آماده سازی تیم ملی اسپانیا برای جام جهانی روسیه

تیم ملی فوتبال اسپانیا قهرمان جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی و رقیب قدرتمند تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه در تدارک برگزاری دیدارهای دوستانه با تیم های ملی آلمان، هلند و آرژانتین است.

آماده سازی تیم ملی اسپانیا برای جام جهانی روسیه

اسپانیا خود را برای حضور در جام جهانی روسیه آماده می کند.jpg

اسپانیا خود را برای حضور در جام جهانی روسیه آماده می کند

تیم ملی اسپانیا که یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است، به همراه ایران، پرتغال و مراکش در گروه B حضور دارد.

فدراسیون فوتبال اسپانیا برنامه ریزی منسجمی را برای آماده سازی این تیم تا آغاز جام جهانی روسیه داشته است.

به گزارش منابع خبری معتبر و به نقل از رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، تاکنون دیدار با تیم های ملی آلمان و هلند قطعی شده است.

در ماه های اخیر فدراسیون فوتبال اسپانیا مذاکراتش را با آرژانتینی ‌ها برای انجام یک دیدار دوستانه با این تیم آغاز کرده بود. البته آرژانتینی ها از رویارویی احتمالی با تیم تحت امر لوپتگی، راضی نبودند. زیرا به اعتقاد آن ها برگزاری این دیدار، آن هم درست قبل از جام جهانی فشار زیادی را به آن ها وارد می آورد.

به هر حال این طور که مشخص است تیم های ملی اسپانیا و آرژانتین برای دیدار در ماه مارچ ۲۰۱۸ به توافق ضمنی رسیده اند. به گزارش "آ اس"، رسانه‌های آرژانتینی گزارش دادند که تیم ملی این کشور در تاریخ ?? مارس ???? در دیداری دوستانه در مادرید به مصاف تیم ملی اسپانیا می رود. آلبی سلسته که قرار است تور آماده سازی‌ خود برای حضور در جام جهانی روسیه را در شهر بارسلون برگزار کند، چهار روز قبل از دیدار احتمالی با اسپانیا، در نیس با ایتالیا مصاف خواهد داد.

ظاهرا دیدار تیم های ملی اسپانیا و آرژانتین قرار است در ورزشگاه واندا مترو پولیتانو برگزار شود تا لاروخا برای اولین بار در استادیوم تازه تاسیس اتلتیکو مادرید به میدان برود. البته برگزاری این مسابقه هنوز رسما قطعی نشده است.

بر خلاف رویه ای که اسپانیا در ده سال اخیر داشته، لوپتگی تصمیم گرفته که اردوی آماده سازی اسپانیا در خارج از این کشور نباشد. اسپانیا تا قبل از سفر به شهر کراسنادور که کمپ آن ها در روسیه است، در اسپانیا باقی خواهد ماند. سپس آن ها در روز ۱۸ خرداد به کشور روسیه سفر می کنند تا خود را برای دیدار اول مرحله گروهی مقابل پرتغال در شهر سوچی آماده کنند.

همچنین اسپانیا قبل از سفر به روسیه دو بازی تدارکاتی در اسپانیا انجام خواهد داد. دیدار اول در روز ۸ خرداد و مسابقه دوم در ۱۵ خرداد ۱۳۹۶. در روز ۱۹ خرداد نیز شهر کراسنودار روسیه، میزبان یک بازی دوستانه دیگر برای اسپانیایی هاست. اسپانیا در جست و جوی یافتن حریفانی است که سبک بازی آن ها شبیه تیم های حاضر در گروه لاروخا در جام جهانی روسیه باشد. آن ها در حال مذاکره با ایتالیا(به منظور شبیه سازی دیدار برابر پرتغال)، ساحل عاج(به منظور شبیه سازی دیدار برابر مراکش) و مصر(به منظور شبیه سازی دیدار برابر ایران) هستند.

البته برنامه قطعی آماده سازی تیم ملی اسپانیا بعد از تعطیلات ژانویه معلوم می شود.

چالش های پیش روی برزیل برای جام جهانی 2022 قطر

تیته سرمربی تیم فوتبال برزیل به تازگی قرارداد خود را تمدید کرده است و قصد دارد با برنامه ای منظم تمیش را برای جام جهانی بعدی به خوبی آماده کند.

چالش های پیش روی برزیل برای جام جهانی 2022 قطر

چالش های پیش روی برزیل برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

تیم فوتبال برزیل دوباره برای تحقق رویایش تلاش می کند

هفته گذشته فدراسیون فوتبال برزیل اعلام کرد که با تیته برای تمدید قرارداد به توافق رسیده است؛ وی قرارداد خود را به امضا رساند و بنابراین در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز هدایت سلسائو را بر عهده خواهد داشت. وی ۲ سال است که هدایت سلسائو را بر عهده دارد و در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز تا مرحله یک چهارم تیمش را بالا بُرد، اما در این مرحله توسط تیم ملی بلژیک از رقابت ها کنار رفت. سرمربی اسبق باشگاه کورینتیناس تیمش را در داخل و خارج از زمین متحول کرده و به همین خاطر دوباره شانس هدایت تیم فوتبال برزیل را برای جام جهانی بعدی به دست آورده است.

یکی از چالش هایی که این مربی با آن مواجه خواهد شد، کم کردن میانگین سنی تیم است. فقط ۷ تیم حاضر در جام جهانی روسیه میانگین سنی بیشتری نسبت به سلسائو داشتند. میانگین سنی این تیم برابر با ۲۸.۶ سال بود. دو بازیکن تیم ملی بریل در این تورنومنت از نظر فردی عملکرد فوق العاده ای داشتند؛ میراندا و تیاگو سیلوا. این دو بازیکن قطعا در جام جهانی بعدی حضور نخواهند داشت زیرا تا آن زمان هر دو ۳۸ ساله خواهند بود و قطعا یا از فوتبال خداحافظی کرده اند و یا کیفیت سابق را نخواهند داشت. فرناندینیو(۳۳ ساله)، فلیپه لوئیس(۳۲ ساله)، رناتو آگوستو(۳۰ ساله)، پائولینیو(۲۹ ساله) و حتی شاید مارسلو(۳۰ ساله) احتمالا آخرین جام جهانی خود را در روسیه تجربه کردند.

همچنین سرمربی برزیلی موظف خواهد بود تا ستارگانی که عملکرد نسبتا ضعیفی در جام جهانی ۲۰۱۸ داشتند را از نظر ذهنی و روانی آماده کند و اعتماد به نفس آنان را بازگرداند؛ به طور مثال گابریل ژسوس نتوانست عملکردی داشته باشد که از او انتظار می رفت و گلی برای تیم ملی کشورش به ثمر نرساند. اگرچه در استعداد و آینده درخشانی که ژسوس دارد هیچ شکی نیست و قطعا شماره ۹ آینده برزیل، وی خواهد بود.

تیته باید ستارگان نو ظهور فوتبال برزیل را نیز به دقت زیر نظر داشته باشد، بازیکنانی که به تازگی از لیگ برزیل به لیگ های اروپایی منتقل شده اند. در ماه سپتامبر تور جهانی برزیل در آمریکا شروع خواهد شد و انتظار می رود نام های جدیدی در لیست بازیکنان تیتیه برای حضور در این تور وجود داشته باشد. کوپا آمریکای بعدی نیز در برزیل برگزار می شود و سرمربی برزیلی فرصت دارد تا آن زمان ستارگان بزرگی را به جهانیان معرفی کند؛ بازیکنانی مانند آرتور ملو و مالکوم افرادی هستند که احتمالا در آینده در تیم ملی برزیل جایگاهی ثابت خواهند داشت. وینیسیوس جونیور و پائولینیو (بازیکن نوجوان تیم گرمیرو) از جمله نوجوانانی هستند که آماده می شوند اولین قدم های مهم دوران فوتبالی خود را بردارند.

برزیلی ها همیشه موضوعات داغ نقل و انتقالات بوده اند و انتقال های جذابی را رقم زده اند؛ تیم های مختلف در این پنجره نقل و انتقالاتی برای خرید بازیکنان برزیلی در مجموع بیش از ۴۰۰ میلیون هزینه کرده اند. آلیسون که در جام جهانی ۲۰۱۸ جای ادرسون را در دروازه تصاحب کرد، در ازای مبلغی بسیار بالا به لیورپول پیوست و انتخاب اول تیته برای پُست دروازه بانی است؛ قرمز ها فابینیو ر نیز جذب کردند. منچستریونایتد فرد را به خدمت گرفت، اورتون با ریچارلیسون قرارداد امضا کرد، وستهام نیز فلیپه اندرسون را جذب کرد و اخیرا نیز بارسلونا مالکوم را با پرداخت ۴۰ میلیون یورو به خدمت گرفته است. تمام این بازیکنان اُمیدوارند در باشگاه های جدیدشان عملکردی در خور توجه داشته باشند تا بعدا در ترکیب ثابت تیم ملی کشورشان به میدان روند.

یکی از نقاط ضعف برزیل در روسیه، نبودن یک هافبک دفاعی ذخیره مناسب بود. آرتور ملو که به تازگی به بارسلونا پیوسته است، پاس های مناسبی برای بازیکنان ارسال می کند و قطعا جانشین مناسبی برای پائولینیو و یا رناتو آگوستو در تیم ملی خواهد بود. مالکوم، ریچارلیسون و فلیپه اندرسون باید برای حضور در پُست وینگر تیم ملی با یکدیگر رقابت کنند؛ در این پُست برزیل گزینه های بسیار زیادی دارد. مارکینیوش نیز احتمالا کاپیتان آینده برزیل خواهد بود؛ وی در اکثر مواقع (به غیر از جام جهانی) انتخاب اول تیته در خط دفاعی بوده است و قطعا دوباره در ترکیب ثابت سلسائو حضور خواهد داشت.

تمام این مسائل به دقت توسط تیته و کادر فنی اش بررسی خواهد شد اما قطعا برزیل این تغییرات را به یکباره انجام نخواهد داد. آخرین جامی که این تیم آن را کسب کرد مربوط به سال ۲۰۰۷ است و قهرمانی در کوپا آمریکای سال آینده(جام ملت های آمریکای جنوبی) می تواند انگیزه مثبتی برای حضوری قدرتمند در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باشد. سرمربی برزیلی از زمانی که به عنوان سرمربی سلسائو انتخاب شده است، توسط هواداران و رسانه های برزیلی حمایت زیادی می شود و موفقیت در قطر می تواند نام وی را در تاریخ فوتبال سلسائو جاودانه کند. تا آن زمان این تیم ۸ تور مختلف برگزار خواهد کرد و تیته در این مسابقات تیم خود را محک خواهد زد و بازیکنان نوظهور فوتبال برزیل را به دقت زیر نظر خواهند داشت. وی اُمیدوار است بتواند سیستمی را مهیا کند تا در آن بیشتر بازیکنان جوان و مستعد فوتبال این کشور حضور داشته باشند و آینده تیم ملی کشورش را بسازد.

اولین بازی دوستانه سلسائو در تاریخ ۷ سپتامبر(۱۵ شهریور) و در ایالت نیوجرسی برگزار خواهد شد. در این تاریخ برزیل به مصاف ایالات متحده آمریکا خواهند رفت.

منبع: goal.com

مادر گابریل ژسوس از تمدید قرارداد فرزندش با منچسترسیتی ابراز خوشحالی کرد

باشگاه منچسترسیتی و گابریل ژسوس برای تمدید قرارداد تا سال 2023 با یکدیگر به توافق رسیده اند و حالا مادر این وینگر برزیلی نیز به فرزندش تبریک گفت.

مادر گابریل ژسوس از تمدید قرارداد فرزندش با منچسترسیتی ابراز خوشحالی کرد

گابریل ژسوس در تیم متمول منچسترسیتی ماندگار شد

گابریل ژسوس در تیم متمول منچسترسیتی ماندگار شد

گابریل ژسوس با پیراهن منچسترسیتی موفق شده است در ۵۳ مسابقه ۲۴ گل به ثمر برساند و حالا مادر این مهاجم برزیلی باور دارد که در آینده فرزندش نقش پُر رنگ تری در مسابقات خواهد داشت و پپ گواردیولا از وی بیشتر در ترکیب ثابت استفاده خواهد کرد. باشگاه انگلیسی ویدئویی از مکالمه گابریل ژسوس با مادرش منتشر کرده است؛

در این ویدئو ژسوس با تماسی ویدئویی خبر از تمدید قراردادش می دهد:

مادر من الان در باشگاه حضور دارم و همین حالا قراردادم را تمدید کردم.

مادر وی نیز در پاسخ سخنانی پند آمیز به زبان آورد و او را تشویق کرد:

بسیار عالیست؛ خدا را شکر. این فصل فوق العاده خواهد بود زیرا حالا دیگر تو یک مرد شده ای. سلام مرا به همه برسان. به تو تبریک می گویم و در این فصل خدانگهدار تو و هم تیمی هایت باشد. سلام مرا به پپ گواردیولا نیز برسان؛ هنوز وی را از نزدیک ندیده ام.

ژسوس همراه با منچسترسیتی در تور پیش فصل حضور دارد و یکشنبه در جام اتحادیه مقابل تیم چلسی قرار خواهند گرفت.

منبع: Marca.com

رئال مادرید برای هیچ بازیکنی بیش از 100 میلیون یورو خرج نخواهد کرد!

رئال مادرید به شدت خواهان جذب ادن هازارد است اما چلسی برای رضایت دادن به این انتقال 200 میلیون یورو طلب کرده و رئال نیز قصد پرداخت 100 میلیون یورو را دارد. بنابراین از اسپانیا خبر می رسد که کهکشانی ها احتمالا از پرداخت مبلغ درخواستی چلسی ممانعت خواهند کرد و بازیکن دیگری را به جای هازارد به خدمت می گیرند.

رئال مادرید برای هیچ بازیکنی بیش از 100 میلیون یورو خرج نخواهد کرد!

رئال مادرید از خرید هازارد صرفه نظر خواهد کرد؟

رئال مادرید از خرید هازارد صرفه نظر خواهد کرد؟

رئال مادرید با مدیریت فلورنتینو پرز چند سال پیش پروژه کهکشانی کردن رئال را آغاز کرد و با شکستن رکورد نقل و انتقالات توانست بازیکنانی مانند زین الدین زیدان، کریستیانو رونالدو و گرت بیل را به خدمت گیرد اما از سال ۲۰۱۴ تا به الان، قو های سپید دیگر چنین خرید های بزرگی نداشته اند. رسانه ها از حضور ادن هازارد در رئال مادرید خبر می دهند اما به نظر می رسد اوضاع به گونه ای دیگر رقم بخورد.

این تیم اسپانیایی در سال ۲۰۱۴ با پرداخت مبلغ ۸۰ میلیون یورو خامس رودریگز را پس از جام جهانی ۲۰۱۴ به خدمت گرفت و از این تاریخ به بعد دیگر چنین معامله بزرگی در استادیوم سانتیگو برنابئو رقم نخورده است. مدیران رئال در این سال ها تصمیم گرفته اند با پرورش جوانان مستعد تیمشان را هدایت کنند.

با انتقال کریستیانو رونالدو در ازای ۱۰۰ میلیون یورو به یوونتوس، شایعاتی به وجود آمد که فلورنتینو پرز با خرید بازیکنی بزرگ، جای برنده ۵ توپ طلا را پُر خواهد کرد اما هنوز این اتفاق نیفتاده است و بعید است که دیگر رئال مبالغ گزافی را برای خرید بازیکن هزینه کند. جدیدا نیز اخبازی منتشر شده است که تیم پایتخت اسپانیا قصد ندارند سیاست نقل و انتقالاتی خود را تغییر دهند و دوباره به مسیر کهکشانی شدن بازگردد. این موضوع توسط رسانه ورزشی اسپانیا یعنی موندو دپورتیوو نیز تایید شده است. بنابراین پرز دیگر قصد ندارد برای خرید یک بازیکن بیش از ۱۰۰ میلیون یورو هزینه کند.

البته هنوز هم قو های سپید در بازار برای خرید بازیکنان مبالغ قابل توجهی را هزینه می کنند اما مشخصا این تیم دیگر مانند گذشته بریز و بپاش های آنچنانی نخواهد داشت. مصداق بارز این موضوع آلیسون است؛ پرز قصد نداشت با مبلغ درخواستی آاس رم موافقت کند و در نهایت نیز دروازه بان تیم ملی برزیل به لیورپول پیوست. البته رسانه انگلیسی دیلی میل قبلا در گزارشی اعلام کرده بود که رئال مادرید برای خرید ویلیان از چلسی ۱۰۰ میلیون پوند هزینه خواهد کرد که این خبر توسط رسانه معتبری تایید نشد و باور کردن این موضوع برای کارشناسان فوتبالی سخت است.

گران ترین خرید این تیم مادریدی پس از سال ۲۰۱۴، وینیسیوس جونیور برزیلی است؛ پایتخت نشینان اسپانیا برای به خدمت گرفتن او مبلغی در حدود ۴۵ میلیون یورو هزینه کردند. رئال مادرید حدود یک و نیم سال پیش و در زمانی که او فقط ۱۶ سال سن داشت، برای خرید او اقدام کرد. هفته گذشته نیز مراسم معارفه وینیسیوس در استادیوم سانتیاگو برنابئو برگزار شد. علاوه بر وینیسیوس، هموطن او یعنی رودریگو گوئس نیز با ۴۵ میلیون یورو توسط مسئولان رئال خریداری شده است. گوئس نیز پس از اینکه به سن ۱۸ سالگی برسد، به تیم پایتخت اسپانیا می پیوندد.

البته شایعات خرید هازارد و ستارگان بزرگ دیگر هنوز پایان نیافته است اما شانس پیوستن ستاره ای بزرگ به رئالی ها، اندک به نظر می رسد.

منبع: ۹۰min.com

دلیل عدم جذب حتی یک بازیکن توسط تاتنهام از زبان پوچتینو

تاتنهام در این تابستان موفق به جذب هیچ بازیکنی نشد؛ بدین ترتیب این تیم به اولین باشگاه تاریخ لیگ برتر انگلستان تبدیل شد که حتی نتوانست یک بازیکن جذب کند. این باشگاه تلاش کرد جک گریلیش را از استون ویلا به خدمت گیرد اما موفق نشد.

دلیل عدم جذب حتی یک بازیکن توسط تاتنهام از زبان پوچتینو

مائوریزیو پوچتینو از سیاست های نقل و انتقالاتی باشگاه تاتنهام گفت

مائوریزیو پوچتینو از سیاست های نقل و انتقالاتی باشگاه تاتنهام گفت

مائوریزیو پوچتینو سرمربی باشگاه تاتنهام هاتسپر بر این باور است که قانون برکسیت و هزینه ساخت استادیوم جدید، دو عامل مهمی بودند که این تیم لندنی موفق به جذب بازیکن نشود. در پایان فصل گذشته، پوچتینو به مدیران تاتنهام هاتسپر توصیه کرد که برای خرید بازیکن در تابستان شجاع باشند و علنا به مسئولان تیمش پیغام داد که نیاز مبرمی به بازیکنان جدید دارد.

اما در این تابستان تیم لندنی نتوانست جک گریلیش را از استون ویلا به خدمت گیرد و به اولین تیم تاریخ انگلستان مبدل شد که حتی نتوانست یک بازیکن نیز جذب کند. همچنین با اجرا شدن قانون برکسیت و خروج انگلستان از اتحادیه اُروپا، تیم های انگلیسی برای خرید بازیکنان خارجی باید مبالغ سنگینی را هزینه کنند و تاتنهام نیز علاقه ای به پرداخت مبالغ سنگین نداشت.

اما در عوض پوچتینو توانست ستاره های تیمش را برای ماندن ترغیب کند؛ هری کین، داوینسون سانچز، سون هونگ مین، اریک لاملا و هری وینکس همگی قرارداد خود را به مدت چند فصل دیگر تمدید کردند. سرمربی آرژانتینی می گوید:

باشگاه جاه طلبی خود را نشان داد؛ زیرا در حال ساخت یک زمین تمرینی جدید است و تمدید قرارداد ستارگان تیم یک سرمایه گذاری عظیم است. همچنین ساختن استادیومی که هزینه ای نزدیک به یک بیلیون پوند دارد، کار بسیار سخت و شجاعانه ایست و این حقیقت است.

پوچتینو ادامه داد:

برخی رسانه ها هزینه ساخت استادیوم جدید را ۴۰۰ میلیون پوند ارزیابی کرده اند که نباید به حرف آن ها اعتماد کرد. قانون برکسیت نیز وضعیت را خراب تر کرد؛ هزینه جذب بازیکن جدید ۳۰ درصد افزایش یافته است و این غم انگیز است؛ برای مردم انگلستان متاسفم. ممکن است برخی بگویند تاتنهام هیچ بازیکنی جذب نکرده است اما نگه داشتن بهترین بازیکنانان عملکرد شجاعانه ای است.

اوایل تابستان از گریلیش به عنوان اصلی ترین هدف نقل و انتقالتی تاتنهام نام برده می شد. اما پیشنهاد ۲۵ میلیون پوندی اسپرز روز پنجشنبه توسط سران استون ویلا رد شد. مالکان میلیاردر استون ویلا نیازی به فروش بازیکنش نداشتند و بر این باور بودند که بازیساز تیمشان نباید از باشگاه جدا شود. پوچتینو از این که مدیران تیمش در ساعات پایانی نقل و انتقالات با عجله به سراغ بازیکنان ناشناخته دیگر نرفتند، خوشحال است:

ما باشگاهی هستیم که تصمیم گرفتیم در این تابستان به سراغ جذب هر بازیکنی نرویم. اگرچه خرید بازیکن در فوتبال امری رایج است اما تصمیم گرفتیم بازیکنی را در این تابستان جذب نکنیم. این موضوع ممکن است نامناسب به نظر رسد زیرا به شخصیت و تاریخ باشگاه آسیب می زند اما این تصمیم ما بود و می خواستیم بهترین بازیکنانمان را حفظ کنیم؛ این تصمیم بسیار شجاعانه بود. از چیزی نمی ترسم. باید به اندازه کافی باهوش باشید تا بر مشکلات غلبه کنید.

وی افزود:

باید استراتژی خودتان را داشته باشید و برای پیروزی تلاش کنید. اگرچه در زمستان برای تقویت تیم تلاش خواهیم کرد اما در صورتی که نتوانیم بازیکن جدیدی بخریم، مهمترین موضوع حفظ بهترین بازیکنان تیم است. این پنجره نقل و انتقالاتی عجیب و غریب بود. فکر می کردم تا وقتی که تیم ملی انگلستان در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور دارد، نقل و انتقالات بزرگی رخ نخواهد داد. اما پس از جام جهانی نیز نقل و انتقالات سرد و بی روحی داشتیم. اگرچه سایر کشور های اُروپایی نیز زمان بیشتری برای نقل و انتقالات در اختیار دارند، اما به نظرم آن ها نیز در حال پشت سر گذاشتن بازار آرامی هستند. من تخصصی در زمینه کارشناسی نقل و انتقالات فوتبال ندارم و به نظرم افراد دیگر بهتر می توانند درباره این موضوع صحبت کنند.

پیشنهادات مختلفی برای توبی آلدروایلد، دنی رُز و موسی دمبله ارسال شده است و این بازیکنان در صورت اجازه باشگاه، می توانند تا آخر این ماه از تاتنهام جدا شوند. اگر آن ها در تاتنهام بمانند، باید در خدمت باشگاه و سرمربی باشند:

بازیکنان باید ذهنیت خودشان را تغییر دهند و در این مواقع بهترین عملکرد خود را در تمرینات داشته باشند؛ زیرا من رئیس آن ها هستم. اگر چیزی از بازیکنان بخواهم، باید برای رسیدن به آن تلاش کنند و باید به دستورات داخل و خارج از زمین مسابقه، گوش فرا دهند و به آن عمل کنند؛ حرفه ای بودن به این معناست. چرا مشکل آفرینی توسط بازیکن فقط باعث اخلال می شود و کمکی نمی کند؟ اگر بازیکن از سرمربی تیم خوشش نیاید در آن لحظه مشکلات زیادی برای سرمربی درست می کند. اما در حقیقت اول به خودش و سپس هم تیم هایش و باشگاه آسیب وارد می کند. هواداران هر ماه دستمزد بازیکنان را می پردازند بنابراین آن ها باید رفتار مناسبی داشته باشند.

منبع: Independent.co.uk

کریستیانو رونالدو باعث افزایش 600 درصدی قیمت بلیط های مسابقات سری آ شد!!!

خبر پیوستن کریستیانو رونالدو به یوونتوس، به موضوعی داغ و مهم در فوتبال ایتالیا تبدیل شده است و هواداران حاضرند برای دیدن بازی های او پول زیادی خرج کنند.

کریستیانو رونالدو باعث افزایش 600 درصدی قیمت بلیط های مسابقات سری آ شد!!!

کریستیانو رونالدو دلیل افزایش ۶۰۰ درصدی قیمت بلیط های مسابقات سری آ!

تحول سری آ با آمدن کریستیانو رونالدو

هواداران ایتالیایی قصد دارند برای دیدن مسابقات تیم یوونتوس و خصوصا کریستیانو رونالدو، ۶ برابر بیش تر از قیمت معمول برای خرید بلیط های بازی ها هزینه کنند. تمام رسانه ها درباره انتقال رونالدو از رئال مادرید به یووه، حرف می زنند. اگرچه وی همراه با رئال مادرید و منچستریونایتد بارها در خاک ایتالیا مقابل تیم های مختلف سرزمین چکمه به میدان رفته، اما طرفداران فوتبال در ایتالیا برای دیدن وی هیجان زده هستند.

 

پارما یکی از این باشگاها است؛ این تیم ریشه دار در سال ۲۰۱۵ ورشکست شد و حالا پس از سال ها دوباره به سطح اول رقابت های فوتبال ایتالیا بازگشته است. در هفته سوم سری آ پارما در ورزشگاه انیو تاردینی میزبان یوونتوس خواهد بود و بلیط های این دیدار با افزایشی ۶۰۰ درصدی مواجه شده است. یک جایگاه معولی در این استادیوم که ۲۵ یورو می ارزید، حالا  ۱۷۸ یورو باید خریداری شود. جایگاه هایی که به طور معمول ۶۰، ۷۰، ۱۰۰ و ۱۵۰ یورو ارزش داشتند نیز در این مسابقه به ترتیب ۱۹۹، ۲۳۳، ۳۸۶ و ۴۵۰ یورو قیمت خواهند داشت؛ یقینا یکی از دلایل افزایش قیمت بلیط ها، حضور کریستیانو رونالدو در این رقابت ها است.

فوق ستاره پرتغالی دیروز (دوشنبه) برای اولین بار با هم تیمی های جدیدش به تمرین پرداخت.

منبع: mirror.co.uk


>