گوش به زنگگوش به زنگ
آخوندی: مقصر گرانی دولت است نه ارزفروش و صادرکننده گوجه‌
وزیر سابق راه و شهرسازی با انتشار مطلبی در اینستاگرام سیاست‌های دولت در کنترل قیمت‌ها را عامل گرانی‌ها عنوان و اعلام کرده، اساس سازمان تعزیرات در زمان شاه مخلوع در نیمه دهه ۵۰ شکل گرفته است.
آشنایی با خواص شگفت‌انگیز «پنیر نخل»
در میانه تنه نخل مغز ترد و شیری‌رنگ با طعم شیرین و گس وجود دارد که به آن «پنیر نخل» می‌گویند؛ این ماده بسیار مفید و مغذی است.
آیا فیس براش برای پوستمان مفید است؟
شستن صورت با دست فقط بخشی از آلودگی‌ها و چربی‌های اضافه پوست را از بین می‌برد. دستگاه‌های شستشوی صورت تکنولوژی جدیدی برای مراقبت هر روز شما از پوستتان است.
اجرای طرح غربالگری بیماری‌های اسکلتی
طرح غربالگری بیماری‌های اسکلتی عضلانی اجرا خواهد شد.
بلیت تهران-دبی در آستانه جام ملتها کمیاب شد/ گرانی پروازهای خارجی
به دلیل نزدیک شدن مسابقات جام ملت‌های آسیا بلیت پروازهای تهران-دبی تنها از سوی ۲ ایرلاین ایرانی و به تعداد محدودی باقی مانده و ایرلاین‌های خارجی نیز بلیت این مسیر را با قیمت گزاف می‌فروشند.
خدمات ویژه کلیدسازی شبانه‌روزی تهران کلید
آیا برای شما هم اتفاق افتاده که کلید خانه یا سویچ خودرو را گم کرده باشید؟ یا کلید مد نظر شما داخل قفل شکسته باشد؟ در این مواقع باید چه کاری انجام داد؟ خیلی از قفل‌های بسته‌ای که ما پشت آن‌ها می‌مانیم امنیت بالایی دارند و فقط یک قفل ساز حرفه‌ای می‌تواند آن‌ها را باز کند. بنابراین نیاز به کلیدساز حرفه‌ای ممکن است در هر ساعت از شبانه‌روز برای ما وجود داشته باشد!
خطرات استفاده از ذرت دام برای انسان/ چیپس و پفک نخورید
دانشیار دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به خطرات استفاده از ذرت دام برای انسان گفت: به طور کلی انواع چیپس و پفک غذایی ناسالم به شمار رفته و این موضوع به ویژه در کودکان سلامت آنها را به خطر می‌اندازد.
دوحه شهرِخاک و گرانی و با صدای اذانی که دل مربی تیم ملی ایران را برد+تصاویر
شهر دوحه در کشور قطر با وجود برج‌های آسمانخراشی که دارد اما به علت ساخت و سازهای متعدد به شهری پر از خاک تبدیل شده است.
فناوری‌های نوین به کمک پایش حریق پارک ملی گلستان می‌آیند
در همکاری مشترک بین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان حفاظت محیط زیست سامانه هوشمند پایش حریق در محدوده جنگلی پارک ملی گلستان نصب خواهد شد.
گروه خونی هایی که بیشتر در معرض سکته هستند
تحقیقات نشان داده که سکته رابطه خاصی با نوع گروه های خونی افراد دارد و نوع خون افراد می تواند احتمال سکته را افزایش یا کاهش دهد.
ماجرای تلخ خودکشی دانشجوی عاشق
ملودرامی که حالا تراژدی شده است. همه تحت تاثیر این صحنه‌ها و صحبت‌های رد و بدل شده بین دخترک و دوستانش شده‌اند. دوستان او التماس اش می‌کنند که سریع‌تر بلند شو تا به خانه برویم، اما او قصد دارد که برای آخرین بار هم شده به بیمارستان برود و بر بالین جسد حاضر شود.
مبارزه با کشنده‌ترین باکتری جهان با طب سنتی ایرلندی
پژوهشگران دانشکده پزشکی "دانشگاه سوانزی" (swanse university) اخیرا کشف کرده‌اند که خاک یک منطقه خاص در ایرلند علاوه بر خاصیت درمانی، خاصیت از بین بردن میکروب‌های بیماری‌زای مقاوم در برابر آنتی‌بیوتیک را نیز دارد.
نقش مهم بیوفیزیک در حوزه درمان سرطان/ رتبه دوم دانشگاه خواجه نصیر در روش درمانی bnct
رحمانی گفت: امروزه روش‌های درمان سرطان متفاوت بوده و bnct تنها روش درمانی سرطان گردن و گوش در دنیا است.
کودکانمان را به رسانه‌ها واگذار نکنیم
بسیاری از والدین از تاثیر رسانه‌ها بر روی فرزندانشان نگران هستند ولی رسانه آن چنان قدرتی دارد که مقابله با آن بسیار سخت است.