الگوهای امباپه از رونالدو تا نیمار :فوتبال - تلکسیران
گوش به زنگگوش به زنگ

الگوهای امباپه از رونالدو تا نیمار


الگوهای امباپه از رونالدو تا نیمار

در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا دو تیم پاریس سن ژرمن و رئال مادرید به مصاف یکدیگر می روند که امباپه از این موضوع احساس خرسندی می کند و به گفته خودش:

" کریستیانو رونالدو اسطوره دوران بچگی من است اما الان دیگر نه. من در برنابئو بازی خواهم کرد و به تنها چیزی که همیشه فکر میکنم پیروزی است."

" میتوان از کسی که ۵ بار برنده توپ طلا شده درس های زیادی گرفت. رونالدو بازیکن فوق العاده ایست، اما دو تا از بهترین های دنیا را در کنار خود دارم. نیمار فوق العاده بازی می کند و به نظر من در همان حد و اندازه های رونالدو عمل می کند. همچنین من از کاوانی بسیار آموختم او هم گلزن قهاریست."

الگو های امباپه از رونالدو تا نیمار

اینطور که پیداست این بازیکن فرانسوی از بازی در کنار نیمار و کاوانی بسیار راضی به نظر می رسد. سال پیش پیشنهاد بازی برای رئال مادرید را رد کرد و با رقم ۱۸۰ میلیون پوند از موناکو به پاریس  سن ژرمن ، تیم محبوب بچگی های خود پیوست.

او همچنین پاسخی برای دفاع از نیمار به خبرنگاران داد:

"بر خلاف تصور برخی از تماشاگران فوتبال، نیمار به هیچ وجه شخص مغروری نیست. مردم او را درون زمین فوتبال تماشا می کنند و میبینند که بصورت انفرادی دریبل میزند و از حرکات نمایشی استفاده می کند، او را اینگونه قضاوت میکنند که خودخواه است و تنها به فکر لذت خودش می باشد اما وقتی در رختکن او را ببینید نظرتان عوض می شود.

" او بسیار شخص مهربانیست و به دیگران اهمیت می دهد و در وحله اول در خدمت تیم بازی می کند. او مهارت ها و قدرت دریبل منحصر به فرد خود را دارد، نمی توان به او گفت که این کار را نکند چون او در این مهارت ها استاد است."