گوش به زنگگوش به زنگ

بیوگرافی محسن ابراهیم زاده خواننده محبوب این روزها (عکس + موزیک ویدیو)


محسن ابراهیم زاده را به جرات می توان پدیده امسال موسیقی پاپ کشور دانست. خیلی ها محسن ابراهیم زاده را با آهنگ دونه دونه او می شناسند. کسی که با صدای زیبای خود به یکه تاز این روز های موسیقی تبدیل شده است.

محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده خواننده محبوب این روزها

  • محسن ابراهیم زاده جوان تربتی با صدایی گیرا

محسن ابراهیم زاده متولد سال ۱۳۶۶ در تربت حیدریه است که از ۱۴ سالگی و با تلاوت قرآن به استعداد ذاتی خود پی برد و پس از آن توانست رفته رفته به سمت صنعت موسیقی کشانده شود. علاقه محسن ابراهیم زاده به خواندن تا جایی پیش رفت که تصمیم گرفت به صورت علمی و پایه ای در این مسیر قدم بر دارد.  او در سال ۱۳۸۸ در دوره های آموزشی استاد نیکنام شرکت کرد و با تمامی آواها و فنون خوانندگی آشنا شد.

محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده در کنسرت

  • شروع کار محسن ابراهیم زاده

پس از دوره های آموزشی استاد نیکنام و در سال ۸۸، محسن ابراهیم زاده اولین ملودی خود را با عنوان وقتی میخندی منتشر کرد، که با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شد. پس از موفقیت این اثر محسن ابراهیم زاده، وی به صورت جدی تر مشغول به کار شد و کار های مختلفی را منتشر کرد.

 

  • فعالیت حرفه ای محسن ابراهیم زاده

شاید صدای محسن ابراهیم زاده برای اولین بار و به صورت فراگیر در برنامه مهتاب از شبکه تهران شنیده شد و به شدت مورد توجه مخاطبان رسانه ملی قرار گرفت. ملودیی که محسن ابراهیم زاده در تیتراژ این برنامه خواند سکوی پرتاب بزرگی برای او بود و محسن را  به محبوبیتی چشمگیر رساند.

محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده

  • همکاری محسن ابراهیم زاده با مهدی کرد

همکاری محسن ابراهیم زاده با مهدی کرد، مدیر برنامه های سابق مرحوم مرتضی پاشایی و همینطور شباهت تقریبی صدای او به این خواننده فقید، این شبهه را ایجاد کرد که محسن ابراهیم زاده در مسیر پاشایی قدم بر خواهد داشت. اما این خواننده از تکرار گریزان بود و بدنبال خلاقیت در کار های خود بود.

 

بیشتر بخوانید:

 

  • ارتباط محسن ابراهیم زاده با ترانه سراها و تنظیم کننده های مطرح

در کارنامه کاری محسن ابراهیم زاده همکاری با ترانه سراهای مطرحی همچون مریم حیدر زاده، امید علیجانی، علیرضا مرتضی قلی، علی بحرینی و مهرزاد امیرخانی به چشم می خورد.

ابراهیم زاده در تنظیم ترک های خود نیز وسواس خاصی دارد و به این دلیل تنظیم کنندگان صاحب نامی چون مصطفی مومنی، میثم اکبری، اشکان و رامین آریا، امین کاوه و میلاد عباسی کارهای او را تنظیم می کنند.

کاور آهنگ کجایی از محسن ابراهیم زاده

کاور آهنگ کجایی از محسن ابراهیم زاده

  • اطلاعات و علایق شخصی محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده در حال حاضر در شهر قدس سکونت دارد و هنوز ازدواج نکرده است. یکی از علایق این خواننده مردمی تیم پرسپولیس تهران است و گفته می شود که کمتر پیش می آید بازی قرمزهای پایتخت را از دست بدهد.

 

کاور آهنگ میشی فداش از محسن ابراهیم زاده

کاور آهنگ میشی فداش از محسن ابراهیم زاده

  • کنسرت های محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده اولین کنسرت های خود را در شهریور ۱۳۹۴ در شهر کرج اجرا کرد که و با استقبال خوب مردم مواجه شد. سپس او بعد از وقفه ای نسبتاً طولانی در دی ماه سال ۱۳۹۶ به صحنه بازگشت و در سالن میلاد تهران اجرای دلپذیری داشت. بعد از آن محسن ابراهیم زاده در شهرهای کرج، بم، رفسنجان و کیش نیز اجرا رفت.

 

  • ترانه شناسی محسن ابراهیم زاده

تیمار  ۱۳۹۶

 چی شد ۱۳۹۶

بهونه پُره ۱۳۹۶

این دل رفت ۱۳۹۶

درد دل ۱۳۹۶    

شبهای دیوونگی ۱۳۹۶

پای ثابتم ۱۳۹۶

غلاف ۱۳۹۶

شبگردی ۱۳۹۶

کجایی ۱۳۹۶  

برداشت رفت ۱۳۹۶

عزیز کی بودی ۱۳۹۶

  • دو موزیک ویدیوی زیبا از محسن ابراهیم زاده را از طریق لینک های زیر مشاهده کنید:

موزیک ویدیو پای ثابتم با صدای محسن ابراهیم زاده

موزیک ویدیو چی شد با صدای محسن ابراهیم زاده