لوکس ترین خودروی سال ۲۰۱۸

03/10/1396 12:37:05 ق.ظ تعداد بازدید : 32 تغییر سایز فونت

بزرگترین لذت رانندگی در پورشه تجربه می شود. امروزه Porsche ۹۱۱ Carrera GTS ۲۰۱۸ دنیا را با ورودش متحول کرده است. بالهای عقبش حس پرواز را القا می کند و صدای اوج گرفتن او گوش را نوازش می دهد. مدل Porsche ۹۱۱ Carrera GTS ۲۰۱۸ به همه آرزوها جامعه عمل پوشاند و راننده درون ماشین از سواری آن سیر نمی شود، موج هیجان آن به سال ۱۹۶۳ در مدل GTS ۹۰۴ بر می گردد. پورشه سری ۹۱۱ GTS نماینده ای که توان ۳۰ اسب بخار و ( ۲۲ کیلو وات) که در مقایسه با پورشه سری S  قدرت بیشتری دارد. تجهیزات و مشخصات آن بوضوح برای راننده مشهود است. یکی از مزیتهای مهم این ماشین رعایت فوق العاده استانداردهای آن می باشد که در عین سادگی هیچ کوتاهی روی آن صورت نگرفته است.

در رنگهای متنوعGTS .jpg

در رنگهای متنوعGTS

طراحی خارجی

نکته قابل توجه، طراحی نمای بیرونی آن می باشد. تنظیمات نوری استاندار روی آن پیاده سازی شده است، زنونی که در چراغ های جلو بکار برده شده تاثیری روی سیستم دینامیک نور ماشین القا می کند. لاستیک های Porsche ۹۱۱ Carrera GTS ۲۰۱۸ طوری طراحی شده اند که دست اندازه های جاده تاثیری روی آن ایجاد نمی کند.

مهمترین ویژگی چشم نواز Porsche ۹۱۱ Carrera GTS ۲۰۱۸ در طراحی چراغ ها و نصب درست اگزوز می باشد. بطور انحصاری تمام چرخ های این مدل بدون درز طراحی شده و تمام اجزای آن بصورت هماهنگ کار می کند.

Porsche ۹۱۱ Carrera GTS ۲۰۱۸.jpg

Porsche ۹۱۱ Carrera GTS ۲۰۱۸

طراحی داخلی

چه چیزی در نمای داخل Porsche ۹۱۱ Carrera GTS ۲۰۱۸ تاثیرگذار است؟

طراحی که در داخل آن بکار رفته توجه افراد را به خود جلب می کند. دسترسی سریع و آسان به تمام قسمتهای داخلی امکانپذیر است و همه ابزارهای داخل ماشین با چیدمان منظم و استاندارد پیاده سازی شده است.

مواد نفیس و مرغوب در Porsche ۹۱۱ Carrera GTS ۲۰۱۸ بکار برده شده است. لوگوی ماشین نشان سیاهی است که در پایه آن حک شده، کنترل درب ها بصورت اتوماتیک انجام می پذیرد. لوگوی "GTS " روی صندلی ماشین به تصویر کشیده شده است. به نوعی می توان گفت بهترین کنتراست در طراحی "GTS " پیاده شده است.

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن