گوش به زنگگوش به زنگ
اطلاعات موتور آستون مارتین Valkyrie منتشر شد

اطلاعات موتور آستون مارتین Valkyrie منتشر شد

گروه بین الملل: گمان می رود آستون مارتین Valkyrie الگوی جدیدی برای عملکرد ابرخودروها ایجاد کند این برند بریتانیایی به تازگی اطلاعات جدیدی از موتور این...
تحویل بیش از ۳ هزار وانت نیسان به مددجویان کمیته امداد

تحویل بیش از ۳ هزار وانت نیسان به مددجویان کمیته امداد

: کمیته امداد تفاهم نامه‌ای را با شرکت زامیاد و همکاری صندوق کارآفرینی امید آغاز کرده بود که در قالب این طرح به طور مشترک مبلغ ۹۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون...
پذیرش خودرو در شیفت عصر نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو
به گزارش خبرخودرو، نمایندگی‌های خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، همچنان در دو شیفت صبح و عصر آماده ارائه خدمات هستند.
کنترل قیمت لاستیک در گرو نظارت اتحادیه است
به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک، روغن و فیلتر خودرو تهران اعلام می کند که در بازدید هفته گذشته این اتحادیه از برخی از مکان هایی که بنا بر گزارش های مردمی، انبار لاستیک وجود داشت، مشخص شد که مساله احتکار مطرح نیست.
فیس لیفت فورد موندئو درز کرد
گروه بین الملل: فورد تمام سدان های خود در بازار ایالات متحده را حذف می کند اما این امر به معنای آن نیست که این خودروساز برنامه ای مشابه برای بازار اروپا دارد.
داتسون ردی گو فیس لیفت می شود
گروه بین الملل: گزارش شده است که داتسون ردی گو، ارزان ترین مدل در سبد محصولات نیسان- داتسون، سال آینده فیس لیفتی در نیمه دوره تولید خواهد داشت.
اطلاعات موتور آستون مارتین Valkyrie منتشر شد
گروه بین الملل: گمان می رود آستون مارتین Valkyrie الگوی جدیدی برای عملکرد ابرخودروها ایجاد کند این برند بریتانیایی به تازگی اطلاعات جدیدی از موتور این خودرو ارائه کرده است.
تحویل بیش از ۳ هزار وانت نیسان به مددجویان کمیته امداد
: کمیته امداد تفاهم نامه‌ای را با شرکت زامیاد و همکاری صندوق کارآفرینی امید آغاز کرده بود که در قالب این طرح به طور مشترک مبلغ ۹۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات تا پایان سال گذشته به مددجویان پرداخت شد.
خودروها بر مبنای ضوابط هیات تعیین و تثبیت قیمت‌گذاری می شوند
: رییس سازمان حمایت گفت: با درنظر گرفتن سهم مواد، دستمزد، سربار، انرژی و نرخ های قطعه سازان، قیمت‌ها محاسبه می‌شود و کارگروه تنظیم بازار براساس منافع درباره قیمت‌های جدید،تصمیم خواهد گرفت.
گلایه مشتریان از تاخیر در تحویل خودروهای داخلی و وارداتی
: همزمان با فروش خودرو در کانال‌های خاص عرضه، بسیاری از مشتریان خودروسازان داخلی و حتی خارجی از به تعویق افتادن و بدقولی شرکت‌ها در تحویل خودروهایشان گلایه دارند.
فرصت ثبت نام کارت سوخت المثنی امروز پایان می یابد
: فرصت ثبت نام کارت سوخت المثنی، در پایان وقت اداری امروز ۲۴ آذرماه ثبت نام به پایان می‌رسد.
ماجرای توصیه نامه آقای نماینده برای تحویل خودرو چه بود؟
: محمد علی وکیلی عضوفراکسیون امید گفت در این نامه هیچ اشاره ای به تحویل خارج از نوبت نشده است این نامه ها صرفا جهت وظیفه به عنوان رسیدگی به درخواست های ارباب رجوع ارسال می شود.
تعدیل ۳۷درصد از نیروهای صنعت قطعه‌سازی
: رئیس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان کشور با اشاره به اینکه قطعه‌سازان خودرو از ابتدای امسال ۳۷ درصد نیروهای خود را تعدیل کرده اند، گفت: : این در حالی است که با تکیه بر دانش و توان داخلی می‌توان بسیاری از نیازها را مرتفع کرد.
دومینوی ورشکستگی قطعه‌سازان یکی پس‌از دیگری
: دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی با اشاره به ورشکستگی قطعه‌سازان گفت: اگر دولت نمی‌خواهد موضوع قیمت‌گذاری خودرو را تعیین تکلیف کند، حداقل باید هر چه سریع‌تر قیمت‌های قطعه را به روز کند.
چراغ سبز رئیس دفتر رئیس جمهور به افزایش قیمت خودرو
آن‌چه که شریعتمداری ارائه دادند در ستاد اقتصادی دولت مورد قبول و توجه قرار گرفت و قرار شد تا پیشنهاداتی ارائه شد که در گفته شده بود که قیمت خودرو به تعادل برسد.
تولید خودرو ۳۲ درصد کاهش یافت
درحالی‌که در اولین ماه پاییز آمار تولید خودروسازان نسبت به ماه‌های قبل روند سعودی داشت؛ اما این بهار زیاد دوام نیاورد و خزان خودروسازان به‌سرعت در دومین ماه پاییز خودش را نشان‌داد.
امروز آخرین مهلت ثبت نام کارت سوخت
شرکت ملی پالایش وپخش فراورده‌های نفتی ایران اعلام کرده است ۲۴ آذر آخرین مهلت ثبت نام کارت سوخت المثنی است و اگر نیاز باشد تمدید خواهد شد.
تولید فصل چهارم گرندتور تایید شد
آمازون تولید فصل چهارم برنامه پرطرفدار گرندتور را تایید کرد ولی قرار است تغییراتی در آن اعمال شود.
تیونینگ بی نظیر مرسدس بنز G کلاس توسط برابوس
برابوس یکی از مشهورترین تیونرهایی است که بسیاری از خودروهای مرسدس بنز را تقویت می کند و این بار به سراغ G کلاس رفته است.
Euro NCAP ایمن‌ترین خودروهای ۲۰۱۸ را مشخص کرد
پس از انتشار نتایج ناامید کننده جیپ رانگلر جدید و فیات پاندا، موسسه Euro NCAP لیست ایمن ترین خودروهای سال ۲۰۱۸ در هر کلاس را منتشر کرده است.

امروز به روایت تصویر