گوش به زنگگوش به زنگ
ماجرای نوزادی که در کیسه زباله رها شده بود/ عکس
پلیس جورجیا یک نوزاد را درحالی که در کیسه زباله رها شده بود، پیدا کرد.
مادربزرگ ۹۳ ساله بازداشت شد/ عکس
جوسی بردز ۹۳ ساله به آرزویش رسید و پلیس بازداشتش کرد.
۲ فوتی و یک جسد کاملا سوخته در تصادف نیمه‌شب اتوبان قم/ تصاویر
مهر نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران، از تصادف مرگباری در اتوبان قم تهران خبر داد که دو نفر در آن کشته شدند و یک جنازه به حدی سوخته بود که حتی جنسیت او مشخص نبود.
درخواست بخشش برای جوانی که با پیچ گوشتی،راننده تاکسی را کشته بود
ایران نوشت: راننده تاکسی که به خاطر سوار کردن مسافر راننده دیگری را با پیچ گوشتی به قتل رسانده بود، صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
زن صیغه ای:چون نمی خواستم مدت ازدواج را تمدید کنم شوهرم اموالم را دزدید/مرد: چون حاضر نیستم تمدید کنم به من تهمت می زند
شرق نوشت: زنی جوان به نام فهیمه چندی‌قبل به پلیس مشهد مراجعه کرد و گفت او را ربوده بودند. این زن توضیح داد من درحالی‌که یک فرزند دارم مدتی قبل به‌دلیل اختلافات زیادی که با شوهرم داشتم، از او طلاق گرفتم.
در تعقیب رامبد برای کشف رابطه او با زنی دیگر
خراسان نوشت: زن ۳۰ ساله ای که ترس از افشای پیامک ها و تماس هایش با جوانی غریبه او را به کلانتری کشانده بود تا چاره ای برای جلوگیری از رسوایی خانوادگی بیابد به کارشناس اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد گفت: از رفتارها و پنهان کاری های همسرم بسیار نگران بودم به طوری که مدام افکارم درگیر این ماجرا بود.
نزاع خونین دو پسر به خاطر دختر ۱۴ ساله، به فلج شدن کامل یکی از آن دو منجر شد
ایران نوشت:پسر جوانی که درجریان درگـــــیری با رقیب عشقی اش او را با ضربه چاقو بشدت زخمی کرده بود صبح دیروز در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
زن۴۸گرم شیشه داخل کیف شوهرش گذاشت تا او به زندان بیفتد و بتواند طلاق غیابی بگیرد
خراسان نوشت:مریم ۴۲ ساله برای طلاق و رسیدن به مهریه‌اش یک دسیسه عجیب برای شوهرش طراحی کرد و افشای راز این توطئه کافی بود تا این زن همراه شوهر و خواهرزاده‌اش دستگیر شوند.
تکذیب آسیب دیدن فردی که قصد خودسوزی در وزارت ارتباطات را داشت
آسیب دیدن فردی که قصد خودسوزی در وزارت ارتباطات را داشت، تکذیب شد.
اقدام به خودسوزی نافرجام مقابل وزارت ارتباطات
تسنیم نوشت: مردی میانسال قصد خودسوزی مقابل وزارت ارتباطلات داشت که اقدام وی با حضور عوامل انتظامی و حراست وزارت ارتباطات ناکام ماند.
چراغ نفتی بلای جان دختر ۱۸ ساله شد
میزان نوشت: دختری جوان در پی سوختگی ناشی از حریق چراغ نفتی در شهر زاهدان جان باخت.
اظهارات دختر علیه پدرش در دادگاه:او قاتل مادرم است/ پدر:دروغ می گوید،چون با ازدواجش مخالفت کردم
شرق نوشت: مردی اول فروردین سال ۹۶ به مأموران پلیس خبر داد همسرش به نام میترا از بالکن خانه‌اش به پایین پرت شده و جانش را از دست داده است.
دو کودک دعوا کردند؛ برادر یکی از آنها دست به وینچستر شد و پدر کودک دیگر را کشت
خراسان نوشت: ظهر روز گذشته در خیابان طبرسی ۵۱ مشهد کودک ۱۱ ساله ای وارد حیاط منزلشان شد و به برادرش گفت کودک همسایه او را کتک زده است.
بدهکار بانکی قسط‌هایش عقب‌افتاد،ضامنش او را ربود!
شرق نوشت:مردی که به شعبه ۱۱ دادسرای جنایی تهران مراجعه کرده بود، به بازپرس گفت: ۱۱ صبح یکی از روزهای هفته گذشته درخواست تاکسی اینترنتی کردم. پس از آنکه جلوی در خانه سوار خودرو شدم، سر کوچه یک خودروی ون مانع از ادامه مسیر راننده شد. پس از آن دو نفر از ون پیاده شدند و مرا از خودرو پیاده کردند.
سرقت به روش بیهوشی/ عکس
پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار تصویری فردی را که پس از بیهوش کردن موتورسواران اقدام به سرقت از آنان کرده بود از مردم خواست که اگر از سوی این فرد مورد شکایت قرار گرفته‌اند به پلیس مراجعه کنند.
کودک دوساله طعمه سگ‌ها شد
ایسنا نوشت: مدیر شبکه بهداشت و درمان خمینی‌شهر اصفهان گفت: صبح روز گذشته -یکشنبه دوم خرداد-کودکی دوساله از اتباع کشور افغانستان در درچه مورد حمله چند سگ قرار گرفت و از ناحیه شکم، ران و سر دچار گزش شد.
کشته شدن ۳ نفر و مصدومیت ۲ آتش‌نشان بر اثر ریزش چاه
ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان اورژانس کشور از کشته شدن سه شهروند و مصدوم شدن دو آتش نشان خبر داد.
ریزش مرگ‌بار ساختمانی در خیابان طالقانی/ عکس
ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش مرگبار یک ساختمان در خیابان طالقانی تهران خبر داد.
ریزش مرگبار ساختمانی در خیابان طالقانی/ عکس
ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش مرگبار یک ساختمان در خیابان طالقانی تهران خبر داد.
زندگی تلخ پسری که در حال مستی سنگی پرت کرد و دختری ۲ ساله در آغوش پدرش جان داد
خراسان نوشت:جوان ۲۲ ساله ای که پس از مصرف مشروبات الکلی در جشن تولدش، وارد خیابان های شهر شده و با سنگ پرانی به سوی خودروها، دختر بچه دو ساله ای را در آغوش مادرش به قتل رسانده است، زوایای دیگری از زندگی آشفته اش را بازگو کرد.

آخرین ویدیوها