یوسین بولت هنوز هم رویای بازی کردن در منچستریونایتد را دارد :فوتبال - تلکسیران
گوش به زنگگوش به زنگ

یوسین بولت هنوز هم رویای بازی کردن در منچستریونایتد را دارد


یوسین بولت دونده مشهور، در آستانه فوتبالیست شدن قرار دارد اما رویای او بازی کردن در باشگاه منچستریونایتد است.

یوسین بولت فوتبالیست می شود؟

یوسین بولت فوتبالیست می شود؟

یوسین بولت به تازگی در تمرینات یک تیم استرالیایی به نام سنترال کاست مارینرس حاضر شده است تا بتواند نظر مسئولان این تیم را جلب کند و در این باشگاه به میدان رود. اما وی اذعان کرد که هنوز رویای این را دارد تا روزی در تیم منچستریونایتد بازی کند. وی به تازگی ?? ساله شده است و هشت مرتبه طلای رقابت های المپیک را به دست آورده است. وی در صورتی که بتواند تمرینات و تست های این تیم استرالیایی را با موفقیت سپری کند می تواند در ادامه دوران ورزشی خود چند ماه در لیگ فوتبال استرالیا به میدان رود.

یوسن بولت در حالی که از این موضوع (فوتبالیت شدن) خوشحالی اش را ابراز می کرد؛ با اینحال اعلام کرد که علاقه دارد بعدا به عضویت منچستریونایتد در آید:

من همیشه درباره چیز های مختلفی رویا پردازی می کنم؛ یکی از بزرگترین رویا های من بازی کردن برای منچستریونایتد است. فکر می کنم این موضوع بزرگ ترین رویای زندگی من است. نمی توانم رویایی بزرگ تر از این داشته باشم. حتی اگر پنج بازی یا یک بازی برای این تیم انجام دهم، رویایم به حقیقت می پیوندد زیرا همانطور که می دانید من هوادار متعصب شیاطین سرخ هستم. فعلا به تازگی کارم را در تیم سنترال کست مارینرس شروع کرده ام و هر تصمیمی که مسئولان این باشگاه درباره من بگیرند، قبول خواهم کرد. آن ها این فرصت را به من داده اند تا خودم را به اثبات برسانم و دوران فوتبالی خود را آغاز کنم.

یوسین بولت در اوایل فصل نیز در یک بازی خیریه برای منچستریونایتد به میدان رفت و چند کلمه ای نیز با ژوزه مورینیو صحبت کرده است. اگرچه وی به صورت حرفه ای وارد رقابت های فوتبالی نشده است؛ اما این ورزشکار جامائیکایی امیدوار است در آینده به عضویت شیاطین سرخ در آید. یوسسین بولت می گوید پیشنهادات مختلفی از تیم های فرانسوی و اسپانیایی داشته است اما تصمیم گرفت به مدت ?? ماه با تیم سنترال کاست مارینرز تمرین کند و اگر مسئولان این تیم از عملکرد او در این مدت راضی بودند، با او قرارداد ببندند.

یوسین بولت اکثر دوران حرفه ای خود را در رقابت های دوندگی سپری کرده است، اما هیچ وقت علاقه خود نسبت به فوتبال را پنهان نکرده است:

در دوران راهنمایی به عنوان دروازه بان فوتبال بازی می کردم و به سرعت توانستم در دیگر پُست ها نیز به میدان روم. در دبیرستان نیز به عنوان مدافع وسط و مهاجم مرکزی فوتبال بازی می کردم.

منبع: goal.com