گوش به زنگگوش به زنگ
بیانیه روزنامه‌نگاران رشت: آقای کریمی باید پاسخ‌گو باشید، نه مدعی
این تعبیرها جنسیت‌زده و زشت و زننده است و نمی‌دانیم از علی کریمی باید توقع داشته باشیم که به چنین عبارت‌های اغراق‌آلود درباره خودش و توهین‌آمیز برای مردم یک شهر حساسیت داشته باشد یا نه.
حفره مالی چند صد هزار دلاری در باشگاه‌ها
یکی از مهم‌ترین منابع درآمدزایی برای باشگاه‌ها، دریافت حق رشد بازیکنانی است که به باشگاه‌های خارجی منتقل می‌شوند که به سادگی از سوی باشگاه‌ها نادیده گرفته می‌شود.
استقبال بی نظیر تیتی‌ها/یادگار رکورد زد
این اتفاق در یک روز سرد و برفی رقم خورد و با توجه به شرایط سخت حضور در ورزشگاه یادگار امام و فاصله اش از مرکز شهر تبریز،حضور این تعداد تماشاگر می تواند یک دستاورد ویژه برای فوتبال آذربایجان باشد.
شجاع و عصبانیتی که تمام نمی‌شود
شجاع خلیل‌زاده هم که دیگر این نوع اعتراضات به جزئی از بازی‌اش تبدیل شده است و در هر صحنه می‌توان منتظر یک کارت برای او بود.
شفر: هر۶ماه باید تیم جدید بسازم
استقلال بازی با تراکتورسازی را باخت تا وینفرد شفر نسبت به برخی مشکلات تیمش گلایه کند. او از تغییرات پی درپی دراستقلال راضی نیست.
سپیدرود یک - ماشین‌سازی یک / یک امتیازی که درمان سپیدرود نیست
سپیدرود روزهای سختی را در قعر جدول سپری می‌کند و با یک امتیاز بازی امروز نیز دردش دوا نمی‌شود.
کارشناسان داوری: حرکت دژاگه اخراج نداشت
در این صحنه شدت ضربه به حدی نبود که منجر به اخراج شود و داور به درستی برای رفتار غیرورزشی دژاگه به او کارت زرد نشان داد.
پیکان صفر - سپاهان یک / توفان زرد، دوباره در صدر
سپاهان در روزی که نیاز به کسب پیروزی و بازگشت به صدر جدول داشت، دومین شکست را به حسین فرکی تحمیل کرد تا بازی را به سود خود تمام کند. حالا سپاهان بالاتر از پرسپولیسف صدرنشین لیگ است.
ظلم حقوقی فدراسیون به فوتبال
آنچه کارکرد این دادگاه را برای کشورهای مختلف و به خصوص رشته‌های ورزشی مختلف محدود می‌کند، محدودیت‌هایی است که فدراسیون‌های ورزشی برای مراجعه به CAS در اساسنامه خود ایجاد می‌کنند.
کج سلیقگی سازمان لیگ / بازی سپاهان قربانی شد
کج سلیقگی مسوولان سازمان لیگ اما در زمان برگزاری دیدار پیکان و سپاهان بود. دیداری که به شکل عجیبی از ساعت ۱۶ آغاز شد تا با فاصله ۳۰ دقیقه‌ای مسابقه حساس تیم دوم جدول تقریبا قربانی دیدار اول شود.
احتمال استفاده ازVAR در دربی برگشت
اخیرا اصفهانیان رئیس کمیته داوران اعلام کرده بود سیستم استفاده از کمک داور ویدئویی به این فصل نخواهد رسید و ظاهرا در این مورد به هیچ وجه با دپارتمان هماهنگ نیست.
خداداد علیه نکونام: قلعه‌نویی و دایی نتوانستند جواد بتواند؟
این همه مربی باتجربه داریم، بعد از کجا اسم نکونام را مطرح می‌کنید؟ چه کسی چنین صحبتی کرده است؟ منبع این حرف رسانه‌ها کجاست؟

آخرین ویدیوها