اخبار و رویدادهای مهم شخصیت های سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و سلیبرتی های ایران و جهان را می توانید درپایگاه خبری تلکسیران ملاحظه فرمائید .

آخرین اخبار شخصیت ها

دلیل دوری  منتظران از گناه و معصیت

دلیل دوری منتظران از گناه و معصیت

خبرگزاری شبستان: اولیای امام(عج)، هر چند شخص او را نمی شناسند ولی در سایه باور به وجود او از انجام امور ناپسند پرهیز می کنند چون او را در میان خود احساس می کنند که از کوشش شیعیان باخیر است و آلودگی شیعیان او را افسرده می کند.

پخش صوتی
هدف ائتلاف ضد‌ایرانی در منطقه

هدف ائتلاف ضد‌ایرانی در منطقه

وبلاگ > برزگر، کیهان - با نمایش برنامه هسته‌ای ایران به‌عنوان یک «تهدید وجودی»، عرستان سعودی و اسرائیلی‌ها تمام تلاش خود را برای مقابله با نقش منطقه‌ای ایران و ظرفیت‌های موشکی کشور انجام می‌دهند. اهداف این ائتلاف ضدایرانی، ایجاد یک اجماع جهانی و منطقه‌ای به منظور تضعیف سیاسی و اقتصادی ایران، به ویژه ترغیب کشورهای اروپایی در پیوستن به این ائتلاف است.

پخش صوتی
یادداشت‌های سفر به پکن، مسکو، بروکسل- بخش ششم (آخر)

یادداشت‌های سفر به پکن، مسکو، بروکسل- بخش ششم (آخر)

وبلاگ > مهاجری، محمد - تعداد زیادی خبرنگار و عکاس و فیلمبردار به محل ساختمان اتحادیه اروپا در بروکسل آمده اند تا اخبار دیدار ظریف با سه وزیرخارجه انگلیس و فرانسه و آلمان را گزارش کنند. قراراست مذاکرات آن سه نفر با موگرینی ساعت ۶ انجام شود و ظریف ساعت ۸ به آنها بپیوندد.

پخش صوتی
بهترین اثر انتقادی از صوفیان در دوره صفوی

بهترین اثر انتقادی از صوفیان در دوره صفوی

وبلاگ > جعفریان، رسول - فیض کاشانی متهم به تمایلات عرفانی و تصوف بود، و فرزندش، علم الهدی، با نگارش این رساله، سعی کرد فهرستی از انتقادات را متوجه صوفیان کند. ششمین گفتار رساله او، نقدی از عملکرد اجتماعی صوفیان است و پشتوانه این دیدگاه که صوفیان، با تفسیرهای غلط خود از ذکر و زهد و توکل، زندگی اجتماعی را مختل کرده اند. در بخش اخیر، سعی می کند جلوی اتهامات تند علیه صوفیان را بگیرد، و تفسیری از آرامگاه اعتدال بدست دهد. به نظرم یکی از بهترین رساله های نقد صوفیه از دوره صفوی است که تفسیرهای اجتماعی هم بدست داده است. آنچه در ادامه می آید مقدمه ای است که این بنده خدا بر اصل مقاله نوشته و به صورت یک کتاب منتشر شده است.

پخش صوتی
یادداشت‌های سفر به پکن، مسکو، بروکسل- بخش پنجم

یادداشت‌های سفر به پکن، مسکو، بروکسل- بخش پنجم

وبلاگ > مهاجری، محمد - بروکسل،سومین و آخرین مقصد سفر است . ظریف وهیات برجامی باید در آنجا با خانم موگرینی و سه وزیر خارجه اروپایی مذاکره کنند.

پخش صوتی
بی گدار به آب زدن در گرمه/ دریاچه مصنوعی در دشت ممنوعه بحرانی

بی گدار به آب زدن در گرمه/ دریاچه مصنوعی در دشت ممنوعه بحرانی

دریاچه مصنوعی گرمه بخشی از مجتمع تفریحی گردشگری این شهرستان است که با هدف جذب گردشگر و ایجاد مکانی مفرح برای شهروندان طراحی شده اما این طرح چقدر با اقلیم منطقه همخوانی دارد موضوعی است که مخاطبان عصر اترک خواستار بررسی آن شدند.

پخش صوتی
لزوم هم‌دردی با مؤمنان در سبک زندگی منتظران

لزوم هم‌دردی با مؤمنان در سبک زندگی منتظران

خبرگزاری شبستان: آیا با این همه بلاها که برای مسلمانان به‌خصوص برای شیعه وارد می‌شود، ما نباید هیچ غم و اندوه داشته باشیم؟ آیا باید بی‌تفاوت باشیم؟! یا باید حال ما در نگرانی و ناراحتی مثل این باشد که بلا بر سر خود ما می‌بارد؟!

پخش صوتی
شکوفایی تمام استعدادها در جامعه ولایی

شکوفایی تمام استعدادها در جامعه ولایی

خبرگزاری شبستان: جامعه دارای ولایت، جامعه ای می شود که تمام استعدادهای انسانی را رشد می دهد، همه چیزهایی که برای کمال و تعالی انسان خدا به او داده، اینها را بارور می کند؛ نهال انسانی را بالنده می سازد؛ انسان ها را به تکامل می رساند ... .

پخش صوتی
روزهای «ملی» و غفلت مسئولان فرهنگی

روزهای «ملی» و غفلت مسئولان فرهنگی

وبلاگ > اسعدی، محمود - دو ماهه نخست هر سال شاهد روز ملی عطار نیشابوری، سعدی، حکیم عمرخیام و فردوسی هستیم با این حال مراسم درخور این بزرگان در سطح "ملی" برگزار نمی‌شود. گویا این شخصیت‌های کلاسیک زبان و ادب فارسی چندان هم «ملی» نیستند و مراسمی جزئی در مقبره‌شان کافی است!

پخش صوتی
انتظارات رسانه ای از قلب ادارات اجرایی

انتظارات رسانه ای از قلب ادارات اجرایی

۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی نام گذاری شده است، اگر بخواهی به این واژه ساده نگاه کنی، فقط عبارتی نوشته شده بر روی تابلوی نصب شده بر دیوار ساختمان اداری هر دستگاه اجرایی است و اگر بخواهی به آن واژه به صورت خاص نگاه کنی، می شود آچار فرانسه یک دستگاه اجرایی، و اما اگر بخواهی به این واژه از زاویه دید خانواده رسانه بنگری، تعریف این واژه می شود، قلب یک دستگاه اجرایی، پل ارتباطی میان مردم و مدیر و پل ارتباطی میان نمایندگان افکار عمومی ( رسانه ها ) و مدیر دستگاه اجرایی.

پخش صوتی
  صفحه 1 از 173

امروز به روایت تصویر

  • تصاویر برتر ورزشی اردیبهشت
  • تصاویر جدید فوران آتشفشان کالیواوا در هاوایی
  • معرفی ایفون ۱۱ و قابلیت های جدید ان
  • بنتلی ۲۰۱۹ روانه بازار شد
  • رهبران منطقه ای  ونزوئلا خواستار تعلیق انتخابات شدند
  • اعتراض فلسطینیها در روز Nakba
  • خودرو عجیب فولوکس واگن رونمایی شد
  • آخرین تصاویر از انفجار ساختمان در برزیل
loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن