گوش به زنگگوش به زنگ
زیباکلام: اظهارات رضایی درباره كربلای ۴ مختصر شانس انتخاباتی‌اش را از بین برد
گروه سیاسی: استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: اظهارنظرهای اخیر برخلاف تصور آقای محسن رضایی نه تنها برای ایشان رای جمع نمی‌کند بلکه آن مختصر شانسی که ایشان پیش از این برای نامزدی انتخابات ریاست‌جمهوری داشتند را هم از بین خواهد برد.
ترامپ: کل مرزهای مکزیک را می‌بندم
گروه بین‌الملل: رئیس‌جمهور آمریکا امروز تهدید کرد که اگر دموکرات‌ها با پرداخت بودجه لازم برای ساخت دیوار مرزی با مکزیک موافقت نکنند، در این صورت مرزهای جنوبی را به طور کامل خواهد بست.
سید حسن خمینی: همه به دنبال کاسبی هستیم
گروه سیاسی: یادگار امام گفت: دینداری ما کاریکاتوری است و تناسب ها در آن بر هم ریخته است. آیا واقعا قبح اعمال در نگاه ما به همان اندازه است که شریعت می گوید؟! همه دنبال کاسبی هستیم. همه آنچه که مردم از ما انتظار دارند، آن چیزی نیست که در کتاب ها می خوانیم. امروزه با جامعه ای مواجه شده ایم که انتظارات آن فراتر از چیزی است که ما در کتاب ها می خوانیم؛ مشکل از کسانی است که اینها را باید به ما یاد می دادند و ندادند.
گفت و گوها میان ایران و طالبان ادامه می‌یابد
گروه سیاسی: دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: مجموعه ارتباطات و گفت و گوهای جاری میان جمهوری اسلامی ایران با گروه طالبان به منظور کمک به رفع مشکلات امنیتی موجود در افغانستان با اطلاع دولت این کشور بوده و این روند همچنان ادامه می یابد.
نامه انتقادی احمد توکلی به اسحاق جهانگیری
گروه سیاسی: رئیس هیأت مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور نوشت: طرح توسعه دانشگاه تهران را متوقف کنید.
«آینده» در سکوت خبری مقابل دوربین رفت
گروه فرهنگ و هنر: فیلم سینمایی «آینده» به کارگردانی امیر پورکیان به تازگی در تهران و در سکوت خبری مقابل دوربین رفته است.
آلبانی سفیر و یك دیپلمات ایران را اخراج كرد
گروه بین‌الملل: سفیر و یک دیپلمات ایرانی به دلیل آنچه دخالت در «فعالیت های مخل امنیتی ملی» عنوان شده از کشور آلبانی اخراج شده اند.
نرخ بیکاری در استان تهران چند درصد است؟
گروه اقتصادی: استاندار تهران گفت:‌ نرخ بیکاری در استان تهران ۱۲.۲ درصد است و ۸۵۰ هزار نفر در روستاهای استان مستقر هستند.

آخرین ویدیوها