سیروان خسروی :موسیقی - تلکسیران
گوش به زنگگوش به زنگ

سیروان خسروی


بیوگرافی سیروان خسروی

.jpg

سیروان خسروی متولد ۴مرداد ۱۳۶۱، مادرش سنندجی و پدرش کرمانشاهی است.خواننده سبک پاپ، راک، صدابردار، تنظیم کننده و ناظر صدابرداری موسیقی های ایرانی است.او یک برادر کوچکتر به نام زانیار دارد که او هم خواننده سبک پاپ و رپ است.سیروان موسیقی حرفه ای را از سن ۱۱ سالگی آغاز کرد و نزد (اوی جونیو ) به یادگیری کیبورد پرداخت و در سن ۱۶ سالگی زیر نظر کاوه یغمایی(فرزند کوروش یغمایی) با اصول نوازندگی کیبورد و سبک راک آشنا شد، تا در سال های ۱۳۷۹ و ۸۰ در کنسرت کاوه یغمایی برای اولین بار به نوازندگی کیبورد پرداخت.

سیروان خسروی در سال ۱۳۷۹ وارد بازار موسیقی ایران شد و به عنوان آهنگ ساز، صدا بردار، ناظر ضبط و تنظیم کننده در بسیاری از تک آهنگ ها و آلبوم ها حضور داشت و در سال بعد شروع به ساخت آلبوم شخصی خود به نام تو "تو خیال کردی بری" کرد و پس از اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این آلبوم را در سال ۱۳۸۴ منتشر کرد که با استقبال چندانی روبرو نشد.در سال ۱۳۸۴شروع به تولید آلبومی جدید بنام "ساعت ۹" کرد و ۴ سال بعد آن را در اردیبهشت منتشر کرد که بر خلاف آلبوم قبلی او با استقبال ویژه ای روبرو شد و در اسفند ماه همان سال اولین کنسرت خود را برگزار کرد. او در آخرین آهنگ این آلبوم با برادر خود و یاس (رپر زیرزمینی) همکاری کرد که در آن زمان همکاری جالبی محسوب میشد اما این آهنگ مجوز نگرفت و آن را به صورت تکی بدون حضور یاس در آلبوم قرار داد. او همچنین در سال ۱۳۹۴ اولین آلبوم آنپلاگد ایران را در برج میلاد برگزار کرد.

تاکنون دو قطعه از وی با نام‌های «نه نرو» و «ساعت ?» موفق شده‌اند در جدول موسیقی رادیوی هلندی Funx)) رتبه? ? را به دست آورند. 

آلبوم ها

???? تو خیال کردی بری

???? ساعت ?

???? جاده رؤیاها

???? آنپلاگد

 مهمترین همکاری های وی

عشق من باش(بهنام صفوی)

وایسا دنیا (رضا صادقی)

خاطره‌ها (معین)

یالا (مهدی اسدی به همراه زانیار خسروی)

طفره نرو (زانیار خسروی)

هیپنوتیزم (زانیار خسروی)

ریسک (زانیار خسروی)

همینه که هست (زانیار خسروی با همکاری قاف)

عشق من باش (بهنام صفوی)

نمی‌دونم (احسان خواجه امیری)

احساس آرامش (احسان خواجه امیری)

لحظه‌ها (شهاب رمضان)

دو هفته (علیرضا قمیشی)

شکوه جاودان (میثم ابراهیمی)