گوش به زنگگوش به زنگ

سه جایگزین احتمالی الکسیس سانچز در آرسنال


اگر تنها یک بازیکن نقش مهمی را در ادامه پنجره نقل و انتقالات ژانویه داشته باشد، بدون شک نامش الکسیس سانچز خواهد بود. تیترهای مربوط به انتقال او هر روز بیشتر و پیچیده تر می شوند. احتمالا آرسنال در هفته های آینده ستاره ی خود را از دست خواهد داد و این امر حتی ممکن است طی 48 ساعت آینده رخ دهد. مهاجم قاتل شیلیایی در دیدار تیم آرسنال برابر بورنموث از ترکیب اصلی توپچی ها خارج شد و شاگردان ونگر 2-1 شکست خوردند.

ونگر به منظور جایگزینی سانچز به سه بازیکن بزرگ علاقه نشان داده است.jpg

ونگر به منظور جایگزینی سانچز به سه بازیکن بزرگ علاقه نشان داده است

به گزارش میرر، فرناندو فلیسویچ ایجنت الکسیس سانچز که به شهر منچستر سفر کرده با سران یونایتد ملاقات داشته و ظاهرا پیشنهاد سران منچستر به او دستمزد هفتگی ۴۰۰.۰۰۰ پوند و قراردادی به ارزش ۳۰ میلیون پوند بوده است. این در حالی است که منچسترسیتی نیز مایل نیست پیشنهاد ۲۰ میلیونی خود را برای خرید سانچز افزایش دهد. اگر آرسنال الکسیس سانچز را در ماه ژانویه بفروشد، احتمالا حداقل ۳۵ میلیون پوند از فروش او کسب خواهد کرد. در حال حاضر ونگر برای این مهاجم شیلیایی تعدادی جایگزین در نظر گرفته است.

هنریک میخیتاریان

بنا به گزارش میرر، ونگر به منظور جایگزینی سانچز به سه بازیکن بزرگ تمایل دارد. نخستین بازیکن هنریک میخیتاریان، بازیساز ارمنی حال حاضر منچستریونایتد است. معاوضه او با سانچز به اضافه مقداری پول، دور از ذهن نیست. او اخیرا برای شیاطین سرخ بازی نکرده است و عملکرد نه چندان خوب ستاره سابق دورتموند در تیم منچستر به این معنی است که احتمال خروج او از الدترافورد وجود دارد. او در سال ۲۰۱۶ با ۲۶ میلیون پوند به یونایتد پیوست، اما موفق نشد خود را به ترکیب اصلی شیاطین سرخ تحمیل کند. او قبل از این که به الدترافورد منتقل شود، به ونگر نیز پیشنهاد شده بود و اکنون تحت شرایطی ممکن است با او همکاری کند.

مالکوم فیلیپه سیلوا دِ اُلیویرا

مالکوم مهاجم بوردو در لیگ فرانسه بسیار چشم نواز بازی می کند. او در طی چند روز گذشته به شدت به آرسنال لینک شده است. این بازیکن برزیلی در رادار چندین باشگاه اروپایی قرار گرفته است اما آرسنال برای جذب او نسبت به دیگران وضعیت بهتری دارد. او تا اینجای فصل، ۷ گل به ثمر رسانده است و برای جایگزینی الکسیس سانچز، گزینه مناسبی به نظر می رسد.

پیر امریک اوبامیانگ

اوبامیانگ ستاره تیم بروسیا دورتموند که اخیرا شایعاتی حول انتقالش به سوپر لیگ چین به گوش می رسد، یک هدف بزرگ برای ونگر است. این ملی پوش گابنی در این سال ها در دورتموند درخشیده و به نظر نمی رسد انتقال به لیگ برتر ایده بدی برای او باشد. قطعا برای ونگر سخت است که روی بازیکنی که مسائل انضباطی را در کارنامه خود دارد سرمایه گذاری کند، هر چند وضعیت فعلی خود ونگر نیز در تیم آرسنال متزلزل است.