گوش به زنگگوش به زنگ
روش های رفع موهای زائد صورت زنان

روش های رفع موهای زائد صورت زنان

همیشه که نباید موی دماغ شد...گاهی اوقات موی صورت زنان شدن بدتر است. بسیاری از خانم ها همواره از موهای زائد بدن و صورتشان گلایه می کنند و حاضرند هزینه ...
همسرداری به زبان عشق

همسرداری به زبان عشق

عبارت دوستت دارم.... زیباترین جمله ای است که می تواند آب روی آتش باشد و اشتیاق و هیجان افراد را تحریک کند؛ پس بیایم از همین لحظه با هم تمرین دوست داشت...
هیییس....... نقش خواب های جنسی در ارگاسم

هیییس....... نقش خواب های جنسی در ارگاسم

حتما برای شما هم تجربه ارگاسم در خواب با رویاهای جنسی اتفاق افتاده است؛ البته این موضوع فارغ از لذت جنسی آن، در رابطه با مردان بیشتر شایع است که ریشه ...
دلیل علمی خروپف
قطعا برای همه ما هیچ چیزی دلپذیرتر از خواب نیمه شب نیست؛ البته اگر چیزی در این میان آن را به هم نزند؛ چیری شبیه خروپف های شبانه که خود فرد متوجه آن نیست و فقط اطرافیانشان را با این صداهای عجیب آزار می دهند.
اخبار شیک و مجلسی...... تزئین انار شب یلدا
شب یلدا برای ما ایرانیان از اصالت و اهمیت زیادی برخوردار است و در شهر ها و اقوام مختلف ایرانی به شکل هایی متفاوت برپا می شود. انار یکی از عناصر جداناشدنی از این شب محسوب شده که مسلما زیبایی های خاص خود را نیز دارد؛ به همین جهت ما چند ایده ساده اما شیک برای تزئین انار شب یلدا به شما پیشنهاد می دهیم.
لیزر موهای زائد
اعلام علل بازماندگی از تحصیل ۹۶ هزار کودک ایرانی طی ۱۵ روز آتی
مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی وزارت رفاه از اعلام نتایج برنامه وزارت رفاه برای شناسایی علل بازماندگی از تحصیل کودکان شش تا ۱۱ ساله تا ۱۵ روز آینده خبر داد.
استفاده از لباس «ایرانی» در جامعه تقویت شود
درحالی‌که معصومه ابتکار- معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده - درباره پوشیدن لباس‌های سنتی- فرهنگی اقوام ایرانی معتقد است که باید افراد داوطلبانه و با رضایت خاطر به سمت پوشیدن لباس‌های اقوام مختلف در مدارس، دانشگاه‌ها و دیگر مراکزسوق پیدا کنند و در این زمینه پیشقدم شوند، یک جامعه‌شناس می‌گوید که لباس ملموس‌ترین بخش فرهنگ هر قومیت است. لذا باید استفاده از مد و لباس ایرانی در جامعه میان مردم تشویق و تقویت شود.
تنها ۳ درصد معتادان قیافه تابلو دارند!
یک درمانگر و پژوهشگر اعتیاد گفت: تنها ۳درصد از معتادان، اعتیادشان از روی ظاهر و صورت‌شان قابل تشخیص است.
وقتی زیبایی به گوش‌های الاغی ختم می‌شود!
این روزها که از هر گوشه و کنار خبری از کسادی بازار، کاهش قدرت خرید مردم، کم شدن مشتریان کالاهای تولیدی و آشفتگی در وضعیت معیشتی مردم شنیده می‌شود، حق داریم از داغ بودن بازار جراحی‌های زبیایی تعجب کنیم.
کاهش دو دهمی آمار طلاق به ازای هزار زن مطلقه
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور اعلام کرد : به‌ازای هر هزار زن متأهل در کشور میزان طلاق دودهم درصد کاهش پیدا کرده است.