تبلیغات در تلکسیران

10 بازیکن برتر آسیایی تاریخ لیگ جزیره

تا چند سال قبل یک بحث همیشگی بین هواداران فوتبال جریان داشت. آن ها همواره در مورد این که کدام لیگ اروپایی جذاب تر است اختلاف نظر داشتند. عده ای لیگ غیرقابل پیش بینی و پویای انگلیس را جذاب ترین می دانستند، برخی لیگ پر برخورد ایتالیا، بعضی لیگ سرعتی اسپانیا و عده ای هم لیگ منضبط آلمان را. اما اکنون دیگر کمتر کسی وجود دارد که به جذاب تر بودن لیگ جزیره اذعان نداشته باشد. در لیگ جزیره بیگ فور تبدیل به بیگ سیکس شده و اکنون شش تیم مطرح و مدعی عنوان قهرمانی در این لیگ پرهیاهو حضور دارند. از طرفی کوچ سرمربیان صاحب سبک و صاحب نام دنیا از جمله پپ گواردیولا، آنتونیو کونته و یورگن کلوپ به این لیگ به جذابیت های آن افزوده است.

10 بازیکن برتر آسیایی تاریخ لیگ جزیره

پارک جی سونگ پرافتخارترین بازیکن آسیایی شاغل در لیگ جزیره

پارک جی سونگ پرافتخارترین بازیکن آسیایی شاغل در لیگ جزیره

اما احتمالا دانستن این که کدام بازیکنان آسیایی در تاریخ محبوب ترین لیگ دنیا بازی کرده و جزو بهترین ها بوده اند، برای خیلی از هواداران فوتبال جالب باشد. در این مقاله ۱۰ بازیکن برتر آسیایی تاریخ لیگ جزیره را معرفی می کنیم:

 

۱۰—سئول کی هیون (ردینگ، فولهام) 

سئول کی هیون اولین بازیکن اهل کره جنوبی بود که موفق شد در رقابت های مهم لیگ قهرمانان اروپا گلزنی کند( با لباس تیم اندرلخت بلژیک). کی هیون که سابقه بازی در تیم های ولورهمپتون و ردینگ انگلستان را داشت، در سال ۲۰۰۷ به باشگاه فولهام پیوست. او در این تیم روند نوسانی را طی کرد و نهایتا قبل از رقابت های جام جهانی سال ۲۰۱۰، در حالی که به طور قرضی برای الهلال عربستان بازی می کرد، قرارداد خود را با تیم فولهام فسخ کرد.

 

۹—مایا یوشیدا (ساوتهمپتون) 

پس از گذشت شش ماه از حضور ناموفق لی تاداناری ژاپنی در باشگاه ساوتمهمپتون، انتقال یوشیدای ژاپنی به این تیم ریسک بزرگی به شمار می رفت. البته این ریسک جواب داد و او برخلاف تاداناری در ساوتهمپتون موفق بود. اکنون یوشیدای ۲۹ ساله یکی از بازیکنان باسابقه این باشگاه به حساب می آید.

 

۸—لی یونگ پیو (تاتنهام) 

لی یونگ پیو نسبت به اعتباری که برای خود دست و پا کرد، بازیکن بهتری بود. او مجموعا ۷۰ بازی در لیگ جزیره انجام داد. دوران اوج او در لیگ جزیره، زمانی بود که در تاتنهام بازی می کرد. در فصل ۲۰۰۵/۰۶ او ۳۱ بازی برای تاتنهام انجام داد و نهایتا همراه با این تیم به مقام پنجمی لیگ جزیره رسید و در همان سال به عنوان چهارمین دفاع برتر لیگ انتخاب شد.

 

۷—سان جی های (منچسترسیتی) 

سان جی های اول بازیکن چینی بود که در لیگ جزیره گلزنی کرد و به همراه تیم منچسترسیتی به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست یافت. او هفت سال در این تیم بازی کرد و مجموعا ۱۵۰ بازی با منچسترسیتی انجام داد. 

 

۶—شینجی کاگاوا (منچستریونایتد) 

شینجی کاگاوای ژاپنی که هواداران تیم دورتموند او را خیلی دوست داشتند، آن طور که باید و شاید نتوانست قابلیت های خود را در لیگ جزیره همراه با منچستر یونایتد نشان دهد. اولین فصل حضور او در یونایتد با مصدومیت همراه بود، اما در همان فصل هم موفق شد در مقابل نوریچ سیتی هتریک کند. کاگاوا اولین بازیکن ژاپنی بود که موفق شد به عنوان قهرمانی لیگ جزیره دست یابد.

 

۵—کی سونگ یئونگ (سوانزی سیتی، ساندرلند) 

بهترین راه توصیف کی سونگ یئونگ کره ای، اشاره به تاثیرگذاری فراوان اوست. او در سال ۲۰۱۲ از تیم سلتیک به سوانزی پیوست و در فصل ۲۰۱۴/۱۵ به عنوان بهترین بازیکن این باشگاه انتخاب شد. کی سونگ یئونگ فصل قبل به طور قرضی به ساندرلند پیوست. قرارداد یئونگ امسال به پایان می رسد.

 

۴—شینجی اوکازاکی (لسترسیتی) 

سه بازیکن در این فهرست وجود دارند که قهرمان لیگ جزیره شده اند، اما تجربه قهرمانی هیچ کدام مثل قهرمانی شینجی اوکازاکی با لسترسیتی در سال ۲۰۱۶ شیرین و عجیب نبود. لسترسیتی در فصل قبل از قهرمانی تاریخی اش، به سختی از سقوط به دسته اول جان سالم به در برده بود و قطعا خوشبین ترین هوادار این تیم هم فکر نمی کرد تیم رانیری به فاصله یک سال بتواند فاتح این رقابت های دشوار شود. شینجی اوکازاکی در آن فصل به یاد ماندنی گران قیمت ترین بازیکن تیم لسترسیتی بود!

 

۳—علی الحبسی (بولتون، ویگان) 

علی الحبسی تنها بازیکن غرب آسیایی حاضر در این فهرست است. تنها بازیکنان بین الملی غرب آسیایی که در لیگ جزیره بازی کرده اند شامل: زش رحمان پاکستانی، کریم باقری، اشکان دژاگه و آندرانیک تیموریان ایرانی و علی الحبسی اردنی هستند. البته به ایرانی های شاغل در لیگ جزیره خیلی مجال خودنمایی نرسید. داستان علی الحبسی در این بین بسیار جالب است. او تا سن ۱۷ سالگی حتی قصد نداشته دروازه بان شود. اما یک گلر قدیمی استعداد او را در پست دروازه بانی کشف کرد. او مراحل پیشرفت را به سرعت پیمود و در سال ۲۰۰۶ به تیم بولتون واندرز در لیگ جزیره پیوست تا مشخص شود استعدادیابی دقیق جان باریج تا چه اندازه در زندگی حرفه ای الحبسی تاثیرگذار بوده است.

 

۲—سون هیونگ مین (تاتنهام) 

بی شک سون هیونگ مین در حال حاضر یکی از آماده ترین و تاثیرگذارترین بازیکنان شاغل در لیگ جزیره است. او بازیکنی سخت کوش است که کاملا در خدمت تیم بازی می کند. سون بازیکن محبوب هواداران و سرمربی تاتنهام نیز هست. مائوریسیو پوچتینو به خاطر توانایی بازی کردن سون در چندین پست مختلف، او را به روبرتو سولدادو، ونست یانسن و فرناندو یورنته ترجیح می دهد. سون که در حال حاضر تنها ۲۵ سال سن دارد، تا به حال ۱۶۵ بازی در دو باشگاه بوندس لیگایی، ۳۰ بازی در لیگ قهرمانان اروپا با لباس دو باشگاه مختلف و حدود ۱۰۰ بازی در لیگ جزیره را در کارنامه دارد. همچنین او ۲۰ گل ملی به ثمر رسانده و یکی از گران قیمت ترین بازیکنان آسیایی تاریخ به شمار می رود.

 

۱—پارک جی سونگ (منچستر یونایتد، کوئینز پارک رنجرز) 

اگر فصلی را که پارک جی سونگ به همراه با کیو پی آر به رقابت های چمپیون شیپ سقوط کرد و عملکرد چندان درخشانی نداشت در نظر نگیریم، بی شک لایق ترین فرد برای قرار گرفتن در این فهرست ۱۰ نفره کسی نیست جز خود او. پارک جی سونگ چهار بار همراه با منچستریونایتد قهرمان لیگ جزیره شده و یک مقام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را نیز در کارنامه دارد. او میان هم تیمی ها و هواداران یونایتد با عنوان بازیکن ”سه شُشه“ شناخته می شد. سر الکس فرگوسن گفته از این که در فینال لیگ قهرمانان اروپای سال ۲۰۰۸ پارک جی سونگ را در ترکیب اصلی منچستریونایتد قرار نداده سخت پشیمان است. پارک در دیدارهای مراحل یک چهارم نهایی و نیمه نهایی آن سال، به طور کامل بازی کرده بود. این مقاله را با سخنان ریو فردیناند در مورد پارک به پایان می رسانیم:

”پارک یک بازیکن واقعی برای هم بازیانش است. او به دلیل دوندگی و تحرک زیاد، هوش بالا و قدرت حمل توپ فوق العاده اش، در زمره برترین بازیکنان دنیا قرار دارد. سونگ پشت کار عجیبی دارد. او بازیکن سطح اولی است که دست کم گرفته می شود.“

به کاپیتان الدحیل بگویید الوعده وفا!

"بگویید هوادارانتان بیایند" این جمله کریم بوضیاف کاپیتان تیم الدحیل بود که از حضور پر تعداد هواداران پرسپولیس در دیدار برگشت استقبال کرد. اما بیشتر شبیه به یک کری سنگین برای فوتبال ایران و به خصوص قرمزپوشان بود.

به کاپیتان الدحیل بگویید الوعده وفا!

پرسپولیس الدحیل امشب در ورزشگاه آزادی

پرسپولیس-الدحیل

در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، در ورزشگاه آزادی و در یک شب پر التهاب و حساس، سرخپوشان پایتخت در حالی به مصاف تیم الدحیل خواهند رفت که بازی رفت را یک بر صفر واگذار کردند. اما نمایش امیدوارکننده قرمزها در قطر، بارقه هایی از امید برای برد این تیم در آزادی را زنده نگه داشت و نمایان کرد که با پشتیبانی یک صد هزار هوادار پرشور و تکیه بر سرعت می توان از دفاع کند این تیم میلیاردی عبور کرد.

اما این تمام قصه نیست. مصدومیت غیر منتظره بشار رسن، یکی از بهترین بازیکنان بازی رفت و وضعیت مبهم او و دو اخطاره بودن و محرومیت سیامک نعمتی از یک طرف و نیمکت جوان و کم تجربه از طرف دیگر، دست پروفسور را خالی تر از هر زمان دیگری گذاشته است.

 

بیشتر بخوانید:

 اما برانکو بهتر از هر کس دیگری می داند که گذشتن از این مسیر سخت با دست های خالی تنها با تعصب، جنگندگی و دوندگی بیشتر قابل جبران است. برانکو روی همراهی سرخپوشان در جای جای ایران و فریاد یکصد هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حسابی ویژه باز کرده است تا شاید، و تنها شاید از پس کریم بوضیاف و این تیم گردن کلفت قطری بر بیاید.

 

پرسپولیس-الدحیل

ساعت ۱۸:۳۰

ورزشگاه آزادی تهران

3 گزینه اصلی جانشینی ژوزه مورینیو در منچستریونایتد

ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پس از مسابقه منچستریونیاتد-تاتنهام، دوباره خبر ساز شد و مرتبا در حضور خبرنگاران از کلمه احترام(Respect) استفاده می کرد؛ به نظر می رسد وی در حال سپری کردن روز های پایانی خود به عنوان سرمربی منچستریونایتد است.

3 گزینه اصلی جانشینی ژوزه مورینیو در منچستریونایتد

ژوزه مورینیو به زودی از جمع شیاطین سرخ جدا می شود؟

ژوزه مورینیو به زودی از جمع شیاطین سرخ جدا می شود؟

ژوزه مورینیو در مدت حضورش در باشگاه منچستریونایتد، موفق شده است سه جام را برای شیاطین سرخ کسب کند؛ علیرغم این موفقیت ها، منچستریونیاتد در مدت زمانی که آقای خاص سکان هدایت این تیم را به دست گرفته است، به ندرت توان رقابت با تیم های بزرگ انگلیس را داشته است و همچنین نحوه فوتبال بازی کردن این تیم نیز چنگی به دل نمی زند.

 

روابط ژوزه مورینیو با مدیران منچستریونایتد پس از پنجره نقل و انتقالاتی، رو به تاریکی رفته است زیرا بازیکنان مد نظر آقای خاص جذب نشدند؛ اما اگر وی اخراج شود، چه کسی جایگزین این سرمربی پرتغالی خواهد شد؟

 

۱) زین الدین زیدان

زین الدین زیدان سرمربی اسبق و موفق رئال مادرید اصلی ترین گزینه است؛ وی در مدت زمان حضورش در جمع کهکشانی ها، جام های زیادی را کسب کرده است و در حال حاضر نیز در تیمی فعالیت نمی کند و این یک مزیت برای یونایتد است زیرا به راحتی می تواند این سرمربی فرانسوی را به خدمت گیرد.

البته تردید هایی نیز وجود دارد؛ زین الدین زیدان به خوبی رختکن رئال مادرید را مدیریت کرد اما مشخص نیست وی بتواند این کار را در تیم منچستریونایتد نیز به بهترین نحوه ممکن انجام دهد؛ همچنین وی باید بتواند سبک فعلی بازی تیم را تغییر دهد و بهترین بازی را از ستارگان یونایتد بگیرد. زیدان در رئال مادرید متکی به ستاره بزرگی به نام کریستیانو رونالدو بود حال آنکه در منچستریونایتد فوق ستاره ای حضور ندارد.

ژوزه به بازیکنان جوانی مانند مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال به ندرت اعتماد کامل می کند ولی زین الدین زیدان در زمان حضورش در رئال مادرید، به جوانانی مانند مارکو آسنسیو اعتماد می کرد؛ در آخر، نحوه سرمربیگری زیدان به گونه ای است که فقط به دنبال نتیجه است و برخی مواقع استحقاق برنده شدن را ندارد. اگر ژوزه به آقای خاص معروف است، در اسپانیا و خصوصا کاتالونیا، زین الدین زیدان به آقای خوش شانس معروف است.

 

۲) مائوریسیو پوچتینو

وی عامل اصلی شکست سنگین منچستریونایتد مقابل تاتنهام بود. مائوریسیو پوچتینو سرمربی فعلی تاتنهام، زمانی که در تیم ساوتهمپتون فعالیت می کرد نیز برای تیم مورینیو دردسر های زیادی ایجاد می کرد. در آن زمان آقای خاص هدایت تیم چلسی را بر عهده داشت. حالا با حضور ژوزه در منچستریونایتد، باز هم مائوریسیو پوچتینو دست از سر وی بر نمی دارد.

سبک بازی مائوریسیو پوچتینو به نحوی است که تیمش همشه بر حریف چیره است. تیم وی پرس زیادی می کند و اگر بخواهیم نکته منفی وی را بگوییم، این است که در مسابقات بزرگ بیش از اندازه به ماجراجویی می پردازد. وی نسبت به مورینیو در روابط درون باشگاهی، سیاستمدارانه تر رفتار می کند. سر الکس فرگوسن یکی از هواداران پوچتینو است؛ البته منچستری ها برای به خدمت گرفتن وی کار سختی پیش رو دارند زیرا وی به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده است و بعید است مالک تاتنهام به راحتی اجازه خروج وی را صادر کند.

 

۳) آنتونیو کونته

به ندرت پیش می آید که مربیان بزرگ در این زمان اینقدر راحت در دسترس باشند؛ شاگردان ژوزه مورینیو فصل گذشته فصل را در رتبه دوم و بالاتر از تیم آنتونیو کونته به پایان رساندند. در پایان فصل آنتونیو کونته از چلسی اخراج شد و مائوریتزیو ساری جای وی را گرفت؛ کارلو آنچلوتی به ناپولی پیوست و توماس توخل نیز هدایت پاری سن ژرمن را بر عهده گرفت. بنابراین آنتونیو کونته برای هدایت تیمی دیگر در حال حاضر در دسترس است. ممکن است فردی مانند ژولین ناگلزمن از نظر اد وودوارد(مدیر اجرایی منچستریونایتد) فردی مناسب برای ساختن یونایتد و فلسفه ای تازه در این باشگاه باشد اما در حال حاضر مدیران شیاطین سرخ به چنین فردی نیاز ندارند.

یونایتد به یک تکامل نیاز دارد نه یک انقلاب؛ چند خرید تازه و اگر مورینیو اخراج شد، آمدن آنتونیو کونته به این تیم. اما این سرمربی ایتالیایی نیز مانند ژوزه مورینیو، با مسئولان چلسی قبلا به مشکل برخورده بود؛ با اینحال مائوریتزیو ساری سرمربی جدید چلسی، بر خلاف کونته با مسئولان تیمش رابطه خوبی دارد و برخی قوانین عجیب آنتونیو کونته را نیز ملغی اعلام کرده است. البته آنتوینو کونته مقابل تیم های هجومی مانند منچسترسیتی، در لاک دفاعی فرو می رود و این شاید به مذاق هواداران منچستریونایتد خوش نیاید. این سرمربی ایتالیایی به خوبی می داند چگونه با ستارگانی مانند پل پوگبا رفتار کند؛ این دو زمانی که در یوونتوس حضور داشتند با یکدیگر روابط خوبی داشتند و پل پوگبا نیز تحت هدایت آنتونیو کونته عملکرد خیره کننده ای داشت.

منبع: Metro.co.uk

چالش گرت ساوتگیت برای انتخاب دروازه بان شماره یک تیم ملی انگلیس

پس از جام جهانی 2018 روسیه، گرت ساوتگیت سرمربی تیم ملی انگلیس، برای انتخاب دروازه بان شماره یک خود، با وضعیتی دشوار روبرو شده است.

چالش گرت ساوتگیت برای انتخاب دروازه بان شماره یک تیم ملی انگلیس

گرت ساوتگیت وضعیت چند دروازه بان انگلیسی را زیر نظر دارد

گرت ساوتگیت وضعیت چند دروازه بان انگلیسی را زیر نظر دارد

بزودی در لیگ ملت های اروپا تیم ملی انگلستان در استادیوم ومبلی لندن میزبان اسپانیا خواهد بود و احتمالا جوردن پیکفورد به انتخاب گرت ساوتگیت، انتخاب اول برای پُست دروازه بانی خواهد بود؛ هچنین ماه آینده انگلیس در دیداری دوستانه مقابل سوئیس قرار گرفت و احتمالا در این مسابقه نیز جوردن پیکفورد درون دروازه خواهد ایستاد.

در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز گرت ساوتگیت، نیک پوپ و جک باتلند را به تیم ملی انگلیس دعوت کرد اما احتمالا در مسابقات آینده دروازه بانان دیگری را نیز به تیم ملی انگلیس دعوت خواهد کرد؛ پوپ که عضو باشگاه برنلی است، به دلیل عمل جراحی بر روی شانه خود، مدت زیادی از میادین به دور خواهد بود. باتلند نیز عضو تیم استوک سیتی است؛ این تیم انگلیسی به لیگ دسته اول انگلستان(چمشیونشیپ) سقوط کرده است و باتلند شاید به همین دلیل جایگاه خود در تیم ملی انگلیس را از دست بدهد؛ به همین دلیل وی شک و تردید های زیادی برای ماندن در استوک سیتی دارد.

آنگوش گان دروازه بان ساوتهمپتون نیز مورد توجه گرت ساوتگیت است اما وی نیز در اولین بازی این فصل به عنوان دروازه بان اول ساوتهمپتون به میدان نرفت و در عوض الکس مکارتی درون دروازه ایستاد. البته گرت ساوتگیت نیم نگاهی به الکس مکارتی نیز دارد. گزینه بعدی تام هیتون است؛ وی فصل گذشته برای برنلی به میدان می رفت اما این فصل مسئولان باشگاه برنلی جو هارت باتجربه را جذب کردند و در اولین بازی فصل نیز هارت به میدان رفت و هیتون از روی نیمکت ذخیره ها بازی را دنبال کرد.

فقط ۵ دروزاه بان انگلیسی در هفته اول رقابت های لیگ جزیره به میدان رفتند؛ پیکفورد، هارت، مکارتی، بن فاستر، بن هیمر.

بنابراین گرت ساوتگیت برای برنامه ریزی های آینده خود احتمالا دچار مشکل خواهد شد زیرا فعلا دروازه بانان انگلیسی از آمادگی کافی برخوردار نیستند.

منبع: Mirror.com

راهکار چلسی برای عادت سیگار کشیدن ساری!

مائوریتزیو ساری سرمربی چلسی، در فوتبال به عنوان یک فرد سیگاری شناخته می شود؛ وی زمانی که سرمربی ناپولی بود و در حال هدایت تیمش از روی نیمکت بود، مرتبا سیگار می کشید.

راهکار چلسی برای عادت سیگار کشیدن ساری!

سمربی چلسی عادت سیگار کشیدن را کنار می گذارد؟

سمربی چلسی عادت سیگار کشیدن را کنار می گذارد؟

قوانین استعمال دخانیات در انگلستان به گونه ای است که مائوریتزیو ساری نمی تواند در ورزشگاه های این کشور سیگار بکشد. وی مصرف سیگار بالایی در طول روز دارد و حالا باید بازی های لیگ جزیره، این عادت خود را کنار بگذارد. اما باشگاه چلسی در نظر دارد به سرمربی جدید خود کمک کند؛ به نقل از daily mail، باشگاه چلسی در محوطه استادیوم استمفورد بریج منطقه ای را برای سیگار کشیدن سرمربی خود ایجاد می کند تا به نوعی به سرمربی ۵۹ ساله تیمشان کمک کنند.

اگرچه قوانین سختگیرانه ای در کشور انگلستان برای استعمال دخانیات وجود دارد، اما مدیران چلسی با این روش سعی دارند سرمربی جدید خود را در این کشور راضی نگه دارند. اما با اینحال وی در بازی مقابل هادرسفیلد نیز به صورت پنهانی سیگار کشید و این مسئله از چشم هواداران دور نماند؛ حالا رسانه های انگلستان بر این باورند که مدیران چلسی به دلیل ان رفتار وی، باید با او برخورد کنند. یکی از هواداران حاضر در ورزشگاه در اینباره می گوید:

آیا کسی متوجه سیگار کشیدن ساری شد؟ ها ها... او یک اسطورست!

هوادارای دیگر گفت:

باید به مربیان آزادی عمل بیشتری در کنار زمین داده شود. تصور کنید که ساری در کنار زمین سیگار بکشد و کلوپ نیز آب جو آلمانی بنوشد!

جدا از این موضوع، ساری پس از بازی با هادرسفیلد گفت:

با اینکه نتیجه خوبی کسب کردیم اما بازی سختی بود. اگر شما فقط به نتیجه نگاه کنید، شاید فکر کنید که بازی آسانی داشتیم اما در نیمه اول، حریف بسیار فیزیکی بازی می کرد. ما یک تیم فیزیکی نیستیم و ۲۰ دقیقه به مشکل خوردیم اما سپس توانستیم خیلی خوب بازی را کنترل کنیم. فعلا در بهترین آمادگی خود به سر نمی بریم. دوشنبه هفته گذشته ۴ بازیکن از تعطیلات بازگشتند؛ سپس سه شنبه نیز دو بازیکن دیگر. بینابراین فعلا به صورت کامل آماده نیستیم امیدوارم دو ماه دیگر در فرم خوبی قرار داشته باشیم.

منبع: express.co.uk

آخرین اخبار از نقل و انتقالات چلسی و منچستریونایتد

پنجره نقل و انتقالاتی انگلستان اواخر روز پنجشنبه بسته خواهد شد و به همین دلیل چلسی و منچستریونایتد برای خرید بازیکنان عجله زیادی دارند.

آخرین اخبار از نقل و انتقالات چلسی و منچستریونایتد

آخرین اخبار از نقل و انتقالات لیگ برتر انگلستان

متئو کواچیچ در راه لیگ برتر انگلستان؟

به نقل از مارکا به نظر می رسد چلسی به صورت قرضی موفق به خرید متئو کواچیچ از رئال مادرید شده است؛ منچستریونایتد نیز علاقه مند به این هافبک کروات بود اما در نهایت از انجام معامله صرف نظر کرد. هافبک رئال مادرید دیروز با ناراحتی به کمپ تمرینی رئال آمد و به مدیران تیم اسپانیایی درخواست خروج از باشگاه داد و تیمش را مجبور کرد تا پیشنهاد چلسی را قبول کنند. کواچیچ قصد دارد در تیمی بازی کند که به عنوان بازیکن اصلی به میدان رود و احتمالا چلسی این خواسته او را اجابت خواهد کرد؛ بنابراین وی در آستانه انتقال به آبی های لندن قرار دارد.

تا بدین جای نقل و انتقالات، مائوریتزیو ساری سرمربی چلسی، موفق به خرید جورجینیو و راب گرین شده است اما این سرمربی ایتالیایی اُمیدوار است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی بازیکنان دیگری را نیز جذب کند. منچستریونایتد نیز برای خرید کواچیچ تلاش کرد اما وی علاقه ای برای پیوستن به شیاطین سرخ نداشت زیرا نسبت به نحوه بازی شاگردان ژوزه مورینیو علاقه ای ندارد.

همچنین به نقل از سایت گل، احتمالا منچستریونایتد و تاتنهام برای انتقال توبی آلدرویرلد به جمع شیاطین سرخ، به توافق می رسند. اد وودوارد به ژوزه مورینیو اعلام کرده است که چهارمین خرید این تیم در راه است و این خرید احتمالا توبی آلدرویرلد از تاتنهام خواهد بود. به غیر از آلدرویرلد، هری مگوایر نیز از اهداف ژوزه مورینیو است؛ یونایتد آماده است با پیشنهادی ۷۵ میلیون پوندی رضایت سران لسترسیتی را به دست آورد و این مدافع خوش آتیه را به خدمت گیرد. اما لسترسیتی از فروش تاره تیمش امتناع می ورزد. البته مدیران لسترسیتی هنوز دستمزد مگوایر را افزایش نداده اند و به همین دلیل هنوز یونایتدی ها به خرید وی اُمیدوار هستند.

ریو فردیناند اُسطوره منچستریونایتد به سران این تیم توصیه کرده است که مانع از خروج پل پوگبا شوند. دو سال قبل شیاطین سرخ با پرداخت مبلغ ۸۹ میلیون پوند موفق به خرید پل پوگبا شدند و حالا مینو رایولا مدیر برنامه های این هافبک فرانسوی، قصد دارد وی را به تیم بارسلونا بکشاند. فردیناند در صفحه شخصی توئیتر خود خطاب به اد وودوارد می نویسد:

اد، نگذار این اتقاق رخ دهد منچستریونایتد خانه پل پوگبا است و این شایعات را خاموش کن!

مدیران منچستریونایتد نیز برای اینکه بتوانند پوگبا را راضی کنند، قصد دارند دستمزد وی را افزایش دهند و حقوق وی را برابر با حقوق الکسیس سانچز کنند؛ پس از اینکه در فصل زمستان سانچز به یونایتد پیوست، مینو رایولا مدیر برنامه های پوگبا نیز از شیاطین سرخ درخواست کرد تا حقوق پوگبا را نیز افزایش دهند. حالا به نظر می رسد مدیران یونایتد برای حفظ هافبک خود مجبور به این کار شوند. بارسلونا مشتری اصلی پل پوگبا است.

منبع: Express.co.uk


رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟