گوش به زنگگوش به زنگ

آخرین اخبار از نقل و انتقالات چلسی و منچستریونایتد


پنجره نقل و انتقالاتی انگلستان اواخر روز پنجشنبه بسته خواهد شد و به همین دلیل چلسی و منچستریونایتد برای خرید بازیکنان عجله زیادی دارند.

آخرین اخبار از نقل و انتقالات لیگ برتر انگلستان

متئو کواچیچ در راه لیگ برتر انگلستان؟

به نقل از مارکا به نظر می رسد چلسی به صورت قرضی موفق به خرید متئو کواچیچ از رئال مادرید شده است؛ منچستریونایتد نیز علاقه مند به این هافبک کروات بود اما در نهایت از انجام معامله صرف نظر کرد. هافبک رئال مادرید دیروز با ناراحتی به کمپ تمرینی رئال آمد و به مدیران تیم اسپانیایی درخواست خروج از باشگاه داد و تیمش را مجبور کرد تا پیشنهاد چلسی را قبول کنند. کواچیچ قصد دارد در تیمی بازی کند که به عنوان بازیکن اصلی به میدان رود و احتمالا چلسی این خواسته او را اجابت خواهد کرد؛ بنابراین وی در آستانه انتقال به آبی های لندن قرار دارد.

تا بدین جای نقل و انتقالات، مائوریتزیو ساری سرمربی چلسی، موفق به خرید جورجینیو و راب گرین شده است اما این سرمربی ایتالیایی اُمیدوار است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی بازیکنان دیگری را نیز جذب کند. منچستریونایتد نیز برای خرید کواچیچ تلاش کرد اما وی علاقه ای برای پیوستن به شیاطین سرخ نداشت زیرا نسبت به نحوه بازی شاگردان ژوزه مورینیو علاقه ای ندارد.

همچنین به نقل از سایت گل، احتمالا منچستریونایتد و تاتنهام برای انتقال توبی آلدرویرلد به جمع شیاطین سرخ، به توافق می رسند. اد وودوارد به ژوزه مورینیو اعلام کرده است که چهارمین خرید این تیم در راه است و این خرید احتمالا توبی آلدرویرلد از تاتنهام خواهد بود. به غیر از آلدرویرلد، هری مگوایر نیز از اهداف ژوزه مورینیو است؛ یونایتد آماده است با پیشنهادی ۷۵ میلیون پوندی رضایت سران لسترسیتی را به دست آورد و این مدافع خوش آتیه را به خدمت گیرد. اما لسترسیتی از فروش تاره تیمش امتناع می ورزد. البته مدیران لسترسیتی هنوز دستمزد مگوایر را افزایش نداده اند و به همین دلیل هنوز یونایتدی ها به خرید وی اُمیدوار هستند.

ریو فردیناند اُسطوره منچستریونایتد به سران این تیم توصیه کرده است که مانع از خروج پل پوگبا شوند. دو سال قبل شیاطین سرخ با پرداخت مبلغ ۸۹ میلیون پوند موفق به خرید پل پوگبا شدند و حالا مینو رایولا مدیر برنامه های این هافبک فرانسوی، قصد دارد وی را به تیم بارسلونا بکشاند. فردیناند در صفحه شخصی توئیتر خود خطاب به اد وودوارد می نویسد:

اد، نگذار این اتقاق رخ دهد منچستریونایتد خانه پل پوگبا است و این شایعات را خاموش کن!

مدیران منچستریونایتد نیز برای اینکه بتوانند پوگبا را راضی کنند، قصد دارند دستمزد وی را افزایش دهند و حقوق وی را برابر با حقوق الکسیس سانچز کنند؛ پس از اینکه در فصل زمستان سانچز به یونایتد پیوست، مینو رایولا مدیر برنامه های پوگبا نیز از شیاطین سرخ درخواست کرد تا حقوق پوگبا را نیز افزایش دهند. حالا به نظر می رسد مدیران یونایتد برای حفظ هافبک خود مجبور به این کار شوند. بارسلونا مشتری اصلی پل پوگبا است.

منبع: Express.co.uk