد کمک به وزارت بهداشت و مردم را دارند.
وزارت بهداشت قصد کوچک کردن بسته خدمت را ندارد
خبرگزاری میزان- معاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: خدماتی که تاکنون ارائه شده به ویژه در سطح یک جزو خدمات مورد نیاز مردم است و به هیچ وجه امکان کوچک کردن بسته خدمات وجود ندارد.
آریا عظیمی نژاد موسیقی «۲۳ نفر» را می‌نوازد
خبرگزاری میزان- آریا عظیمی نژاد موسیقی فیلم سینمایی «۲۳نفر» به کارگردانی مهدی جعفری و تهیه کنندگی مجتبی فرآورده را می سازد..
بازیگر بزرگ و کوچک وجود دارد اما نقش بزرگ و کوچک نه/آرش میراسماعیلی درمانم را بر عهده گرفته است
خبرگزاری میزان- بازیگر فیلم "زهرمار" گفت: در سینما بازیگر بزرگ و کوچک وجود دارد اما نقش بزرگ و کوچک وجود ندارد. هنرپیشه خوب نقش کوتاه و کوچک را طوری بازی می‌کند که آن نقش کلیدی و بزرگ جلوه می‌کند و من هم سعی کردم در نقش کوتاهم در زهرمار کاری بزرگ انجام دهد.
ده‌نمکی «زندانی‌ها» را به فجر نمی برد/جوان ترها فرصت حضور پیدا کنند
خبرگزاری میزان- ده‌نمکی با انتشار پستی در اینستاگرام از عدم ارائه فیلم «زندانی‌ها» به جشنواره فیلم فجر خبر داد.
تمهیدات اورژانس تهران در مراسم حماسه ۹ دی
خبرگزاری میزان- رئیس اورژانس تهران تمهیدات مربوط به مراسم حماسه ۹ دی را اعلام کرد.
احتمال جایگزینی کیانو ریوز برای شخصیت ولوورین/بازگشت کارکتر محبوب به مردان ایکس
خبرگزاری میزان- "کیانو ریوز" ستاره سینمای هالیوود که با مجموعه فیلم‌های ماتریکس شهرتی فراموش نشدنی را به دست آورد حالا از علاقه خود برای بازی در نقش ولوورین پرده برداشته است.
جمعیت سالمندی بالای ۶۰ سال در استان‌های شمالی، ۹.۲ درصد است
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر سلامت، جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت گفت: جمعیت سالمندی بالای ۶۰ سال در استان‌های شمالی، ۹.۲ است، که این آمار در گیلان، ۱۳.۲ درصد بوده و تا پایان سال ۹۷، به ۱۴ درصد خواهد رسید.
ضرورت تشکیل گروه‌های مجازی منطقه‌ای برای افزایش همکاری بین رشته‌ای
خبرگزاری میزان- معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم همکاری دانشگاه‌های مستقر در مناطق آمایشی، گفت: ضروری است از تمام نیرو‌های منطقه در اداره کلان مناطق آمایشی بهره برداری شود.

آخرین ویدیوها