گوش به زنگگوش به زنگ
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده ضرورت دارد
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد خراسان رضوی گفت: توسعه و ترویج فرهنگ جهاد ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده بسیار حائز اهمیت است و باید جوانان با رشادت ها و ایثارگری های شهدا، جانبازان و آزادگان آشنا شوند.
حماسه نهم دی، نمایشگاه غیرت ملی ایرانیان در دفاع از انقلاب بود
مدیرکل بنیاد کرمان با بیان این‌که رمز عبور از حوادث و فتنه ها فقط بصیرت است، افزود: حماسه نهم دی، نمایشگاه غیرت ملی ایرانیان در دفاع از انقلاب اسلامی ایران بود.
توسل به شهدا شیوه خوبی برای پیدا کردن راه درست است
مدیر کل بنیاد خراسان شمالی گفت: توسل به شهدا شیوه خوبی برای پیدا کردن راه درست است، کسانی که برای شهدا خدمت می‌کنند قطعاً توسل به شهدا را نیز برای ادامه راه خود بهترین راه می‌دانند و از آن بهره می‌برند.
حضور حماسی ملت شریف ایران در صحنه‌های مختلف مقطعی نیست
مدیرکل بنیاد شهرستان های تهران اظهار داشت: حماسه پر افتخار نهم دی ماه نشان داد حضور حماسی ملت شریف ایران مقطعی و لحظه ای نیست بلكه امری مداوم و برخواسته از عمق اعتقادات آنها است.
جانبازان مظهر سربلندی و عظمت ایران هستند
مدیرکل بنیاد چهار محال و بختیاری گفت: جانبازان مظهر سربلندی، عظمت، سند حقانیت و مظلومیت جمهوری اسلامی ایران هستند و امروز همچنان در حال پاسداری و حمایت از پرچمی هستند که درگذشته به پشتیبانی انقلاب برافراشته‌اند.
ارتقای سطح علمی دانشجویان شاهد مهمترین وظیفه ستاد شاهد است
مدیرکل بنیاد تهران بزرگ گفت: اصلی ترین هدف و وظیفه ما توانمندسازی تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر و تلاش برای بهبود سطح کیفی و کمی آموزش با استفاده از شیوه های مختلف است.
انقلاب اسلامی ثمره خون هزاران شهید است
مدیرکل بنیاد مازندران تصریح کرد: انقلاب شكوهمند اسلامی ایران، ثمره خون هزاران شهید از محبوب ترین بندگان خدا و بهترین فرزندان این ملت است.
شهدا مایه عزت و افتخار ملت هستند
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر، شهدا را مایه عزت و افتخار ملت و مسئولان دانست و تصریح کرد: دشمنان هر کاری انجام دهند نمی‌توانند یاد شهدا را در جامعه محو کنند.
حماسه ۹دی، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است
مدیرکل بنیاد مرکزی با بیان اینکه حماسه ۹دی، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است، تصریح کرد: در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و نا امید ساخت.
دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران روحیه انقلابی را تقویت می کند
مدیرکل بنیاد البرز با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران روحیه انقلابی را تقویت می کند، گفت: وقتی در کنار این عزیزان قرار می‌گیریم و ایثار و از خود گذشتگی ایشان را می‌بینیم متوجه می‌شویم با چه انسان‌های بزرگوار و ایثارگری مواجه شده‌ایم.
خدمت به ایثارگران باید خالصانه و برای رضای خدا باشد
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد البرز با بیان اینکه خدمت به ایثارگران باید خالصانه و برای رضای خدا باشد گفت: باید در خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، بیشترین اهتمام را داشته باشیم.
دانشجویان شاهد در خط مقدم جبهه فرهنگی هستند
مدیرکل بنیاد یزد گفت: نبرد ما با استکبار جهانی در جبهه فرهنگی شرایط حساسی دارد و دانشجویان شاهد و ایثارگر در خط مقدم جبهه فرهنگی هستند که باید برابر توطئه‌های دشمن هوشیار باشند.
ثبت بیش از ۵۰۰ هزار درخواست کارت شناسایی ایثارگری/ ارسال ۴۰۵ هزار کارت شناسایی ایثارگری
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار درخواست کارت شناسایی ایثارگری در سامانه ایثار ثبت شده است، از چاپ و ارسال ۴۰۵ هزار کارت شناسایی ایثارگری خبر داد.
اعلام فراخوان همکاری با «گروه مجلات شاهد»
مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعلام فراخوان همکاری گروه مجلات شاهد از روزنامه‌نگاران و نویسندگان حوزه ایثار و شهادت خبر داد.
پیام تسلیت مدیرکل آموزش بنیاد در پی جان باختن فرزند جانباز معزز علی پور احسانی
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی درگذشت «سجاد پور احسانی» فرزند جانباز معزز «علی پور احسانی» را در حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد اسلامی تسلیت گفت.
فرهنگ ایثار و شهادت نقطه قوت جمهوری اسلامی است
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز دوست و دشمن اعتراف دارند که نقطه قوت جمهوری اسلامی ایران، فرهنگ ارزشمند غنی ایثار و شهادت است.
خدمت به خانواده‌های شهدا وظیفه‌ای اخلاقی و دینی است
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد مرکزی گفت: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا است و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.
برگزاری مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان بنیاد به مناسبت حماسه ۹ دی
مراسم صبحگاه مشترک بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح یکشنبه ۹ دی‌ماه به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در مرکز مقاومت بسیج بنیاد برگزار شد.

آخرین ویدیوها