گوش به زنگگوش به زنگ
اسرائیل عضو FATF شد/روزنه جدید صهیونیستها برای اقدام علیه ایران

اسرائیل عضو FATF شد/روزنه جدید صهیونیستها برای اقدام علیه ایران

رژیم صهیونیستی عضو گروه ویژه اقدام مالی FATF شد.
مکرون در برابر معترضان کوتاه آمد

مکرون در برابر معترضان کوتاه آمد

پس از گذشت چهار هفته از اعتراضات مردمی در فرانسه، رییس جمهور این کشور بالاخره به خواسته‌های معترضان تن داد و مجبور شد نشستی را برگزار و حرف های مخالفا...
العبادی مدعی شد: ایران دلیل نخست‌وزیر نشدن من بود

العبادی مدعی شد: ایران دلیل نخست‌وزیر نشدن من بود

نخست وزیر پیشین عراق با اشاره به حمایت ایران از عراق در جنگ با داعش ادعا کرد که ایران در دور شدن من از نخست وزیری نقش داشت و دلیل آن پایبندی من به تحر...
متن کامل فایل صوتی آخرین لحظات جدال جمال خاشقچی با جوخه مرگ

متن کامل فایل صوتی آخرین لحظات جدال جمال خاشقچی با جوخه مرگ

منابع آمریکایی متن کامل فایل صوتی آخرین لحظات جدال دردناک جمال خاشقچی با جوخه ترور و دیگر جزئیات صحنه جنایت را منتشر کردند.
کنایه توئیتری نماینده شیراز به کریمی قدوسی
بهرام پارسایی، نماینده شیراز به اظهارات کریمی قدوسی واکنش نشان داد.
سخنگوی وزارت خارجه: مردم تا اطلاع ثانوی از سفر به گرجستان خودداری کنند | مساله مربوط به خانم ایرانی که در گرجستان بازداشت شده است را پیگیری می‌کنیم
قاسمی سخنگوی وزارت خارجه گفت که با حساسیت ویژه برخی مسایل که برای برخی ایرانیان در مرزهای زمینی و هوایی گرجستان اتفاق افتاد را در تهران و تفلیس دنبال می‌کنیم و در حال مذاکره هستیم و یک بار سفیرشان در این‌باره احضار شده است. هم‌چنین برنامه‌های دیگری را هم در دست اقدام داریم. برای ما این مسایل بسیار حساس است.
وضعیت فعلی مثل زمان شاه‌سلطان حسین شده است/ مصلحت ریاست مجمع در دست رهبری است/ دغدغه این را داریم روزی نیاید که مردم به ما گوش نکنند
ساعت۲۴-یک عضو جامعه روحانیت مبارز یادآور شد: نباید فراموش کنیم که زیرمجموعه‌های مقام معظم رهبری وضعیت خوبی دارند و اگر همه اینگونه بر زیرمجموعه‌های خود نظارت داشته باشند کشور سامان پیدا خواهد کرد.
اظهارات کریمی‌قدوسی، توهین به شعور ملت است/ در مجلس دهم عقلانیت نسبی حاکم است
ساعت۲۴-یک نماینده مجلس در واکنش به اظهارات کریمی قدوسی مبنی بر اینکه نیمی از مجلس خواهان براندازی نظام هستند، گفت: بیان چنین جملاتی اهانت به شعور و فهم مردم است.
میرلوحی: تصویب FATF به معنای وابستگی خارجی نیست
ساعت۲۴-یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: پیوستن به FATF به معنای وابستگی به خارج از کشور و قدرت‌ها نیست؛ ما برای زندگی در فضای بین‌الملل و ایجاد سلامت کار و جلوگیری از پولشویی در کشور نیازمند این لایحه هستیم.
دریافتی ۸ ماهه امسال صداوسیما از خزانه ملت: یک تریلیون و ۳۸۱ میلیارد تومان
ساعت۲۴-صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از ابتدای سال تا پایان آبان ماه بیش از هزار و ۳۸۰ میلیارد تومان اعتبار از دولت دریافت کرده است.
امام‌خمینی با ارثیه پدری‌شان در خمین چه کردند؟
ساعت۲۴-امام‌خمینی (ره) سال ۶۴ در نامه‌ای به امام جمعه وقت خمین درباره زمین‌های ارث رسیده از مرحوم پدرشان تعیین و تکلیف می‌کنند.
تحریم ایران به دلیل همسایگی با ۱۵ کشور شبیه یک شوخی است/ مصلحت کشورهای منطقه در این است دست دوستی به سوی ایران دراز کنند
معاون اول رییس جمهور با تأکید بر اینکه مسائل بنگاه‌ها و کارگران برای دولت بسیار مهم است گفت: دولت نسبت به مسائل هیچ بنگاهی بی تفاوت نیست، اما نمی‌تواند در امور بنگاه‌های بخش خصوصی دخالت کند، اما تلاش می‌کند با کمک صاحبان بنگاهها، مسائل را برطرف کند.
دولت و آنچه منتقدان نمی گویند
تهران - ایرنا - روی دیگر سکه همیشه در رونق مخالفت با سیاست های دولت، واقعیاتی است که بیشتر مخالفان به عمد از اعلام آن ها خودداری می کنند. از آن رو که با اعلان عمومی دلایل و تبعات مخالفت آن اندک وجهه سیاسی خود را هم در جامعه از دست خواهند داد.
تحریم‌ها به فروپاشی ایران منجر نمی‌شود/ ایرانی‌ها پای میز مذاکره نمی‌آیند
اندیشکده «استراتفور» در پیش‌بینی خود از سال ۲۰۱۹، نوشته تحریم‌های آمریکا نه منجر به فروپاشی جمهوری اسلامی می‌شود و نه ایران را به بازگشت به میز مذاکره وادار می‌کند.
جلالی: برجام باید دستاوردهای ملموسی برای ایران داشته باشد
رئیس گروه روابط پارلمانی ایران با پارلمان اروپا با بیان اینکه برجام باید دستاوردهای ملموسی برای ملت ایران داشته باشد، گفت: برجام می‌تواند ضامن حفظ نقش اروپا در معادلات جهانی باشد.
مصباحی مقدم: رئیس جمهور بعدی یک اصولگراست
شرایط سیاسی و اقتصادی کشور به سمتی حرکت می‌کند که به نظر می‌رسد پس از پایان دولت حسن روحانی انتخاب رویکرد آینده مدیریت کشور بسیار مبهم و پیچیده خواهد بود.
برای fatf چک بی‌محل نکشید
رئیس‌جمهور دیروز در حالی وعده ارزان شدن ۲۰ درصدی در صورت امضای fatf را داد که این وعده باید قبلا با برجام عملی می‌شد اما برعکس از آب درآمد.
ایجاد ۲۷۰ هزار فرصت شغلی جدید در بخش صنعت و معدن
رئیس سازمان برنامه از برنامه پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و معدنی خبر داد و گفت: با پرداخت این تسهیلات و همچنین تامین سرمایه در گردش واحدهای صنعتی، ۲۷۰ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.

امروز به روایت تصویر