گوش به زنگگوش به زنگ
برخی ناجوانمردانه به حوزه هجمه می‌کنند|نباید حوزه‌‌های علمیه را تضعیف کرد
آیت الله فاضل لنکرانی با تأکید بر این‌که نباید حوزه‌‌های علمیه را تضعیف کرد، گفت: تخریب حوزه‌های علمیه همان تخریب نظام اسلامی است، از این رو باید مانع تخریب آن شد.
لزوم مقابله فرهنگی با اندیشه تکفیری
حجت الاسلام حبیبی‌تبار در تبیین رویکرد عقلانی نسبت به مقابله با باورهای وهابیت گفت: وهابیت به عنوان عامل تفرقه میان مسلمانان در منطقه مطرح است، از این رو برنامه‌ریزی فرهنگی در مقابله با این تفکر امری ضروری است.
لبنان این روزها به اندیشه های امام موسی صدر نیازمند است
مفتی صور و جبل عامل لبنان گفت: لبنان بیشتر به زبان عقل و اندیشه های امام موسی صدر برای خروج از بحران ها و تهدیدات موجود نیاز دارد.
آیت الله حکیم خواستار حفظ مصالح دین شد
یکی از مراجع تقلید نجف اشرف تصریح کرد که مومنان به ویژه عراقی ها باید به وظیفه خود در جهت مصالح دین، مذهب و میهن عمل کنند.
سیاست تخریب خانه مجریان عملیات مقاومتی، محکوم به شکست است
یک روزنامه عبری زبان نوشت که ارتش با تخریب خانه های مجریان عملیات های مقاومتی در کرانه باختری، هرگز نمی تواند جلوی این عملیات ها را بگیرد.
تصویب قانون جدید علیه فلسطینیان از سوی رژیم صهیونیستی
کمیته وزارتی رژیم صهیونیستی پیش نویس قانون جدیدی را علیه فلسطینیان به تصویب می رساند که به موجب آن هر فلسطینی که پرچم کشورش را در جریان تظاهرات به دست بگیرد به یک سال حبس محکوم می شود.
آمادگی فلسطینیان برای شرکت در مراسم سی و یکمین سالروز تأسیس «حماس»
توده های فلسطینی از نخستین ساعات بامداد امروز راهی میدان الکتائب الخضراء شدند تا در مراسم باشکوه سی و یکمین سالروز تاسیس جنبش مقاومت اسلامی «حماس» شرکت کنند.
ائتلاف آمریکایی یک مسجد را به بهانه مقر فرماندهی داعش تخریب کرد
ائتلاف ضد داعش تحت امر آمریکا، مسجدی را در شهرک هجین سوریه منهدم کرد و مدعی شد که داعش از آن به عنوان مرکز فرماندهی خود استفاده می‌کرد.
تقدیر رییس‌جمهور عراق از مواضع ایران در جنگ علیه داعش
رییس‌جمهور عراق از مواضع جمهوری اسلامی ایران در جنگ عراق علیه گروه تروریستی داعش تقدیر کرد.
در کرانه باختری انقلابی تلافی‌جویانه در جریان است
تحلیلگر سرشناس فلسطینی، تشدید عملیات مقاومت در کرانه باختری را پاسخ قوی به محاسبات اشتباه رژیم صهیونیستی و روند عادی سازی با کشورهای عربی توصیف کرد.
غرب برای مقابله با اسلام به رژیم صهیونیستی نیاز دارد|طرح معامله قرن به نتیجه نمی رسد
دانشیار گروه مطالعات غرب آسیا و شمال آفریقا دانشکده مطالعات جهان در نشست «معامله قرن (توطئه جدید)» گفت: با توجه به مطالعات منطقه ای و اعتقادات دینی به طور قطع می توانیم بگوییم که طرح معامله قرن به نتیجه نمی رسد.
یک سازمان حقوق بشر خواستار آزادی رییس مرکز حقوق بشر بحرین شد
یک سازمان حقوق بشر اعلام کرد که رییس مرکز حقوق بشر بحرین تنها به خاطر یک توییت از سوی نیروهای امنیتی این کشور بازداشت شده است.
راه اندازی هشتگ «الشهادة فتح» از سوی ملت بحرین در آستانه روز شهید
ملت بحرین برای هفتمین سال پیاپی، ۱۷ دسامبر (۲۶ آذرماه) را به مناسبت گرامی‌‌داشت یاد و خاطره شهیدان انتفاضه دهه ۹۰ در این کشور، «روز شهید» نامگذاری کرده اند.
رسوایی جدید در کلیسای کاتولیک
پاپ فرانسیس سه تن از مشاوران خود را به دلیل رسوایی های جنسی اخراج کرد.
تأکید آیت الله کعبی بر هوشیاری ملت‌های مسلمان در مقابل سیاست‎های آمریکا
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دیدار با رهبر حزب «الرحمن» کشور مالی بر هوشیار بودن ملت های مسلمان نسبت به سیاست های ددمنشانه آمریکا علیه آنها تأکید کرد.
شهادت یک بانوی فلسطینی در داخل مسجد الاقصی
یک بانوی فلسطینی بعد از ایست قلبی و ممانعت نظامیان صهیونیست از ورود آمبولانس به داخل مسجد مبارک الاقصی، جان خود را از دست داد.
زخمی شدن ۷۳ فلسطینی در درگیری های رام الله
جمعیت هلال احمر فلسطین از زخمی شدن ۷۳ فلسطینی در جریان درگیری های اردوگاه امعری در وسط شهر رام الله، مرکز کرانه باختری خبر داد.
غربگرایان همواره از پاسخگویی فرار کرده اند| برخی شفاف سازی را به زیان خویش می دانند
قدیری ابیانه با بیان اینکه دولت و مجلس فعلی شفاف سازی امور را به زیان خویش می دانند، گفت: جریان غرب‌گرا نه تنها تا به امروز مسؤولیت اعمال خویش نپذیرفته بلکه همواره با فرافکنی دلیل به نتیجه نرسیدن توهمات خویش را به گردن دیگران می‌اندازد و از شفافیت سازی امور فرار می‌کند.
منافع شخصی مهمترین دلیل اصرار سازش‌کاران به برقراری ارتباط با آمریکا است
نایب رییس کمیسیون اصل نود با تاکید بر اینکه ملت ایران هرگز در برابر مستکبران سر تعظیم فرود نمی‌آورند، گفت: سازش کاران به خاطر منافع شخصی و مطامع دنیوی دم از سازش با آمریکا می‌زنند.
سبک زندگی عبادی سیاسی امام عسکری و طریقه ارتباط با مردم
حجت الاسلام تقوی از دوران کوتاه زندگی امام حسن عسکری(ع) و سبک زندگی ایشان در ابعاد عبادی، سیاسی و ارتباط با مردم گفت و شرایط ایشان در عسکر نیشینی را تبیین کرد.

آخرین ویدیوها