گوش به زنگگوش به زنگ

علت تاخیر در عرضه بازی بتلفیلد 5 چیست!؟


 انتشار بازی بتلفیلد 5 Battlefield V)) به تأخیر افتاده است و این بازی کامپیوتری تا 20 نوامبر(29 آبان) عرضه نخواهد شد.

 انتشار بازی بتلفیلد ۵ Battlefield V به تأخیر افتاده است و تا ۲۰ نوامبر عرضه نخواهد شد

 انتشار بازی بتلفیلد ۵ Battlefield V)) به تأخیر افتاده است و تا ۲۰ نوامبر عرضه نخواهد شد

دایس توسعه دهنده این بازی اعلام کرد که زمان اضافی اجازه می دهد تا بازی ارتقا یابد و این علت اصلی انتشار دیرهنگام برای یکپارچه کردن بازی است.

اما شایعاتی دیگر در مورد مشکلات نشر منتشر شده است. تاریخ عرضه بازی با بازی های ندای وظیفه(Call of Duty) و رستگاری خونین(Red Dead Redemption) یکی بود، واقعیتی که برای فروش کمِ بازی جنگ جهانی دوم انکارناپذیر نبوده و مورد انتقاد قرار گرفته است.

تنظیم تاریخ دیگری برای انتشار، به بتلفیلد ۵ اجازه خواهد داد تا شهرتی که سایر بازی ها به سرقت برده اند، و همچنین زمان اضافی برای ارتقای کار ایجاد گردد.

توسعه دهنده بازی گفت که بازخورد قابل ملاحظه ای برای انتشار اولیه بازی گرفته ایم و انتظار می رود که بازی در طول زمان تغییر کند. این تغییرات شامل بهبود در سرعت بازی گیم و سایر تغییرات در بازی خواهد بود.

 

اسکار گابریلسون، مدیر کل دایس نوشت:

و به همین دلیل ما تاریخ نشر را جا به جا کردیم. ما قصد داریم برای ادامه تغییرات نهایی به نسخه اصلی گیم پلی زمان بخریم، و اطمینان حاصل کنیم که ما واقعا توانایی  نشر بازی همچون تایدز-آو-وار را داریم. می دانیم که انتقال تاریخ انتشار به این معنی است که ما همه باید کمی طولانی تر صبر کنیم اما این زمان برای اطمینان از درست بودن]همه جنبه های بازی[ است.

 

بتلفیلد ۵ پیش از این در آلفا، گیم‌اسکورم و ای ۳(E۳) رونمایی شده و جایزه بهترین بازی چند نفره را از آن خود کرده است.

اکنون علاقه مندان می توانند از ۶ سپتامبر(۱۵ شهریور) نسخه بتا عمومی بازی را تهیه کنند. دایس گفت برخی تغییرات جدید در آن نسخه از بازی وجود خواهد داشت.

آخرین اخبار درباره بازی بتلفیلد ۵ را از تلکسیران بخوانید

منبع:  independent.co.uk