گوش به زنگگوش به زنگ

آنتوان گریزمان بر سر دوراهی بارسلونا و منچستریونایتد


آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید بر سر دو راهی انتقال به منچستریونایتد و بارسلونا قرار گرفته است.

بنابر گزارشات، آنتوان گریزمان انتقال به بارسلونا را به منچستر یونایتد ترجیح می دهد.

گریزمان در ماه ژوئن قرارداد جدیدی را با اتلتیکو مادرید امضا کرد. طبق قرارداد، بند آزادسازی این ملی پوش فرانسوی ۱۰۰ میلیون یورو(۸۸.۲ میلیون پوند) است.

در بازه نقل و انتقالات تابستانی امسال، آنتوان گریزمان به منچستریونایتد نزدیک شده بود اما به علت محروم شدن باشگاه اتلتیکومادرید از انجام نقل و انتقال جدید، این انتقال منتفی شد.

حال باشگاه بارسلونا پس از جذب فیلیپ کوتینیوی برزیلی با قیمت ۱۴۲ میلیون پوند، برای به خدمت گرفتن این مهاجم ۲۶ ساله با منچستر یونایتد رقابت خواهد کرد.

به نقل از ESPN، اکنون شرایط برای پیوستن آنتوان گریزمان به منچستریونایتد فراهم شده است، اما خود او ترجیح می دهد که در اسپانیا بماند و به بارسلونا بپیوندد. طبق این گزارش اگر به هر دلیلی انتقال گریزمان به بارسا محقق نشود، گزینه بعدی او منچستریونایتد است.

همچنین طبق گزارش شبکه رادیویی اسپانیایی Cadena SER، بارسلونا در حال انجام مذاکرات پیشرفته با گریزمان به منظور نهایی شدن این انتقال در تابستان آینده است.

بارسا به فکر ارائه پیشنهادی به گریزمان است که طی آن او و لوئیس سوارز به عنوان دومین بازیکن با دریافتی بالا پس از لیونل مسی خواهند بود. همچنین سران بارسا می خواهند قراردادی پنج ساله با گریزمان امضا کنند.

از طرفی اتلتیکویی ها احتمال ماندن گریزمان برای یک فصل دیگر در این تیم را رد نکرده اند و امیدوارند با توجه به امکان بازی کردن دیگو کاستا پس از اتمام دوران محرومیت باشگاه، بتوانند این مهاجم فرانسوی را برای ماندن در اتلتیکو متقاعد کنند.