گوش به زنگگوش به زنگ

تفاوت آرسن ونگر و اونای امری از نظر هکتور بیرین


هکتور بیرین ستاره آرسنال، بر این باور است که تفاوت آرسن ونگر و اونای امری در این است که سرمربی فرانسوی و اسبق توپچی ها، از بازیکنان می خواست که مقابل حریفان دائما تاکتیک های مختلفی را اجرا کنند.

اونای امری

هکتور بیرین درباره اونای امری و آرسن ونگر صحبت کرد

هکتور بیرین مدافع آرسنال، تمام دوران حرفه ای خود در باشگاه آرسنال را تحت نظر آرسن ونگر بازی کرده است. از نظر بیرین، تفاوت عمده اونای امری و آرسن ونگر در تغییر سبک بازی تیم است. اونای امری در حین بازی سبک بازی تیمش را تغییر می دهد اما آرسن ونگر در طول بازی تاکتیک های گوناگونی را امتحان نمی کرد و باور داشت تیمش با یک رویه خاص، می توانست به پیروزی برسد.

مدافع آرسنال می گوید:


احساس می کنم در باشگاه جدیدی هستم؛ کادر فنی جدیدی در اینجا حضور دارد. برای کسانی که از این باشگاه رفته اند افسوس می خورم و از آن ها ممنونم. برخی از این افراد به مدت طولانی در این باشگاه حضور داشتند اما وقتی مربی جدیدی به این تیم می آید، طبیعی است که اشخاص جدیدی را به این تیم بیاورد.

هکتور بیرین افزود:

من مجذوب امری شده ام. با اینکه در دو بازی اول شکست خوردیم اما عملکرد خوبی در آن مسابقات داشتیم. پس از این بازی ها، بازیکنان متوجه شدند که به زودی نتایج خوب از راه می رسند. آرسن ونگر از ما می خواست بدون توجه به حریفان، فقط با یک تاکتیک واحد بازی کنیم اما اونی امری حریفان را قبل از آغاز بازی آنالیز می کند و این اقدامی بسیار حرفه ای و دقیق است. در ماه های آینده اتفاقات جالب و هیجان انگیزی برای تیممان به وقوع می پیوندد و به سطح بالاتری خواهیم رسید.

 

بیشتر بخوانید:

منبع: mirror.com