به دنبال ساعت هوشمند هستید؟ Cubot F۱ همانیست که می خواهید

26/09/1396 01:57:43 ق.ظ تعداد بازدید : 78 تغییر سایز فونت

از زمانی که ساعت های هوشمند در بازار پوشیدنی ها قرار گرفته، این ساعت ها در دو بخش مختلف پیشرفت کرده اند: مد و تناسب اندام. در حال حاضر، Cubot تلاش می کند بوسیله ساعت هوشمند  Cubot F۱ با یک تیر دو نشان بزند.

ساعت هوشمند Cubot F۱ .jpg

ساعت هوشمند Cubot F۱

امروزه برندهای زیادی در زمینه ساعت هوشمند و گجت های پوشیدنی فعالند. سوال اینجاست که چه چیزی F۱ را نسبت به اکثر پوشیدنی های موجود در بازار متمایز می کند؟

۱) Cubot F۱ به یک صفحه نمایش ال سی دی ۲/۱ اینچی از جنس کریستال معدنی مجهز است که حتی زیر تابش مستقیم نور خورشید هم دیدی واضح از صفحه نمایش را فراهم می کند. همانطور که می دانید، دیگر ساعتهای هوشمند به دلیل صفحه نمایش ضعیف و پوشش شیشه ای شان تنها در محیط های سربسته به راحتی قابل مشاهده هستند. لازم به توضیح نیست که در هنگام شب هم با روشن شدن صفحه نمایش، تصویر واضحی دارد.

۲) سرعت و دقت نمایشگرهای ضربان قلب در تراشه های معمولی کمتر از چیزی است که Cubot F۱ به شما ارائه می کند. ساعت هوشمند در واقع مجهز به یک تراشه حرفه ای است که می تواند اندازه گیری های ضربان قلب را با دقت بالا انجام دهد. همچنین پنج نشان دهنده رنگی برای نشان دادن وضعیت های مختلف ضربان قلب وجود دارد.

ساعت هوشمند Cubot F۱ دارای صفحه نمایش ال سی دی ۲/۱ اینچی است.jpg

ساعت هوشمند Cubot F۱ دارای صفحه نمایش ال سی دی ۲/۱ اینچی است

۳) Cubot F۱ به همراه یک تراشه داخلی ساخته شده است که به شما اجازه می دهد حداکثر ۱۰ پیام را در ساعت هوشمند خود مشاهده کنید. همچنین شما می توانید متن کامل پیام یا تماس های دریافتی را مشاهده کنید.

۴) تجربه سفارشی: مطالعات نشان می دهد که اگر شما بخواهید به نتایج خوبی در رابطه با سلامت و کاهش چربی بدن برسید باید حدود ۴۰ دقیقه در روز ورزش کنید که این مدت در واقع طولانی تر از آن است که بتواند چاره ساز باشد. به همین دلیلCubot F۱ دارای تنظیمات زمانی است و هر وقت زمان ورزش به پایان برسد به شما یادآوری می کند، بنابراین شما مجبور نیستید تلفن هوشمندتان را همراه خود ببرید.

علاوه بر ویژگی های فوق، سنسور شش محوره درونی اجازه می دهد تا F۱ وضعیت حرکات را با دقت تشخیص دهد و اطلاعات حرکت را بدون نیاز به تلفن هوشمند ثبت کند. در عین حال، ظرفیت باتری ۲۴۰ میلی آمپر ساعتی باعث می شود حتی کاربران پرکار نیز برای ۲ تا ۳ روز از شارژ کردن این ساعت هوشمند بی نیاز شوند.

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن