گوش به زنگگوش به زنگ

اپل، تاریخ رونمایی از آیفون های جدید را مشخص کرد


آیفون ایکس جدید به زودی توسط شرکت اپل رونمایی می شود.

آیفون ایکس جدید به زودی رونمایی می شود

آیفون ایکس جدید به زودی رونمایی می شود.

بعد از ماه‌ها انتظار و شایعات فراوان، تاریخ دقیق عرضه آیفون ایکس جدید مشخص شد و این محصول جدید در روز چهارشنبه ۱۲ سپتامبر(۲۰ شهریور) به بازار خواهد آمد. سال گذشته اپل اولین کی نوت خود را ارائه کرد. شرکت اپل برای رسانه‌های سرتاسر جهان دعوتنامه فرستاده است تا در این مراسم حضور یابند. این مراسم که در اپل پارک برگزار می گردد به صورت زنده در ساعت ۶ عصر پخش خواهد شد.

به نظر می رسد در این برنامه سه آیفون جدید معرفی می شوند. این محصولات به احتمال زیاد دارای پردازشگر سریع تر، دوربین پیشرفته و حافظه داخلی بیشتر است. برخی شایعات از وجود حافظه ۵۱۲ گیگابایت در این گوشی های جدید خبر می دهند.

 

علاوه بر این ممکن است این آیفون بزرگتر از مدل قبلی بوده و دارای صفحه نمایش ۶.۵ اینچی و قیمت ارزانتری باشد.این آیفون با ال سی دی بزرگ تر دارای یک دوربین عقب خواهد بود. نمایش ماه سپتامبر تنها شامل گوشی های اپل نخواهد بود و شرکت اپل سورپرایزهای دیگری هم خواهد داشت. شاید محصولات جدیدی در زمینه اپل واچ، ایرپاد و آیپد به نمایش گذاشته شوند. ممکن است محصول قابل پوشیدن معروف اپل آپدیت شده و صفحه نمایش بزرگ تر و سرعت و امکانات ارتقاء یافته تری داشته باشد.

هدفون های وایرلس ایرپاد ممکن است به شارژرهای پیشرفته تری مجهز شده باشند.در نهایت اینکه سورپرایز اپل ممکن است مربوط به آیپد جدید این شرکت یا گوشی‌های اپل باشد.هنوز چیزی مشخص نیست و تنها چیزی که قطعی است تاریخ پایان این حدس و گمان هاست. پس تا ۲۰ شهریور منتظر باشید.

منبع: express.co.uk