گوش به زنگگوش به زنگ
نخبگان علمی به کشور برگردند
قم نیوز: آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید ضمن دعوت از نخبگان علمی ایرانی خارج از کشور جهت بازگشت به کشور گفت: نخبگان علمی به ایران برگردند و برای استقلال مملکت بکوشند.
مسابقه «مسیر طلبگی» برگزار می‌شود
قم نیوز: مسابقه «مسیر طلبگی» برگرفته از ویژه‌نامه مسیر طلبگی ویژه طلاب مدارس علمیه و مراکز تخصصی جامعه الزهرا(س) برگزار می‌شود.
۸۶ درصد از ظرفیت تخت هتل‌های قم اشغال است
قم نیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قم به اشاره به بهره‌برداری از ۴ هتل در شش ماه گذشته، گفت: در حال حاضر ۸۶ درصد از ظرفیت تخت‌های هتل‌های قم اشغال است.
ابدا به کسی توصیه چاپ رساله عملیه نکرده ام
قم نیوز: حضرت آیت الله وحید خراسانی در پی برخی مطالب منتسب به این مرجع تقلید، پاسخ های صریح به آن دادند.
ریشه مشکلات کشور در دل‌بستن به آمریکا است
قم نیوز: نماینده سابق مجلس گفت: ریشه‌های مشکلات کشور به افرادی که دل در گرو آمریکا دارند و دارای یک انجماد فکری هستند برمی‌گردد و ما باید در سال آینده از باز بودن دست این افراد جلوگیری کنیم چراکه آنها چه خواسته چه ناخواسته به دشمن کمک می‌کنند.
حجت‌الاسلام خاتمی: زیرسئوال بردن "نظارت استصوابی" تبلیغات سوء برخی برای انتخابات آینده مجلس و ریاست‌جمهوری است
قم نیوز: امام‌جمعه موقت تهران گفت: زیرسئوال بردن نظارت استصوابی تبلیغات سوء برخی افراد برای انتخابات سال آینده مجلس و انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ است.
آیت‌الله نوری‌همدانی: حضور مردم انقلابی در حماسه ۹ دی نشان از بصیرت آن‌ها نسبت به فتنه‌گران بود
قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان با اشاره به حماسه ۹ دی گفت: حضور مردم مؤمن و انقلابی در حماسه ۹ دی نشان از بصیرت و هوشیاری آن‌ها نسبت به فتنه‌گران بود.
انتقال آیت الله مومن به بیمارستانی در تهران
قم نیوز: آیت الله مومن عضو فقهای شورای نگهبان برای پیگیری روند درمان به بیمارستانی در تهران انتقال یافت.
حماسه ۹ دی کمر فتنه را شکست/ دشمنان آرزوی جدایی حوزه از نظام اسلامی را به گور می‌برند
قم نیوز: سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه بصیرت مردم کمر هر فتنه ای را خواهد شکست، گفت: حوزه علمیه بصیر است و این حوزه، همان حوزه ای است که در پیدایش این انقلاب نقش موثر داشته، دارد و خواهد داشت.
مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی‌ماه در قم آغاز شد
قم نیوز: مراسم بزرگداشت حماسه ماندگار یوم‌الله نهم دی‌ماه از دقایقی قبل در مدرسه فیضیه قم آغاز شد.
حضور پر شور مردم قم در بزرگداشت حماسه ۹ دی
قم نیوز: مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی با حضور اقشار مختلف مردم شهر قم در مدرسه علمیه فیضیه برگزار شد.
بافت فرسوده قم آسیب پذیرترین نقطه در حوادث است
قم نیوز: مدیرکل مدیریت بحران قم گفت: سازه های بافت فرسوده که در مناطق مختلف قم وجود دارد، در مقابل حوادث به ویژه زلزله و سیل آسیب پذیری بیشتری دارد.
ضرورت سنجش میزان آمادگی قم در برابر بحران
قم نیوز:  حوادث طبیعی و غیرطبیعی متعددی طی سالهای اخیر در سطح کشور رخ داده که نمونه هایی از آن درقم مانند زلزله و سیل برای مردم ملموس بوده است، بنابراین ضرورت دارد که میزان آمادگی استان برای مقابله با این بحران ها سنجیده شود.
انتقاد شدید آیت‌الله نوری همدانی از روحیه کاخ‌نشینی برخی مسئولان
قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان با انتقاد از روحیه کاخ‌نشینی و تجمل‌پرستی برخی از مسئولان گفت: کاخ‌نشینی و تجمل‌گرایی مدیران و مسئولان در اسلام مضموم است.
آیت‌الله نوری همدانی: بسیاری از جنبش‌های اروپایی برگرفته از انقلاب اسلامی است
قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان گفت: انقلاب اسلامی روزبه‌روز وسعت بیشتری پیدا می‌کند و بسیاری از حرکت‌ها و جنبش‌هایی که در کشورهای دیگر به‌ویژه کشورهای اروپایی رخ می‌دهد برگرفته از انقلاب اسلامی ایران و تفکرات امام راحل است.
تاکید آیت‌الله علوی‌گرگانی‌ بر ریشه‌کنی بی‌سوادی در کشور
قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان با اشاره به فرارسیدن سی ونهمین سال تأسیس نهضت سوادآموزی در کشور گفت: امیدواریم در آینده نزدیک ریشه بی‌سوادی و جهل و نادانی را در کشور از بین برده و آن را ریشه‌کن کنیم.
شهردار قم: قوانین تشویقی برای نوسازی بافت‌های فرسوده اجرا نمی‌شود
قم نیوز: شهردار قم با تاکید بر ضرورت شکل‌گیری مدیریت واحد در زمینه احیا و نوسازی بافت‌های فرسوده گفت: قانون‌هایی در زمینه تشویق به سرمایه‌گذاری در بافت فرسوده وجود دارد اما اجرا نمی‌شود.
مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی در مدرسه فیضیه برگزار می شود
قم نیوز: مراسم بزرگداشت حماسه ماندگار یوم الله نهم دی ماه ساعت ۱۰صبح روز یکشنبه نهم دی ماه، همزمان با سراسر میهن اسلامی و با سخنرانی آیت الله سید احمد خاتمی در مدرسه فیضیه قم برگزار می شود.
استاد پرورش در سیاست بسیار با تدبیر بود
قم نیوز: یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: استاد پرورش را در عرصه سیاسی بسیار با تدبیر می‌دیدم که مواضع صحیح و اصولی و در خط صحیح انقلاب داشت و در عرصه تعلیم و تربیت نیز انسان با اخلاصی بود.
از پرداخت تسهیلات ازدواج درقم تا افزایش اعتبارات برای کاهش آسیبهای اجتماعی
قم نیوز: روان بودن پرداخت تسهیلات ازدواج درقم ، دوبرابر شدن اعتبار برای کاهش آسیب های اجتماعی ، سرویس ایاب و ذهاب مشکل جدی ورزشکاران نابینای استان و تاکید سرپرست استانداری مبنی بر تکمیل طرح مونوریل از جمله رویدادها و اخبار هفته گذشته قم می باشد.

آخرین ویدیوها