گوش به زنگگوش به زنگ

هواداران رئال ستاره تاتنهام را جانشین مناسب رونالدو می دانند


پس از انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس، حالا هواداران رئال مادرید خواهان انتقال هری کین به استادیوم سانتیاگو برنابئو هستند.

هری کین جانشین رونالدو در رئال مادرید می شود؟

هری کین جانشین رونالدو در رئال مادرید می شود؟

هنوز برای هواداران رئال مادرید، دیدن رونالدو در لباس یوونتوس عجیب و غیر قابل هضم است. فوق ستاره پرتغالی در این تابستان پس از ۹ سال حضور در رئال به لیگ ایتالیا منتقل شد. وی در ۴۳۸ بازی با پیراهن کهکشانی ها موفق به زدن ۴۵۰ گل شد و با این آمار فوق العاده به دوران خود در پایتخت اسپانیا پایان داد.

قبل از نهایی شدن انتقال رونالدو به یووه، فکر کردن به اینکه بازیکن دیگری به جای وی باید به میدان رود، برای هواداران غیر قابل قبول بود اما حالا آن ها باید با جدایی وی کنار بیایند. حالا مسئولان تیم اسپانیایی به فکر جانشینی مناسب برای او هستند و هواداران می خواهند بدانند که این جانشین چه کسی است.

 

 

در نظرسنجی نشریه مارکا، از هواداران رئال سوال شد که چه کسی را برای جانشینی رونالدو مناسب می دانند؛ در این نظرسنجی بیش از ۲۰۰ هزار هوادار شرکت کردند. مارکا در اختیار شرکت کنندگان ۹ گزینه قرار داد که شامل:

ادینسون کاوانی، هری کین، مائورو ایکاردی، ماریانو، رابرت لواندوفسکی، آلوارو موراتا، رودریگو، روبرتو فیرمینو و هیچکدام(بازیکنی دیگر) بود.

هری کین بازیکنی بود که بیشترین آرا را در این نظرسنجی به خود اختصاص داد؛ برنده کفش طلای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با ۲۶ درصد آرا توانست در مکان اول قرار گیرد. ادینسون کاوانی و مائورو ایکاردی نیز با ۱۴ درصد آرا در مقام دوم و سوم قرار گرفتند.

ماریانو بازیکن اسبق رئال مادرید نیز که فصل گذشته در باشگاه لیون ۲۱ گل به ثمر رسانده بود، با ۱۲ درصد آرا جلوتر از لواندوفسکی در مقام چهارم قرار گرفت. آلوارو موراتا با ۸ درصد، رودریگو با ۶ درصد و فیرمینو نیز با ۲ درصد آرا، در رتبه های بعدی قرار گرفتند. باید منتظر ماند و دید که آیا کهکشانی ها برای جذب هری کین وارد عمل خواهند شد یا نه اما چیزی که مشخص است این است که هواداران، مهاجم تاتنهام را جانشینی ایده آل برای رونالدو می دانند.

منبع: Mirror.co.uk