گوش به زنگگوش به زنگ
سعید مرتضوی کجاست؟ نجف یا زندان؟

سعید مرتضوی کجاست؟ نجف یا زندان؟

آرمان نوشت: هنوز مشخص نیست که مرتضوی دقیقا کجاست؟«عده‌ای می‌گویند از زندان خارج نشده است. صحبت از سعید مرتضوی قاضی و دادستان سابق و منفصل از خدمت تهرا...
واکنش ایران به ادعای دستگیری جاسوس آلمانی - افغان / از شنیدن این خبر در بحبوحه اتهام‌زنی‌های امنیتی ناروا تعجب نمی‌کنیم
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به ادعاهای برخی از رسانه‌های آلمانی مبنی بر دستگیری یک تبعه آلمانی - افغان به اتهام جاسوسی برای ایران، ارتباط این فرد ادعایی با ایران را رد کرد.
یکی از بهترین فرصت ها برای جمهوری اسلامی، فضای مجازی است / با چاقو هم می‌توان نجات داد هم آدم کشت؛ نباید چاقو را از بین برد
نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی و در عین حال توجه ویژه به ارتقای سطح سواد رسانه‌ای مردم تاکید کرد.
واکنش ایران به ادعای دستگیری جاسوس ایرانی در آلمان / از شنیدن این خبر در بحبوحه اتهام‌زنی‌های امنیتی ناروا تعجب نمی‌کنیم
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به ادعاهای برخی از رسانه‌های آلمانی مبنی بر دستگیری یک تبعه آلمانی - افغان به اتهام جاسوسی برای ایران، ارتباط این فرد ادعایی با ایران را رد کرد.
پاسخ به ادعای زاکانی/ مصباحی‌مقدم: به روحیه آقای ناطق‌نوری نمی‌خورد که بگوید انتخابات را ابطال کنید
نامه نیوز نوشت: سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: ناطق نوری کسی بود که بعد از انتخابات دوم خرداد سال ۷۶ نسبت به نتیجه انتخابات خیلی صریح تصمیم خود را اعلام کرد. نشانه روشنش هم نامه تبریک آقای ناطق به آقای خاتمی بود.
چمران: موسوی‌خوئینی‌ها از اول انقلاب به امام موسی دید مثبت نداشت/ همه می‌دانند که برادرم و امام موسی صدر علیه شاه مبارزه می‌کردند
نامه‌نیوز نوشت: مهدی چمران با تاکید بر اینکه «برای همه روشن است که امام موسی و دکتر چمران در لبنان به صورت جدی علیه شاه مبارزه می کردند» گفت: « امام موسی دست امام در منطقه بود.»
حضور واعظی در مراسم ترحیم اعتمادیان مجاهد انقلابی /عکس
پایگاه اطلاع رسانی دولت نوشت: رئیس دفتر رئیس جمهوری عصر شنبه با حضور در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) در مراسم ترحیم مرحوم حاج محمدرضا اعتمادیان مجاهد انقلابی شرکت کرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری: حلال در صنعت نانو و تجزیه خون بررسی شود
ایرنا نوشت: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: 'بخش نظارت بر حلال در سازمان استاندارد' باید با کمک حوزه علمیه قم به بررسی موضوع حلال در صنعت نانو و نیز تجزیه خون و استفاده از پلاسمای آن بپردازد.
پاسخ دادستان تهران به مدعیان برپایی رفراندوم حجاب
دادستان تهران خطاب به کسانی که ادعای برپایی رفراندوم برای حجاب را دارند گفت: حجاب از سیاست‌های الزام‌آور و پایه‌ای نظام اسلامی است و این نظام بر مبنای رای مردم و توجه به اسلام تشکیل شده است.
دکتر روحانی درگذشت پدر شهیدان کریمی هویه را تسلیت گفت
پایگاه اطلاع رسانی دولت نوشت: رئیس‌ جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج اسدالله کریمی هویه، پدر بزرگوار شهیدان سرافراز نجفعلی، قدرت الله و ولی الله کریمی هویه، از درگاه خداوند بزرگ برای آن سفر کرده رحمت واسعه و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.

امروز به روایت تصویر