گوش به زنگگوش به زنگ
خبرگزاری فارس - زنجان؛ میزبان سفر وزیر کشور در هفته دولت

خبرگزاری فارس - زنجان؛ میزبان سفر وزیر کشور در هفته دولت

رحمانی فضلی دقایقی قبل با استقبال رسمی استاندار و مدیران استان، وارد زنجان شد
درج شرط مبهم در قرارداد به ضرر پیشنهاد دهنده تفسیر می‌شود

درج شرط مبهم در قرارداد به ضرر پیشنهاد دهنده تفسیر می‌شود

با موافقت نمایندگان درج هرگونه شرط مبهم در قرارداد به ضرر پیشنهاد دهنده آن تفسیر خواهد شد.
روحانی: امروز درباره نتیجه سفر ظریف به فرانسه جلسه داریم/ مخالفان مذاکره پنبه را از گوش خود درآورند

روحانی: امروز درباره نتیجه سفر ظریف به فرانسه جلسه داریم/ مخالفان مذاکره پنبه را از گوش خود درآورند

رئیس جمهور گفت: ما برای منافع ملی و استقلال خود می‌ایستیم و خسته نمی‌شویم و لذت هم می‌بریم و از همه ابزارها نیز استفاده می‌کنیم.
فرانسه: دعوت از ظریف با توافق و هماهنگی کامل آمریکا انجام شد - Baztab

فرانسه: دعوت از ظریف با توافق و هماهنگی کامل آمریکا انجام شد - Baztab

مقام‌های فرانسوی اعلام کردند «امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه شخصا دونالد ترامپ همتای آمریکایی‌اش را از دعوت محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران به «بیار...
«روحانی» برای ارائه گزارش از راهبردهای کشور به مجلس بیاید
نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور رئیس‌جمهور در صحن علنی مجلس، برای ارائه گزارش از راهبردهای کشور شد.
آخرین خبر | تحلیل واشنگتن تایمز از حضور ظریف در فرانسه
ایسنا/ یک روزنامه‌ آمریکایی حضور وزیر امور خارجه ایران در فرانسه هم‌زمان با نشست جی ۷ را شکافی عمیق میان مواضع آمریکا و اروپا در برابر ایران تلقی کرد.به گزارش روزنامه واشنگتن تایمز، حضور غیرمنتظره روز یکشنبه مقامات ایرانی در فرانسه که با دعوت ژان ایو لودریان، رئیس جمهور فرانسه و هم‌زمان
آخرین خبر | دعوت کمیسیون امنیت ملی از ظریف برای توضیح درباره سفر فرانسه
ایسنا/ رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که این کمیسیون هفته آینده از وزیر خارجه برای توضیح درباره‌ی سفر اخیرش به فرانسه دعوت خواهد کرد.کمال دهقانی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس در نظر دارد تا هفته آینده از آقای ظریف برای حضور در جلسه
آخرین خبر | مشاور اسد از ایران تشکر کرد
ایسنا/ مشاور سیاسی و رسانه ای بشار اسد با تمجید از پشتیبانی کشورمان از سوریه گفت که حمایت های ایران، روسیه، چین و حزب‌الله لبنان از سوریه قابل ارزش گذاری نیست.به گزارش روزنامه الوطن، بثینه شعبان، مشاور سیاسی و رسانه‌ای بشار اسد، رئیس جمهور سوریه تأکید کرد که کشورش به مبارزه با تروریسم
اجلاس «گروه ۷» در ایستگاه پایانی
تهران - ایرنا - اجلاس هفت کشور پیشرفته (گروه ۷) در بیاریتز فرانسه افزون بر اینکه ذیل سایه سفر غیرمنتظره «محمدجواد ظریف» وزیر خارجه ایران به محل اجلاس و دیپلماسی فعال تهران در راستای تحقق تعامل سازنده با جامعه جهانی قرار گرفت، در عین حال نتوانست به نگرانی های بین المللی مانند جنگ تجاری واشنگتن - پکن و معضلات زیست محیطی پایان دهد.
ادعای تازه جان بولتون علیه آدریان دریا
مشاور امنیت ملی آمریکا ادعاهایی علیه فعالیت کشتی حامل سوخت ایران مطرح کرد.
اعتراضات کارگری در کشور کم نیست؛ در حال رسیدگی به آنها هستیم / برخی در پوشش این اعتراضات، اهداف دیگری را دنبال می‌کنند / این قبیل اقدامات را نباید به حساب کارگران بگذاریم / خود کارگران باید مقابل ...
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه اعتراضات کارگری در کشور کم نیست و ما در حال رسیدگی به آنها هستیم، تصریح کرد: شنیدن اعتراض از زبان کسانی که مشکل دارند، وظیفه ماست. دغدغه کارگران قابل درک است و باید دستگاه های مسئول مشکلات را حل کنند منتها گاهی کسی در پوشش مسائل کارگری، اهداف دیگری را دنبال می کند که ما این قبیل اقدامات را نباید به حساب کارگران بگذاریم.
انتخاب دشوار اصلاح‌طلبان در اسفند ۹۸/مشارکتی‌ها پیرو مشارکت مشروط /حلقه عارف مخالف ایده ائتلاف /بازسازی جبهه اصلاحات ضرورت دارد؟
ساعت۲۴-در شرایط حاضر جبهه اصلاحات از چپ رادیکال تا راست محافظه‌کار، چه آن دسته که تحریم را تقبیح می‌کنند و چه قشری که مشارکت را پوچ و بی‌ثمر می‌انگارند، همگی با درجه‌ای از شک‌وتردید مواضع انتخاباتی خود را اعلام داشته‌اند. هم آن‌ها که ترغیب به مشارکت کرده‌اند، دعوت‌شان همراه با شروط ضمنی ایراد شده، هم رگه‌های کمرنگی از تردید در مواضع افرادی که تحریم را ترویج می‌کنند قابل ردیابی است.
انتقاد سایت احمدتوکلی از کدخدایی: سایتی که می گویید مذاکرات شورای نگهبان در آن منتشر شده از ۵سال قبل به روز نشده!
ساعت۲۴-عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان اخیراً در فضای مجازی نسبت به درخواست ها برای شفاف شدن جلسات شورای نگهبان و انتشار محتوای نشست های آن واکنش نشان داد.
بیش از ۳۷ هزار روستای کد دار در کشور وجود دارد
اسلامی با بیان اینکه ۳۷ هزار و ۴۰۰ روستای کد دار در کشور وجود دارد، گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم برای ۵ هزار و ۸۶۷ طرح هادی تهیه شد.
پیام رهبر انقلاب در مراسم ارتحال آیت‌الله محسنی در هلند قرائت شد
مراسم ترحیم آیت‌الله حاج شیخ محمدآصف محسنی از سوی مرکز اسلامی «ایمان» در شهر روتردام هلند برگزار و پیام رهبر انقلاب قرائت شد.
ترامپ?: یک ایران قوی می‌خواهیم و به دنبال تغییر رژیم نیستیم
اصلاحات نیوز - رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید دعوت از وزیر امور خارجه ایران برای سفر به شهر «بیاریتز» با هماهنگی و موافقت او صورت گرفته است.
ترقی، عضو حزب موتلفه: بهزاد نبوی مثل مجاهدین خلق تغییر موضع داده / همچنان با او زاویه و مشکل داریم / تفکرش کاملا التقاطی است
عضو شورای مرکزی موتلفه در واکنش به اظهارات بهزاد نبوی گفت: آقایانی همچون بهزاد نبوی مثل مجاهدین خلق بعد از انقلاب همین تغییر موضع را دادند.
تیر ماکرون به هدف نشست وانعطاف به دست آمد؟
ساعت ۲۴ --محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران بدون اعلام قبلی با هوپیمای دولتی ایران به شهر بیاریتز فرانسه رفت و دقایقی پس از ورود به این شهر گفتگوها را با ژان ایو لودریان، همتای فرانسوی خود آغاز کرد.کاخ الیزه می‌گوید فرانسه، آمریکا را در جریان این دعوت از آقای ظریف گذاشته اما کاخ سفید این موضوع را تکذیب می‌کند و برخی مقامات سابق و فعلی آمریکا در شبکه‌های اجتماعی گفته‌اند اگر این دعوت بدون اطلاع آقای ترامپ بوده توهین به او محسوب می‌شود.کاخ الیزه در واکنش به اینکه آقای ترامپ از این سفر غافلگیر شده به رویترز گفت هماهنگی در زمانی بسیار کوتاه انجام گرفت و دیگر کشورها در اسرع وقت و در عرض چند ساعت در جریان قرار گرفتند و به موقع مطلع از این سفر مطلع شده بودند .
خبرگزاری فارس - نماینده قائم‌شهر: رئیس سازمان محیط زیست استاد فرافکنی است
نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس با تأکید بر اینکه حضور ۴۰ ساله کلانتری در مدیریت‌های مختلف وی را استاد فرافکنی کرده، گفت: پسرفت در برخی اقدامات کشور به دلیل وجود مدیرانی چون وی است.
روحانی: اگر ملاقات با شخصی ایران را آباد کند،‌ دریغ نخواهم کرد - Baztab
رئیس‌جمهور گفت: اگر بدانم به یک جلسه‌ای بروم و با کسی ملاقات کنم که کشور من آباد می شود و مشکلات مردم حل می شود من دریغ نخواهم کرد.
سخنگوی دولت: نفتکش آدریان دریا را فروخته ایم؛ از این به بعد صاحب محموله نفت تعیین می‌کند که نفتکش به کجا برود
سخنگوی دولت با بیان اینکه سفر ظریف به گروه ۷ ارتباط نداشت، گفت: این سفر به درخواست فرانسوی‌ها بود و بنا هم از اول این بود که ملاقاتی با مقام‌های امریکایی‌ها صورت نگیرد.
سفر ظریف به پاریس ارتباطی به گروه ۷ نداشت/ هیچ تمایلی از طرف ایران برای دیدار با آمریکایی‌ها نبود
سخنگوی دولت با بیان اینکه سفر ظریف به گروه ۷ ارتباط نداشت، گفت: این سفر به درخواست فرانسوی‌ها بود و بنا هم از اول این بود که ملاقاتی با مقام‌های امریکایی‌ها صورت نگیرد.
سیدحسن نصرالله خطاب به صهیونیست‌ها: منتظر آمدن ما باشید !
رکنا: دبیر کل حزب‌الله لبنان در بخشی از سخنرانی شب گذشته خود به حمله پهپادی چند شب پیش رژیم صهیونیستی به لبنان واکنش نشان داد.
صنعت دفاعی امنیت یگان های شناوری نیروی دریایی را تأمین کرده است
فرمانده نیروی راهبردی ارتش گفت: امروز وزارت دفاع بنابرتدبیر فرمانده معظم کل قوا به موضوع مصونیت بخشی و تأمین امنیت یگان های شناوری نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف و به ویژه پدافند هوایی تا حد بالایی جامه عمل پوشانده است.