پیش بینی برندگان نودمین دوره مراسم اسکار

13/12/1396 04:18:29 ب.ظ تعداد بازدید : 512 تغییر سایز فونت

بزرگان هالیوود امشب دور هم جمع می شوند تا بزرگ ترین رویداد سینمایی سال جهان را جشن بگیرند. مراسم امشب، نودمین دوره مراسم اسکار است. فیلم ”شکل آب“ به کارگردانی گیلرمو دل تورو با ۱۳ نامزدی، از این حیث در مراسم اسکار امسال پیشتاز است. اما اگر امشب فیلم ”سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری“ جایزه بهترین فیلم را کسب کند(این فیلم برای برنده شدن اسکار بهترین فیلم، از شانس زیادی برخوردار است)، به دلیل اهمیت بالایی که این جایزه دارد، به برنده اصلی مراسم اسکار سال جاری بدل خواهد شد.

نودمین دوره مراسم اسکار امشب از ساعت ۴:۳۰ بامداد(به وقت تهران) آغاز خواهد شد

نودمین دوره مراسم اسکار امشب از ساعت ۴:۳۰ بامداد(به وقت تهران) آغاز خواهد شد

جیمی کیمل امشب برای دومین سال متوالی اجرای مراسم اسکار را بر عهده دارد. هنوز اشتباه رخ داده در اعلام نام برنده بهترین فیلم در مراسم سال گذشته(در ابتدا به جای نام برنده واقعی یعنی فیلم ”مهتاب“، نام فیلم ”لالالند“ اشتباها به عنوان برنده بهترین فیلم اعلام شد) از اذهان دوست داران سینما بیرون نرفته است. به هر حال امید است بزرگ ترین رویداد سینمایی جهان، امسال کم اشتباه برگزار شود و فارغ از بحث های نژادپرستانه و سیاسی، واقعا هر فیلم یا نامزدی که استحقاقش را دارد، برنده اسکار گردد.

در حالی که تنها چند ساعت تا شروع این مراسم باشکوه باقی مانده، نگاهی می اندازیم به پیش بینی های پیتر بردشاو منتقد معروف گاردین درباره برندگان مراسم امشب. پیش بینی برندگان اسکار از نظر بردشاو دارای سه بخش است: بخش اول که ”برنده خواهد شد“ نام گذاری شده است، نامزدیست که از نظر بردشاو امشب اسکار می گیرد. بخش ”باید برنده شود“ نامزدیست که از نظر بردشاو مستحق دریافت جایزه اسکار است. بخش ”نادیده گرفته شده“ نیز فیلم یا شخصی است که از نظر بردشاو باید نامزد اسکار می شده ولی داوران آکادمی آن ها را نادیده گرفته اند.

 

بهترین فیلم

 

برنده خواهد شد: شکل آب (Shape of Water)

باید برنده شود: برو بیرون (Get Out)

نادیده گرفته شده: کوکو (Coco)

 

بهترین کارگردان

 

برنده خواهد شد: گیلرمو دل تورو برای فیلم شکل آب(Shape of Water)

باید برنده شود: پل توماس اندرسون برای فیلم رشته خیال(Phantom Thread)

نادیده گرفته شده: لوکا گواداگنینو برای فیلم مرا با نام خودت صدا بزن(Call Me By Your Name)

 

بهترین بازیگر نقش اول مرد

 

برنده خواهد شد: گری اولدمن برای فیلم تاریک ترین ساعت(Darkest Hour)

باید برنده شود: دنیل دی لوئیس برای فیلم رشته خیال(Phantom Thread)

نادیده گرفته شده: مکیس پاپا دیمیترو برای فیلم تعطیلات(Suntan)

 

بهترین بازیگر نقش اول زن

 

برنده خواهد شد: فرانسس مک دورمند برای فیلم سه بیلبورد خارج از ابینگ: میزوری(Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

باید برنده شود: سائوریس رونان برای فیلم لیدی برد(Lady Bird)

نادیده گرفته شده: کریستین استوارت برای فیلم خریدار شخصی(Personal Shopper)

 

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

برنده خواهد شد: سم راکول برای فیلم سه بیلبورد خارج از ابینگ: میزوری(Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)

باید برنده شود: ویلم دفو برای فیلم پروژه فلوریدا(Florida Project)

نادیده گرفته شده: مایکل استالبرگ برای فیلم مرا به نام خودت صدا بزن(Call Me By Your Name)

 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

 

برنده خواهد شد: آلیسون جنی برای فیلم من، تونیا(I, Tonya)

باید برنده شود: لوری متکالف برای فیلم لیدی برد(Lady Bird)

نادیده گرفته شده: کاترین کینر برای فیلم برو بیرون(Get Out)

 

بهترین انیمیشن

 

برنده خواهد شد: کوکو (Coco)

باید برنده شود: کوکو (Coco)

نادیده گرفته شده: کاپیتان زیرشلواری (Captain Underpants: The First Epic Movie)

 

بهترین فیلم نامه اقتباسی

 

برنده خواهد شد: جیمز ایووری برای فیلم مرا به نام خودت صدا بزن(Call Me By Your Name)

باید برنده شود: جیمز ایووری برای فیلم مرا به نام خودت صدا بزن(Call Me By Your Name)

نادیده گرفته شده: گابی چیاپه برای فیلم بهترین آن ها (Their Finest)

 

 

بهترین فیلم نامه اورجینال

 

برنده خواهد شد: گیلرمو دل تورو و ونسا تیلور برای فیلم شکل آب(Shape of Water)

باید برنده شود: گرتا گرویگ برای فیلم لیدی برد(Lady Bird)

نادیده گرفته شده: نوآ بامباک برای فیلم داستان های مایروویتز(The Meyerowitz Stories)

 

بهترین فیلم برداری

 

برنده خواهد شد: راجر داوکینز برای فیلم بلید رانر ۲۰۴۹(Blade Runner ۲۰۴۹)

باید برنده شود: راجر داوکینز برای فیلم بلید رانر ۲۰۴۹(Blade Runner ۲۰۴۹)

نادیده گرفته شده: ام دیوید مولن برای فیلم جادوگر عشق(The Love Witch)

 

بهترین مستند

 

برنده خواهد شد: ایکاروس (Icarus)

باید برنده شود: آباکوس: به اندازه کافی کوچک برای زندانی شدن (Abaqus: Small Enough to Jail)

نادیده گرفته شده: شهر ارواح (City of Ghosts)

 

بهترین فیلم خارجی زبان

 

برنده خواهد شد: در جسم و روح (On Body and Soul)

باید برنده شود: بی عشق (Loveless)

نادیده گرفته شده: خدمتکار (The Handmaiden)

 

نودمین دوره مراسم اسکار امشب از ساعت ۴:۳۰ بامداد(به وقت تهران) در تالار دالبی شهر لس آنجلس و به مجری گری جیمی کیمل آغاز خواهد شد.

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن