گوش به زنگگوش به زنگ
آشنایی با خواص معروفترین سبزی ضد سرطان

آشنایی با خواص معروفترین سبزی ضد سرطان

کلم بروکلی اعصاب را تقویت کرده‌، دید چشم را بهبود می‌بخشد و پوست را زیبا می‌کند‌
مدیرعامل شستا: #۸۲۲۰شستا#۸۲۲۱ را از گذشتگان به ارث نبرده‌ایم

مدیرعامل شستا: #۸۲۲۰شستا#۸۲۲۱ را از گذشتگان به ارث نبرده‌ایم

مدیرعامل شستا درباره حواشی شستا گفت: حتما اینطور نیست. مجموعه‌ای از هولدینگ‌ها در حوزه‌های مختلف در شستا متمرکز است و گستردگی در تمامی کشور دارد و موا...
ابلاغ نوبت دوم توزیع «بسته‌های حمایتی دولت» توسط رییس جمهور

ابلاغ نوبت دوم توزیع «بسته‌های حمایتی دولت» توسط رییس جمهور

وزیر رفاه با اشاره به روند توزیع بسته‌های حمایتی گفت: دستور رئیس جمهور برای شروع نوبت دوم بسته‌های حمایتی سازمان‌های حمایتی چون بهزیستی و امداد ابلاغ ...
سکسولوژی .... فواید علمی رابطه جنسی

سکسولوژی .... فواید علمی رابطه جنسی

داشتن یک رابطه جنسی سالم و لذت بخش همواره یکی از دغدغه های بین زوجین بوده است؛ البته رابطه جنسی اگر با رعایت اصول آن انجام گیرد و در نهایت باعث رضایت ...
خوش فرم باش خانم .... تأثیر طب سنتی بر سایز سینه خانم ها
زیبایی حق شماست؛ این روزها تناسب اندام یکی از موضوعات جذاب و داغ در بین افراد به خصوص خانم ها می باشد. بیشتر خانم ها مخصوصا مادران شیر ده از فرم سینه های خود ناراضی هستند یا بیشتر آنها مشکل بزرگی یا کوچکی سینه دارند و برای بازگشت به فرم دلخواه حاضرند هزینه های گزاف جراحی و پروتز را متحمل شوند؛ غافل از اینکه بسیاری از این مشکلات با رعایت اصول تغذیه و طب سنتی و انجام تمرینات ورزشی قابل اصلاح و درمان است.
آشنایی با خواص معروفترین سبزی ضد سرطان
کلم بروکلی اعصاب را تقویت کرده‌، دید چشم را بهبود می‌بخشد و پوست را زیبا می‌کند‌
مدیرعامل شستا: #۸۲۲۰شستا#۸۲۲۱ را از گذشتگان به ارث نبرده‌ایم
مدیرعامل شستا درباره حواشی شستا گفت: حتما اینطور نیست. مجموعه‌ای از هولدینگ‌ها در حوزه‌های مختلف در شستا متمرکز است و گستردگی در تمامی کشور دارد و مواقعی این گمان ایجاد می‌شود که تعدد پیگیری‌ها به معنای سهم خواهی است اما اینطور نیست.
ابلاغ نوبت دوم توزیع «بسته‌های حمایتی دولت» توسط رییس جمهور
وزیر رفاه با اشاره به روند توزیع بسته‌های حمایتی گفت: دستور رئیس جمهور برای شروع نوبت دوم بسته‌های حمایتی سازمان‌های حمایتی چون بهزیستی و امداد ابلاغ شده است.
دعوای حیدری نعمتی با وزارت بهداشت نداریم
وزیر رفاه با بیان اینکه در راستای شفافیت قدم برداشته شده اما قدم اولیه بوده است، گفت: اسامی افراد چندشغله و بازنشسته و امثالهم اعلام شده است.
باید نگاه به ‌شستا تغییر کند
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) بر توجه به سلامت اداری و مبارزه با فساد تاکید کرد و گفت: بخشی از اظهارات درباره شستا نابحق و به نوعی کم لطفی است. احیای برندینگ شستا را نیز مدنظر داریم. متاسفانه در فضای رسانه‌ای هر فساد و ناکارآمدی با اسم شستا همراه شده که درست نیست و باید این نگاه را اصلاح کنیم.
بیش از دو دهک جامعه امروز در معرض آسیب قرار گرفته‌اند
رئیس هیئت مدیره شستا با بیان اینکه تامین اجتماعی پوشش ۴۲ میلیون نفر را بر عهده دارد، گفت: بار عمده بیمه ای بر عهده وزارت رفاه است.
مولاوردی: آموزش، مهم‌ترین راهکار برای رفع خشونت است
دبیر کل جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان معتقد است که هنوز زنان انواع و اشکال خشونت‌های سنتی را که خشونت‌های نوظهور و مدرن هم به آن اضافه شده است، تجربه می‌کنند.
لایحه تامین امنیت زنان توسط ۱۸ قاضی بررسی شده است
مشاور امور حقوقی و پارلمانی معاونت امور زنان و خانواده با اشاره به لایحه تامین امنیت زنان گفت: یکی از اتهامات به این لایحه غرب گرایی بوده است اما باید در این زمینه توجه کنیم که اگر دانشی در غرب وجود دارد باید با استفاده از بومی سازی از آن استفاده کنیم اما لازم به ذکر است که این لایحه در ایران نوشته شده و توسط ۱۸ قاضی مورد بررسی قرار گرفته است.
طرح واگذاری ۵۰ هزار واحد مسکن مهر به مددجویان امداد کلید خورد
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد با تاکید بر عزم این نهاد برای شکستن صف مسکن در سال ۹۸ گفت: با توافق کمیته امداد و وزارت راه و شهرسازی، طرح واگذاری ۵۰ هزار واحد مسکن مهر به مددجویان به زودی عملیاتی می‌شود.
عوارض گستردن چتر امنیتی بر سر مشکلات اجتماعی
استاد جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: آسیب اجتماعی اعتیاد، به تمام محیط‌های خانوادگی، اجتماعی، فرهنگی و غیره نفوذ یافته و در حال نابودی سلامت جسم و روان انسان‌ها است.
همکاری ۷۰ شهر در جهان برای مدیریت موج مهاجرت
مقاماتی از بیش از ۷۰ شهر در جهان به همکاری نزدیک‌تر برای مواجه با موج مهاجرت و مدیریت آن متعهد شدند.
موقعیت زنان در عرصه اجتماعی هنوز مطلوب نیست
اشرف بروجردی گفت: امروز موقعیت زنان در عرصه های اجتماعی و سیاسی نسبت به گذشته مناسب است ولی مطلوب نیست و هیچ کدام از زنان فعال در عرصه های سیاسی و اجتماعی این وضعیت را مطلوب نمی دانند.
مرگ روزانه ۱۰ نفر در کانادا به دلیل اوردوز
طبق یک مطالعه منتشر شده توسط آژانس بهداشت عمومی کانادا به طور متوسط روزانه ۱۰ نفر در این کشور به دلیل اوردوز ناشی از سوء مصرف مواد مخدر غیرقانونی جان خود را از دست می‌دهند.
اسپرم تنبل یا زرنگ.....؟؟؟ درمان ناباروری مردان با طب سنتی
کندی حرکت اسپرم به معنی تقلای اسپرم برای عبور از درون موکوس گردن رحم و سیستم تولید مثل زن است. معمولا در آزمایش اسپرم را در ۴ کلاس A‌تا D دسته بندی می کنند، کلاسA حرکت رو به جلو B حرکت دارد اما رو به جلو نیست، کلاس C حرکت اسپرم به دور است و D بدون حرکت است.
پرستاری سالمند در منزل
پرستار سالمند فردیست که علاوه بر داشتن مدرک و تجربه پرستاری، به طور خاص با نحوه رفتار با سالمندان آشناست. پرستار سالمند بیماری‌ها و ناخوشی‌های معمول سالمندان را می‌شناسد و پرستار سالمند می‌داند چه میزان استراحت و فعالیت برای هر فرد سالمند با توجه به شرایط سلامتیش، بهترین نتیجه را خواهد داشت.
سکسولوژی .... فواید علمی رابطه جنسی
داشتن یک رابطه جنسی سالم و لذت بخش همواره یکی از دغدغه های بین زوجین بوده است؛ البته رابطه جنسی اگر با رعایت اصول آن انجام گیرد و در نهایت باعث رضایت طرفین شود، می تواند علاوه بر تاثیرات روانی در بهبود کارکرد سیستم بدن افراد نیز نقش اساسی داشته باشد.
راه‌های برق انداختن ظروف استیل
ظروف و وسایل استیل از پرطرفدارترین جنس و رنگ در لوازم خانگی هستند. بسته به نوع کیفیت و میزان استفاده از این لوازم ممکن است که برخی از آن‌ها لکه شوند و اگر آن‌ها را تمیز نکنید به مرور زمان درخشندگی و زیبایی خود را از دست می‌دهند. شما می‌توانید با توجه به نوع وسیله استیلی که دارید از یکی از موارد زیر برای تمیز و براق نگه داشتن آن کمک بگیرید.
باید‌ها و نباید‌های آرایش عروس
اگر شما هم به زودی عروس می‌شوید، پس از همین حالا باید به فکر زیبایی تان باشید. آیا به مدل آرایش عروسی تان فکر کرده اید؟ حتی اگر می‌خواهید همه چیز را به آرایشگرتان بسپارید، بد نیست که قبل از هر چیز برخی نکات را بدانید.