گوش به زنگگوش به زنگ

اشاره تیم کوک، مدیر عامل اپل به اهداف جدید اپل تی وی


شرکت اپل در حال کار کردن روی پروژه‌ای است که هنوز به‌طور واضح از آن پرده برداری نکرده است.

تیم کوک به پروژه‌های جدیدی در مورد اپل تی وی اشاره کرد

تیم کوک به پروژه‌های جدیدی در مورد اپل تی وی اشاره کرد

مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک در روز سه‌شنبه به اهداف جدیدی در مورد اپل تی وی اشاره کرد اما طبق معمول درباره جزییات این اهداف توضیح نداد. کوک گفت:

ما سال گذشته دو مجری مطرح تلویزیونی را استخدام کردیم و چند ماه است که آن‌ها رو یک پروژه تخصصی کار می‌کنند.

او اضافه کرد که اپل توانایی‌های فوق‌العاده‌ای در این زمینه دارد. سال گذشته اپل در مورد این برنامه جدید توضیحاتی داده بود که یکی از آنها مشارکت چندین ساله با اپرا بود. انتظار می‌رود که برنامه‌ای که اپل در پیش رو گرفته است بسیار شگفت انگیز باشد. شاید یک سرویس ویدیویی که رقیب نتفیلیکس، هولو، آمازون پرایم و سایر سرویس‌ها باشد یا شاید یک پکیج کامل شامل سرویس‌های گوناگون ازجمله اپل موزیک در راه باشد.

در روزهای اولی که اپل تی وی وارد بازار شد تنها جنبه سرگرمی داشت اما حالا از این زمینه فراتر رفته است. امسال اپل تی وی ۴K با سرویس‌های پیشرفته‌تر عرضه شده است.

سرویس‌های ویدیویی حال حاضر مثل نتفیلیکس، آمازون پرایم و هولو هزاران ویدیو را در اختیار کاربران قرار می‌دهند در حالی که سرویس‌هایی مثل Sling TV، DirecTV و یوتیوب اجازه تماشا برنامه‌های تلویزیونی را به صورت زنده و از طریق اینترنت می‌دهند.

بر اساس گفته‌های تیم کوک انتظار میرود که سرویس جدید اپل تی وی با سرعت و کیفیت بالاتری عرضه شود. از سایر اخبار اپل می‌توان به افزایش درآمد این شرکت در سه ماه چهارم اشاره کرد که نشان دهنده حضور پر قدرت آیفون در بازار گوشی‌های هوشمند می‌باشد، همچنین درآمد مربوط به خدمات شرکت اپل در سه ماهه دوم امسال ۳۱ درصد افزایش داشته است.

منبع: cnet.com