گوش به زنگگوش به زنگ

توماس لمار: اتلتیکو مادرید از مدت ها قبل مرا می خواست


توماس لمار خرید جدید اتلتیکومادرید به پایتخت اسپانیا رسیده است تا تست های پزشکی را پشت سر بگذارد و با تیم جدیدش قرارداد امضا کند. این در حالیست که هم تیمی های جدید وی اخیرا در جریان یک بازی دوستانه مقابل آرسنال و در ضربات پنالتی به پیروزی رسیدند.
 

توماس لمار به زودی به هواداران اتلتیکومادرید معرفی خواهد شد

توماس لمار به زودی به هواداران اتلتیکومادرید معرفی خواهد شد

به تازگی باشگاه اتلتیکو مادرید قرارداد دو ستاره خود یعنی لوکاس هرناندز و آنتوان گریزمان را تمدید کرده و حالا نیز توماس لمار را با مبلغ ۶۰ میلیون یورو از تیم موناکو به خدمت گرفته است. این سه بازیکن در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور داشتند و موفق شدند تیم ملی فرانسه را به مقام قهرمانی برسانند.

لمار که به تازگی وارد شهر مادرید شده است، درباره باشگاه جدیدش می گوید:

ماندن گریزمان دراتلتیکو مادرید یک مزیت برای تیم است؛ اتلتیکو از مدت ها قبل به دنبال خرید من بود. صحبت های لوکاس هرناندز و آنتوان گریزمان، باعث شدند که من خواهان حضور در اینجا شوم.

گریزمان به لمار هشدار داده است که پروف اورتگا مربی بدنساز باشگاه، روش های تمرینی خاصی برای بازیکنان دارد و تمرینات پیش فصل سنگینی در انتظار وینگر تیم ملی فرانسه است:

آنتوان با من قبلا درباره پروف اورتگا صحبت کرده است. وی گفت اورتگا بازیکنان را زیاد می دواند اما این تمرینات برای تیم مناسب است و باعث می شود که بازیکنان در طول فصل عملکرد خوبی داشته باشند و کمتر مصدوم شوند. می خواهم کارم را به بهترین شکل ممکن آغاز کنم و با همتیمی هایم آشنا شوم.

لیورپول و آرسنال نیز خواهان ستاره اسبق موناکو بودند. وی درباره دلیل پیوستنش به اتلتیکو گفت:

اتلتیکومادرید  از مدت ها پیش به دنبال من بود. واقعا این تیم را می پسندم. آن ها در باشگاه را به رویم باز کردند و من تردید نکردم.

جای تعجب نیست که لمار خوشبینی زیادی به موفقیت باشگاه اتلتیکومادرید برای فصل آینده دارد:

اهداف برنامه ریزی شده اند و باید از هم تیمی هایم چیز های مختلفی یاد بگیرم. خواهیم دید که در طول فصل چه اتفاقاتی رخ می دهد. لیگ قهرمانان؟ قبلا در این تورنومنت به میدان رفته ام و باید به اهداف باشگاه آگاهی پیدا کنم. نسبت به کارم متمرکز شده ام و ابتدا باید هم تیمی های جدیدم را بشناسم.

توماس لمار هنوز صحبتی درباره دیگو سیمئونه  نکرده است. این وینگر فرانسوی اعلام کرد که دیگر چیزی به بر تن کردن پیراهن اتلتیکومادرید باقی نمانده است.

منبع: Marca.com