گوش به زنگگوش به زنگ
۶ سرنشین شناور غرق شده درآب های عسلویه نجات یافتند
بوشهر- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با تلاش و اقدام بموقع ناجیان بندر و دریانوردی ۶ سرنشین یک موتورلنج باری غرق شده در آب های عسلویه از مرگ نجات یافتند.
۶ سرنشین شناور غرق شده نجات یافتند
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با تلاش و اقدام بموقع ناجیان بندر و دریانوردی ۶ سرنشین یک موتورلنج باری غرق شده در آب های علسویه از مرگ نجات یافتند.
۷۰ درصد اتوبوس های شهری فرسوده هستند
‌تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: در حال حاضر از ۲۲ هزار دستگاه اتوبوس شهری در کشور ۱۶ هزار دستگاه معادل ۷۰ درصد آنها فرسوده است.
اتوبوس مسافران در ایلام دچار آتش سوزی شد
ایلام - ایرنا - رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا جزئیات حریق یک دستگاه اتوبوس بنز با ۴۲ مسافر را در استان ایلام اعلام کرد.
اتوبوس مسافران در ایلام دچار آتش سوزی شد
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا جزئیات حریق یک دستگاه اتوبوس بنز با ۴۲ مسافر را در استان ایلام اعلام کرد.
اصفهان ۲۷ لاله خونین را در برگرفت
اصفهان-ایرنا- بار دیگر اصفهان نظاره گر پرواز کبوترهای به خون غلتیده وطن است، شهر دوباره بوی خدا و شهید گرفته و مرزهای آن تا قله پر صلابت ایثار و افتخار فراخ شده است، سلام ای شهیدان فتح و ظفر.
انفجار گاز، یک جوان را به کام مرگ کشاند
فرماندار شادگان گفت: ظهر امروز یک انفجار در یک منزل مسکونی در دارخوین شادگان رخ داد که بر اثر آن یک جوان حدوداً ۲۳ ساله جان خود را از دست داد.
خودکشی زن بی‌خانمان به خاطر مشکلات مالی
زن بی‌خانمان در حالی‌ که پسرش را در آغوش گرفته بود خود را از یک پل به پایین پرت کرد.
دستگیری «قادر» و «حاکم» نظافتچی های قلابی
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۲ نظافتچی افغانستانی که دست به سرقت خانه‌ها و انباری‌ها می زدند خبر داد.
قاتل سه عضو یک خانواده دستگیر شد
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: فردی که سه عضو یک خانواده در شهرستان خدابنده را به قتل رسانده بود، توسط عوامل پلیس آگاهی این استان شناسایی و دستگیر شد.
مرکل: اختلافات در خصوص ایران، تاکتیکی است
صدراعظم آلمان ضمن پذیرفتن اختلافات تاکتیکی اروپا و آمریکا، هدف نهایی دو طرف در قبال ایران را یکسان توصیف کرد.
نجات چهار کوهنورد از مرگ در آذربایجان شرقی
تبریز - ایرنا - چهار کوهنورد گرفتار در برف و کولاک جنگل های کلیبر و بلندی های «عون بن علی» تبریز توسط ماموران و امدادگران از مرگ حتمی نجات یافتند.
نجات معجزه آسای دختر خردسال هنگام سقوط
لباس‌های دختر خردسال هنگام سقوط وی از پشت بام بیمارستان عامل نجاتش شد.
نزاع خونین در همدان
مردی میانسال در یکی از روستاهای اطراف همدان به قتل رسید.
نقشه راننده برای فریب دو دختر نوجوان
دو دختر نوجوان شهرستانی که در آرزوی دست یافتن به زندگی راحت از خانه فرار کرده بودند در تهران به دام دو پسر فریبکار افتادند.
کودک بازیگوش، حادثه دلخراش را رقم زد
بی‌توجهی والدین به کودکشان در یکی از محله‌های نجف‌آباد اصفهان حادثه دلخراشی را رقم زد. بی‌توجهی والدین و استارت زدن خودرو توسط کودک باعث حادثه دلخراش در یکی از محله‌های نجف‌آباد شهر اصفهان شد که فیلم آن را مشاهده خواهید کرد.